Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na niedzielę 29.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w niedzielę, 29 grudnia 2019 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Osoby w związkach muszą być przygotowane na nieprzyjemne nieporozumienia i napady zazdrości. Singielki mogą liczyć na zmianę statusu wolnego, lecz nie u każdego nowe znajomości zakończą się happy endem.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Okaż wyrozumiałość swojemu partnerowi. Nowe znajomości okażą się obiecujące, jedna z nich bardzo cię zaabsorbuje. Chcesz skorzystać? Musisz zdobyć się na wysiłek.

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Planety sprzyjają planom małżeńskim. Jeżeli jesteś teraz singielką, nie licz na miłość od pierwszego wejrzenia. Poznasz kogoś, ale skończy się na sympatii.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Czeka cię ważne i miłe spotkanie, jeśli nie w tym tygodniu, to z pewnością w kolejnym. Przygotuj się więc na spore zmiany w swoim życiu uczuciowym. 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Szykuje się burzliwy czas. Bądź gotowa na nagłe napady zazdrości lub nieporozumienia z partnerem. Uratuje cię rozsądek, nie narażaj się komuś, na kim ci zależy.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Nawet najbardziej zatwardziałe singielki zaczną snuć plany małżeńskie i rodzinne.  W związkach ożywienie. Docenisz relację z partnerem, a wasze uczucie na tym skorzysta. 

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

Nie najlepszy czas dla singielek. Możesz wpaść w oko komuś, kto z kolei nie spodoba się tobie. W związkach dojdzie  do nieporozumień  i nieprzyjemnych momentów. 

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Partner może zacząć być o ciebie zazdrosny. I nie bez przyczyny! Uważaj, żeby sytuacja nie wymknęła ci się spod kontroli. Singielki będą miały teraz wielu adoratorów i widoki na przyszłość. 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Nadchodzi czas sprzyjający związkom. Jeśli jesteś osobą stanu wolnego, powinnaś uważać, bo możesz się dać łatwo komuś oszukać. Za naiwność się płaci.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

Odczujesz dobroczynne działanie Wenus. Czekają cię romantyczne chwile z partnerem i niespodzianki. Jeśli jesteś singielką, możesz liczyć nawet  na zmianę stanu wolnego.  

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

Gwiazdy czuwają nad  twoim życiem uczuciowym. Podejmiesz jakieś istotne decyzje ważne dla twojego związku.  Uczucie do partnera stanie się jeszcze silniejsze.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

W najbliższych tygodniach pojawi się wiele okazji do nawiązywania nowych znajomości. Jeśli jesteś w związku, wysil się na drobny gest lub prezent. Warto!

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Dobry czas na miłość, zaręczyny, małżeństwo i inne ważne decyzje. Gwiazdy mają dla ciebie cudowne perspektywy i aż szkoda ich nie wykorzystać.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09