Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia

Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w piątek, 17 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Relacje z niemal obcymi osobami nabiorą nowego wymiaru, tylko od Ciebie zależy jak to się skończy. Singielki mogą poznać kogoś w podróży lub kogoś z podobną pasją. Jeśli dostaniesz nową propozycję pracy, dobrze rozpatrz wszystkie za i przeciw.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie.  W związkach tajemnice.

Praca

Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się  w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za  dużo ryzykujesz.

Praca

Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie  on przedłużony. 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar.

Praca

Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie  za i przeciw.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Rozstałaś się  z partnerem? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie próbę.

Praca

Dużo obowiązków zawodowych, a brak obietnic finansowych. Tym razem jednak wytrwali zostaną nagrodzeni, więc nie odmawiaj  wykonania zadań.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Być może wybierzesz się w długo odkładaną podróż. Mogą to być miejsca dobrze ci znane. Spotkasz tam kogoś, kto zrobi na tobie wrażenie. Połączy was wspólna pasja.

Praca

Podpiszesz ważny kontrakt. Możesz też dostać propozycję przeniesienia lub szkolenia w innej miejscowości. Jeżeli pracujesz  w handlu, spodziewaj się klientów  i udanych transakcji.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Twój partner może mieć coś do ukrycia. Pewne stare sprawy wyjdą na jaw. Niektóre pary będą musiały rozstać się na jakiś czas – ktoś może dostać propozycję z dala od domu.

Praca

Sprawdź jeszcze raz wszystkie dokumenty. Uporządkuj zaświadczenia potwierdzające twoje kwalifikacje. Okres szczególnie korzystny dla agentów nieruchomości. 

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Niektóre Raki zaczną  snuć plany matrymonialne, inne planować rodzinę. Osoby stanu wolnego będą miały miłe  towarzystwo lub odnajdą swojego partnera z lat szkolnych.

Praca

Zapowiada się długoterminowa współpraca. Klient okaże się dosyć wymagający. Nie wycofuj się! Sprostasz zadaniom. Przed tobą pracowite dni. To nie jest czas na przyjemności.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Na romans możesz liczyć tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na podróż. Sprzyjać będą ci osoby innej narodowości. Możliwe zainteresowanie kogoś z pracy.

Praca

Ktoś, dla kogo kiedyś pracowałaś, złoży ci propozycję zawodową. Jeżeli zamierzasz przyjąć ofertę, sprawdź umowę i warunki, które zostaną ci przedstawione.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Pozwól sobie na przyjemność. Kino i teatr – tam możesz zawierać znajomości. Jedna z nich przerodzi się w związek. Pary wybiorą się do restauracji,  by celebrować swoją rocznicę.

Praca

Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić? Spodziewaj się oferty nie do końca korzystnej. Będziesz potrzebować więcej czasu na dotarcie do firmy lub zarobki okażą się nie tak wysokie.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Zechcesz spędzić więcej czasu w rodzinnym domu. Singielki będą poszukiwać swojej bratniej duszy gdzieś bardzo daleko. Spontaniczna znajomość  okaże się niepotrzebna.

Praca

W pracy sporo zaległości. Zaczniesz wykonywać część obowiązków w domu. Uważaj, by ktoś z domowników nie skasował ci danych. Trzeba będzie wtedy  na nowo wykonać zadanie.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Wspólne zakupy, wspólna wycieczka i spontaniczny urlop. Czas wam sprzyja! Singielki niech rozważą podróż w rodzinne strony. Może tam czekać na was niespodzianka.

Praca

Pozyskasz klientów  i zwiększysz swój kapitał. Możesz napisać artykuł, wypracowanie,  co da ci dodatkowy dochód. Będziesz mieć też powodzenie w pracy za granicą.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Odwiedzaj zabytkowe miejsca, bo masz szansę nawiązać tam sympatyczną znajomość. Nowy znajomy będzie miał dużo do powiedzenia. Będziesz pod wrażeniem jego wiedzy.

Praca

Od ciebie zależy, jak sprawy w pracy będą się rozwijać. Możesz poprawić swoje umiejętności i skorzystać z proponowanego dokształcenia. Przed tobą spora dawka ćwiczeń.

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na poniedziałek 20.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Co się wydarzy w poniedziałek, 20 stycznia 2020 roku?  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie bardzo uważaj na nowe znajomości, z perspektywy drugiej osoby relacja może wyglądać zupełnie inaczej. W związkach zwróć większą uwagę na potrzeby partnera i bądź wyrozumiała, to zapobiegnie wielu konfliktom. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  W nadchodzących dniach nabierzesz ochoty na zawieranie nowych, interesujących znajomości. Swoją błyskotliwością  ujmiesz niejednego. Praca Nareszcie odetchniesz z ulgą. Stara sprawa zostanie wyjaśniona, trzeba będzie jeszcze tylko uzupełnić kwestie formalne. Spodziewaj się dodatkowego dochodu. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Skusisz się na potajemne pogaduszki  i flirciki. W związkach możliwe awantury rodzinne. Niektóre  z was będą szukać pocieszenia u przyjaciela. Praca Ucieszą cię dodatkowe pieniądze, jednak szybko okaże się, że należy sfinansować inne projekty. Długo nie nacieszysz się więc swoją nagrodą. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Twój urok będzie nieodparty. Poczujesz się atrakcyjna i z łatwością kogoś poznasz. Jednak tak dobrze zapowiadająca się znajomość wkrótce cię czymś zaskoczy. Praca Jesteś wyczerpana. To najlepszy moment, aby się spakować i wyruszyć na krótkie wakacje. Ryby urodzone w lutym będą nastawione na zarabianie  i myślenie o zyskach. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Singielki mogą teraz zawrzeć internetowe znajomości. Lepiej nie wchodź w poważne dyskusje i umów się do kina lub tam, gdzie nie trzeba za dużo rozmawiać.  Praca Spodziewaj się dodatkowego zarobku, jednak bądź...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku
Horoskop dzienny na środę 04.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Sprawdź, co Cię czeka w środę, 4 grudnia 2019 roku.  Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w sprawach uczuciowych będę przewijać się przelotne znajomości i krótkie romanse. Jeśli zależy Ci na stabilizacji, musisz uzbroić się w cierpliwość. Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12 Miłość Podczas pewnej imprezy  dowiesz się, że ktoś darzy cię uczuciem. Jednak ty go nie odwzajemnisz i będziesz nieczuła na zaloty.   Praca Atmosfera się rozluźni. Szykuje się spotkanie integracyjne. Wybierz się na nie, bo zyskasz tam przyjaciela. Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01 Miłość  Pewna relacja okaże się przygodą na jedną noc. Romans szybko zostanie zakończony. On już nie zadzwoni. Nie ma sensu się zamartwiać.  Praca Niektóre cele zostaną zawieszone. Zabraknie narzędzi, bez których nie będziesz mogła wykonać zadania na czas. Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02 Miłość Małżeństwa nie będą teraz miały czasu na spotkania we dwoje . Trzeba będzie więcej czasu poświęcić dzieciom. Na randkę wybierzecie się później.  Praca Możesz inicjować nowe projekty, zadania, a nawet zaczynać coś od początku. W pracy sympatyczna atmosfera. Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03 Miłość Nie licz, że dobrze zapowiadająca się znajomość zamieni się w stabilny związek. Na razie ta relacja wydaje się  nie mieć przyszłości.  Praca Szef może mówić o podwyżkach czy awansie. Jego oferta nie dojdzie do skutku, ale nie trać nadziei.  Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Grudzień sprzyja krótkim podróżom. Jeżeli na taką się zdecydujesz, to wiele może się zdarzyć. Na miejscu...

Horoskop, znaki zodiaku
East News
Styl życia
Horoskop tygodniowy 24 luty - 1 marca 2020 dla wszystkich znaków zodiaku
Co się wydarzy w dniach od 24 lutego do 1 marca 2020 roku? Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca.

Co się wydarzy w w dniach od 24 lutego do 1 marca 2020 roku?  Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. W najbliższym czasie w związkach nie będzie się układać najlepiej, sen z powiek będę Wam spędzać ciągłe nieporozumienia. Jeśli jesteś singielką, masz szansę poznać kogoś ciekawego, rozejrzyj się wśród współpracowników. Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04 Miłość Dyskusje na tematy rodzinne doprowadzą do ostrej wymiany zdań między tobą  a twoim partnerem. Nie spodobają mu się nieustanne spotkania rodzinne. Praca Aura sprzyja pracy  w warunkach domowych. Jeśli możesz sobie na to pozwolić,  to skorzystaj, gdyż dzięki temu  uda ci się przeprowadzić pomyślną transakcję.  Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05 Miłość Będziesz zbyt uległa. Jednak możesz zostać wykorzystana nie tylko uczuciowo, ale i finansowo.  Dostaniesz wiadomość  od znajomego ze szkoły. Praca Niektóre z was nie spodziewają się, że ich sposób zarobkowania nagle ulegnie zmianie. Dotyczyć to może osób urodzonych w pierwszej  połowie maja. Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06 Miłość Dobry czas na poczęcie dziecka, zwłaszcza dla kobiet urodzonych przed 15 czerwca. Jeżeli wybierasz się na randkę  z kimś nowym, nie obiecuj  sobie za wiele. Praca Masz już dość tego, że nic się nie zmienia. Będziesz szukać nowych propozycji, ale bez rezultatu: to, co ci odpowiada, okaże się nieaktualne. Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07 Miłość W waszym związku pojawi się osoba trzecia. Może  to być jakaś znajomość z dawnych lat albo znajomy, z którym dogadasz się teraz lepiej niż z partnerem. Praca Koleżanka...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner