Newsy

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

Halina Skoczyńska zmarła w maju 2016 roku. Aktorka była jedną z najbardziej lubianych gwiazd w serialu "rodzinka.pl". Zawsze ciepła, miła i uśmiechnięta. W życiu zawodowym odnosiła sukcesy, jednak mało kto wie że w jej prywatnym życiu nie działo się najlepiej. Kiedy była na trzecim roku studiów, zmarł jej ojciec, a później zachorowała jej matka. Sama w jednym z wywiadów powiedziała, że "w wieku 30 lat uciekła grabarzowi spod łopaty". To nie koniec jej dramatycznych historii.

Zobaczcie nasze wideo, żeby poznać więcej wspomnień i ciekawostek z życia Haliny Skoczyńskiej, o których nie wszyscy wiedzą.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska wstrząśnięta śmiercią Haliny Skoczyńskiej: "Była w świetnej formie i miała mnóstwo planów"

Na co dzień była pełną energii i uśmiechniętą osobą. Ale życie jej nie oszczędzało.

Halina Skoczyńska, serialowa babcia Janina w rodzince.pl

Halina Skoczyńska, serialowa babcia Janina w rodzince.pl
Seriale
Zmarła nagle tuż przed kolejną premierą. Życie Haliny Skoczyńskiej, serialowej babci z "rodzinki.pl" było pełne dramatów 
Życie Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów. Umierali jej najbliżsi. Na co zmarła serialowa babcia Janina z rodzinki.pl?

20 maja 2016 roku była zaplanowana premiera spektaklu „Twoje i moje” w warszawskim Teatrze Ateneum z udziałem Haliny Skoczyńskiej,  wybitnej aktorki serialowej, teatralnej i filmowej, którą cała Polska pokochała dzięki roli babci Janiny w serialu „rodzinka.pl”. Trzy dni wcześniej, 17 maja 2016 roku, w mediach pojawiła się szokująca wiadomość o jej nagłej śmierci. Przyczyną śmierci gwiazdy był tętniak mózgu, o którym nie wiedziała. Lekarze walczyli o jej życie do samego końca. Miała 62 lat, świętowała 40-lecie pracy artystycznej: To był tętniak. Hanka nawet nie wiedziała, że go ma. Operacja trwała blisko 12 godzin, lekarze do końca walczyli o jej życie... - przyznał w jednym z wywiadów Michał Grudziński, serialowy mąż Haliny Skoczyńskiej.  Gwiazda spoczęła na Cmentarzu Komunalnym w Ostrowcu Świętokrzyskim, skąd pochodziła. Żegnali ją m.in. Tomasz Karolak i Małgorzata Kożuchowska: Nie jestem w stanie jeszcze w tej chwili uwierzyć w to, co się stało. Tydzień temu zaczęliśmy zdjęcia do kolejnej serii „Rodzinki.pl" i jasnym było, że za chwilę spotkamy się z Haliną na planie [...]. Zawsze bardzo się cieszyła na te nasze spotkania na planie. Była piękną, atrakcyjną kobietą i dbającą o siebie i swoje zdrowie - mówiła Kożuchowska tuż po śmierci Skoczyńskiej w rozmowie z Fakt.pl Zarażała optymizmem, choć życie Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów.  Wspominamy Halinę Skoczyńską Karierę aktorską zaczynała w 1975 roku we Wrocławskim Teatrze Współczesnym. W 1977 roku ukończyła krakowską Wyższą Szkołę Teatralną w Krakowie. W swoim dorobku miała kilkadziesiąt ról teatralnych, ale największą sławę przyniosły jej te filmowe i serialowe. Zagrała m.in. w nominowanym do Oscarze filmie „Ida” oraz...

Michał Grudziński wspomina Halinę Skoczyńską
East News
Newsy
Serialowy mąż Haliny Skoczyńskiej wspomina zmarłą aktorkę: "Lekarze do końca walczyli o jej życie..."
Serialowy mąż Haliny Skoczyńskiej wspomina zmarłą aktorkę: "Lekarze do końca walczyli o jej życie..."

Michał Grudziński wspomina Halinę Skoczyńską . Serialowy mąż zmarłej aktorki, z którym stworzyła niezapomniany duet w "Rodzince.pl", w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo" zdradził, że przez dwanaście godzin lekarze walczyli o życie Haliny Skoczyńskiej. Gwiazda zmarła 17 maja - okazało się, że miała tętniaka. To był tętniak. Hanka nawet nie wiedziała, że go ma. Operacja trwała blisko 12 godzin, lekarze do końca walczyli o jej życie...  - przyznał Michał Grudziński. Aktor przyznał także, że - chociaż będzie mu ciężko grać bez swojej serialowej żony - to jego postać, dziadek Zenon, wciąż będzie pojawiać się w serialu "Rodzinka.pl". Początkowo pojawiały się doniesienia, że producenci nie mają pomysłu na postać graną przez Michała Grudzińskiego po śmierci Haliny Skoczyńskiej , ostatecznie uznano jednak, że dziadek Zenek wciąż będzie występował. Zdjęcia do 9 sezonu "Rodzinki.pl" z udziałem Grudzińskiego rozpoczną się we wrześniu.   Zobacz także: Kożuchowska i Karolak na pogrzebie Haliny Skoczyńskiej. To była poruszająca uroczystość...   Michał Grudziński wspomina serialową żonę.   Aktor wciąż będzie występował w serialu "Rodzinka.pl".

Nasze akcje
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner