Horoskop, znaki zodiaku
East News

Horoskop dzienny na czwartek 26.12.2019 - wszystkie znaki zodiaku

Horoskop, znaki zodiaku
East News

Co się wydarzy w czwartek, 26 grudnia 2019 roku? Horoskop dzienny dla wszystkich znaków zodiaku. Może dojść do sytuacji, w której będziesz rozczarowana. Od dawna wyczekiwane zdarzenia nie dojdą do skutku. Drobne nieporozumienia mogę doprowadzić do poważnych rys na relacji.

Koziorożec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Koziorożec 22.12 - 19.01

Szykowałaś się od dawna na wyjazd z ukochanym? On zmieni te plany. Będziesz rozczarowana, ale się nie zniechęcaj. Może uda się następnym razem?

Wodnik horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Wodnik 20.01 - 18.02

Niektóre Wodniki przypomną sobie o miłości  z dawnych czasów. Jeśli chcesz iść dalej z kimś innym, musisz raz na zawsze skończyć  z tym, co już było.

Ryby horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Ryby 19.02 - 20.03

Chcesz być kochana, dlatego tak bardzo boisz się, że ktoś ci się wymyka. Możesz odczuwać z tego powodu duże napięcie. A przecież nie można nikogo zmusić do miłości… 

Baran horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Baran 21.03 - 20.04

Nie unikniesz zobowiązań rodzinnych. Trzeba będzie udać się na uroczysty obiad, czy to ci się podoba, czy nie. Ktoś wam zakłóci od dawna planowany wieczór we dwoje.

Byk horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Byk 21.04 - 20.05

Twój wybranek będzie zazdrosny o ekspartnera. To spowoduje między wami konflikt. Ukochanemu puszczą nerwy, gdy po raz kolejny okaże się, że ciągle wracasz do przeszłości. 

Bliźnięta horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Bliźnięta 21.05 - 21.06

W nadchodzących dniach niewyraźna sytuacja w twoim związku wreszcie się wyklaruje. Drobny upominek zrekompensuje ci ostatnie przykrości i troski.

Rak horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Rak 22.06 - 22.07

Na waszych partnerskich relacjach pojawi się rysa. Nie spodobają ci się wydatki partnera. Niby nic poważnego, jednak dyskusja nie zakończy tematu. 

Lew horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Lew 23.07 - 22.08

Napięcie między wami wzrośnie i poczujesz się w związku samotna. Myślałaś, że wszystko masz pod kontrolą? Rzeczywistość mocno cię rozczaruje.

Panna horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Panna 23.08 - 22.09

W drodze na randkę możesz kupić los albo zagrać w jakąś grę. Masz szansę przekonać się, że kto ma szczęście w miłości, temu los sprzyja także w grach.

Waga horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Waga 23.09 - 22.10

W najbliższych dniach nie zabraknie ci pogody ducha. Jeżeli rozstałaś się z partnerem,  a chcesz by wrócił, to  z pewnością tak się stanie.

Skorpion horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Skorpion 23.10 - 21.11

Z obecnym partnerem może chwilowo się nie układać. Zaczniesz więc szukać powiernika w innym mężczyźnie. Singielki staną przed trudnym wyborem.

Strzelec horoskop zodiak
iStock

Horoskop dzienny: Strzelec 22.11 - 21.12

Partner cię zawiedzie, ale za szybko go nie osądzaj. Singielki będą tkwiły w potajemnych związkach. To nie jest pora na deklaracje.

Więcej na temat horoskop
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09