Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na piątek 17.01.2020 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w piątek, 17 stycznia 2020 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Relacje z niemal obcymi osobami nabiorą nowego wymiaru, tylko od Ciebie zależy jak to się skończy. Singielki mogą poznać kogoś w podróży lub kogoś z podobną pasją. Jeśli dostaniesz nową propozycję pracy, dobrze rozpatrz wszystkie za i przeciw.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Miłość 

Będziesz wyglądać wyjątkowo atrakcyjnie, a to sprawi, że zyskasz adoratora. To od ciebie zależy, czy przyjmiesz zaproszenie na spotkanie.  W związkach tajemnice.

Praca

Mimo zmęczenia nie poddasz się, by dostać premię czy awans. Nie popadaj w przesadę, gdyż możesz pomylić się  w dokumentacji i będziesz musiała nadrabiać straty.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Miłość

Znajomość sprzed lat ciągle za tobą chodzi. Jednak ktoś z was ma już swojego partnera. Ogranicz kontakt do wymiany zdań. Za  dużo ryzykujesz.

Praca

Spodziewaj się zmian. Dla wieloletnich pracowników rozpocznie się nowy etap zawodowy. Jeżeli kończy ci się okres próbny, to zostanie  on przedłużony. 

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Miłość

Szykuje się internetowa znajomość z kimś starszym. To ktoś, z kim dawno nie miałaś kontaktu. Czy będzie z tego romans? Od ciebie zależy, jaki nadasz temu wymiar.

Praca

Masz dwie propozycje. Pozostać na starych śmieciach albo przyjąć nową ofertę. Wybierz dla siebie to, co korzystniejsze. Weź pod uwagę wszystkie  za i przeciw.

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Miłość

Rozstałaś się  z partnerem? Nie martw się. Wróci. U singielek znajomość z pracy przerodzi się w coś poważnego. Związek niektórych Baranów przejdzie próbę.

Praca

Dużo obowiązków zawodowych, a brak obietnic finansowych. Tym razem jednak wytrwali zostaną nagrodzeni, więc nie odmawiaj  wykonania zadań.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Miłość

Być może wybierzesz się w długo odkładaną podróż. Mogą to być miejsca dobrze ci znane. Spotkasz tam kogoś, kto zrobi na tobie wrażenie. Połączy was wspólna pasja.

Praca

Podpiszesz ważny kontrakt. Możesz też dostać propozycję przeniesienia lub szkolenia w innej miejscowości. Jeżeli pracujesz  w handlu, spodziewaj się klientów  i udanych transakcji.

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Miłość

Twój partner może mieć coś do ukrycia. Pewne stare sprawy wyjdą na jaw. Niektóre pary będą musiały rozstać się na jakiś czas – ktoś może dostać propozycję z dala od domu.

Praca

Sprawdź jeszcze raz wszystkie dokumenty. Uporządkuj zaświadczenia potwierdzające twoje kwalifikacje. Okres szczególnie korzystny dla agentów nieruchomości. 

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Miłość

Niektóre Raki zaczną  snuć plany matrymonialne, inne planować rodzinę. Osoby stanu wolnego będą miały miłe  towarzystwo lub odnajdą swojego partnera z lat szkolnych.

Praca

Zapowiada się długoterminowa współpraca. Klient okaże się dosyć wymagający. Nie wycofuj się! Sprostasz zadaniom. Przed tobą pracowite dni. To nie jest czas na przyjemności.

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Miłość

Na romans możesz liczyć tylko wtedy, gdy zdecydujesz się na podróż. Sprzyjać będą ci osoby innej narodowości. Możliwe zainteresowanie kogoś z pracy.

Praca

Ktoś, dla kogo kiedyś pracowałaś, złoży ci propozycję zawodową. Jeżeli zamierzasz przyjąć ofertę, sprawdź umowę i warunki, które zostaną ci przedstawione.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Miłość

Pozwól sobie na przyjemność. Kino i teatr – tam możesz zawierać znajomości. Jedna z nich przerodzi się w związek. Pary wybiorą się do restauracji,  by celebrować swoją rocznicę.

Praca

Szukasz pracy lub chcesz ją zmienić? Spodziewaj się oferty nie do końca korzystnej. Będziesz potrzebować więcej czasu na dotarcie do firmy lub zarobki okażą się nie tak wysokie.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Miłość

Zechcesz spędzić więcej czasu w rodzinnym domu. Singielki będą poszukiwać swojej bratniej duszy gdzieś bardzo daleko. Spontaniczna znajomość  okaże się niepotrzebna.

Praca

W pracy sporo zaległości. Zaczniesz wykonywać część obowiązków w domu. Uważaj, by ktoś z domowników nie skasował ci danych. Trzeba będzie wtedy  na nowo wykonać zadanie.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Miłość

Wspólne zakupy, wspólna wycieczka i spontaniczny urlop. Czas wam sprzyja! Singielki niech rozważą podróż w rodzinne strony. Może tam czekać na was niespodzianka.

Praca

Pozyskasz klientów  i zwiększysz swój kapitał. Możesz napisać artykuł, wypracowanie,  co da ci dodatkowy dochód. Będziesz mieć też powodzenie w pracy za granicą.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Miłość

Odwiedzaj zabytkowe miejsca, bo masz szansę nawiązać tam sympatyczną znajomość. Nowy znajomy będzie miał dużo do powiedzenia. Będziesz pod wrażeniem jego wiedzy.

Praca

Od ciebie zależy, jak sprawy w pracy będą się rozwijać. Możesz poprawić swoje umiejętności i skorzystać z proponowanego dokształcenia. Przed tobą spora dawka ćwiczeń.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09