Rafał Sonik w czarnym garniturze i Karolina Solowow w czarnej sukience
ONS.pl
Newsy

Zwycięzca Dakaru Rafał Sonik z młodszą o 19 lat partnerką - córką miliardera. Co ich połączyło?

Czy to dla niej rozstał się z żoną?

Zwycięzca Rajdu Dakar Rafał Sonik w ubiegłym roku rozstał się, po 24 latach małżeństwa, ze swoją żoną. Teraz pokazuje się z młodszą o 19 lat Karoliną Sołowow, córką miliardera Michała Sołowowa, którego majątek wycenia się na 7,7 mld złotych! Co połączyło parę? Miłość do rajdów, motorów i wyścigów. Rafał Sonik zna swoją dziewczynę od dziecka, wszystko przez przyjaźń z jej ojcem, który również uprawia ten sam sport co Sonik. Niedawno zwycięzca Dakaru i jego partnerka, Karolina Sołowow opowiedzieli, że wspólne wyjazdy na rajdy i podzielanie jednej pasji cementuje ich związek. Karolina nie ma pretensji, że wiecznie nie ma partnera w domu, bo jeździ razem z nim.

Karolina nie ma pretensji, że nie ma mnie przez większość czasu w ogóle, ani fizycznie, ani psychicznie. Często jestem ciałem, ale myślę o rajdzie. W związku jest ważna tolerancja dla pasji. Sztuką jest łączyć ze sobą pasję z miłością - powiedział o swoim związku Rafał Sonik w Dzień dobry TVN.

Karolina podziela to zdanie.

Jest mi łatwiej, bo to rozumiem. Nie wiem, jakbyśmy wytrwali w związku, gdyby Rafał przychodził do domu po pracy o 17-18. Po kilku latach by nam się znudziło. Jeżdżę na rajdy razem z nim i zajmuję się relacjami, kręceniem filmów, setek z Rafałem. Nie jeździłabym, gdybym nie miała nic do roboty - powiedziała w DD TVN Karolina Sołowow.

Rafał Sonik, po rozwodzie z żoną, w wywiadzie dla "Vivy" opowiedział, dlaczego się rozstali. Powodem nie była Karolina.

Z żoną przeżyliśmy 24 lata. Zdarza się, że ludzie nawet po takim czasie się rozchodzą, ich drogi przestają się krzyżować. Ale ja tego nie uważam za porażkę, tylko za kolejne doświadczenie życiowe. Moje życie ewoluuje w inną stronę, a życie żony w inną. Tak normalnie, po ludzku, poszliśmy innymi drogami - powiedział.

Zobacz także: Rafał Sonik poddał się i wycofał z Dakaru. "Vivę!" prosił: "Nie mówmy o słabościach"

 

Do tej pory Karolina Sołowow i Rafał Sonik nie pokazywali się często razem na salonach. Na Bal Dziennikarzy przyszli jednak razem.

Rafał Sonik w czarnym garniturze i Karolina Solowow w czarnej sukience
ONS.pl

 

Karolina jest w teamie Sonika na rajdach i robi relacje z jego startów.

Rafał Sonik i Karolina Solowow na rqajdzie
Facebook

 

Rafał Sonik i Karolina Sołowow już nie ukrywają swoich uczuć.

Rafał Sonik w szortach i Karolina Solowow w szortach
ONS.pl

Rafał Sonik z brodą
Newsy
Rafał Sonik z ciężarną partnerką na premierze filmu. Piękna Karolina Sołowow kwitnie! ZDJĘCIA
Rafał Sonik z ciężarną partnerką na premierze filmu. Piękna Karolina Sołowow kwitnie! ZDJĘCIA
Karolina Sołowow, Rafał Sonik
ONS/Facebook
Newsy
Rafał Sonik pokazał wzruszającą fotkę z synem! Chwyta za serce! Jego partnerka Karolina musi być dumna!
Rafał Sonik pokazał wzruszającą fotkę z synem! Chwyta za serce! Jego partnerka Karolina musi być dumna!

Rafał Sonik pokazał urzekające zdjęcie z synkiem! Rajdowiec niedawno został ojcem i jest wyraźnie zachwycony nową rolą. Na jego Instagramie pojawiała się fotka, na której widać dłoń Sonika i chwytającą ją rączkę maluszka. To naprawdę wzruszający widok! (Zobacz też: W jakich kolorach powinien być urządzony pokój dla niemowlaka? ) Syn i Ojciec. Ręka w rękę. #szczęście - podpisał swoje zdjęcie Rafał Sonik. Warto przypomnieć, że mamą uroczego bobasa jest Karolina Sołowow, córka miliardera Michała Sołowowa, którego majątek wycenia się na 7,7 mld złotych. Między Rafałem Sonikiem a jego partnerką jest 19 lat różnicy! Co ich połączyło? Miłość do rajdów! To właśnie wspólna pasja ma cementować ich związek, a teraz również... uroczy synek! Zobaczcie fotkę! Naszą redakcję rozczuliła niemal do łez!   Zobacz też: Zwycięzca Dakaru Rafał Sonik z młodszą o 19 lat partnerką - córką miliardera. Co ich połączyło?   Rafał Sonik pokazał wzruszające zdjęcie z synkiem. Nas rozczuliło!   Rajdowiec niedawno został ojcem i jest przeszczęśliwy! Gratulujemy! Sonik jest związany z Karoliną Sołowow, córką jednego z najbogatszych Polaków.  

Rafał Sonik został ojcem
Newsy
Rafał Sonik został ojcem! Sportowiec pokazał ZDJĘCIE dziecka: "To będzie najdłuższy rajd w moim życiu"
Rafał Sonik został ojcem! Sportowiec pokazał ZDJĘCIE dziecka: "To będzie najdłuższy rajd w moim życiu"

Rafał Sonik został ojcem! Słynny sportowiec pochwalił się uroczym zdjęciem ze swoim dzieckiem. Okazuje się, że Rafał Sonik i córka jednego z najbogatszych Polaków - Karolina Sołowow, zostali rodzicami chłopca. Zwycięzca Rajdu Dakar nie ukrywa wzruszenia. Pod zdjęciem maleństwa na Facebooku pojawił się wpis, w którym dumny tata wyznaje miłość swojej partnerce i dziecku.   Po raz pierwszy w życiu, udało mi się stworzyć coś, co ma ręce i nogi.#‎dzielnamama‬ ‪#‎pięknysyn‬ ‪#‎mójchłopiec‬ ‪#‎love‬- napisał dumny tata. Musiałem się z Wami tym podzielić. Dziękuję! No to się teraz zacznie! Trzymajcie kciuki! To będzie najdłuższy rajd w moim życiu! I najpiękniejszy! Zobaczcie uroczą fotkę Rafała Sonika i jego synka. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy!   Zobacz także: Zwycięzca Dakaru Rafał Sonik z młodszą o 19 lat partnerką - córką miliardera. Co ich połączyło?   Rafał Sonik pokazał zdjęcie swojego syna. Sportowiec i jego partnerka zostali rodzicami.

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner