Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Agnieszka Szulim i Maciej Żakowski szykują się do świętowania rocznicy
ONS
Newsy

Żakowski zaraził Szulim swoją pasją. Tak spędzą swoją pierwszą rocznicę

Wygadał się znajomy pary

Agnieszka Szulim w swoim programie "Na językach" często rozmawia o prywatnym życiu gwiazd, konsekwentnie unikając przy tym rozmów o swoim związku i opowiadaniu mediom o pozazawodowej sferze. Wiemy jednak, że gwiazda TVN od prawie roku związana jest z warszawskim biznesmenem Maciejem Żakowskim z którym nawet niedawno zamieszkała. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim zamieszkała z chłopakiem. Jest tylko jedno "ale"...

Związek pary wygląda na poważny, bowiem niedawno oboje zdecydowali, że są gotowi na przyjęcie pod swój dach pieska Pikusia. Znajomy zakochanych w rozmowie z "Grazią" opowiedzieli o kulisach tej znajomości oraz o planach na najbliższą przyszłość. Dowiadujemy się, że Żakowski zaraził Agnieszkę swoją pasją do podróżowania. Para będzie niebawem świętować pierwszą rocznicę swojego związku i nie zamierza jej spędzić w stolicy.


Podróże stały się jej nową miłością. To właśnie Maciej rozbudził w niej tę pasję. W tym roku byli już na miesięcznych wakacjach w Tajlandii i krótszym wypadzie do włoskiej Umbrii. Agnieszka żartuje, że idealne byłoby dla niej przerywanie wakacji pracą, a nie na odwrót. Jak zakochani będą świętować pierwszą rocznicę związku? Na pewno nie w Warszawie - czytamy w dwutygodniku.


Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Zobacz: Szulim zabrała chłopaka na ważną rodzinną uroczystość. Pokazała jego słodką fotkę

Szulim całuje Nergala i pokazuje środkowy palec:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Kaczorowska z mężem
Newsy
Agnieszka Kaczorowska dwoma zdjęciami podsumowała rok życia! Ale zmiany...

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż Maciej Pela właśnie świętowali 1. rocznicę ślubu. Z tej okazji aktorka na Instagramie pokazała dwa zdjęcia, na których widać, jak bardzo zmieniło się jej życie w ciągu ostatniego roku. Została żoną i mamą. Ten wyjątkowy okres w swoim życiu gwiazda postanowiła uczcić z rodziną na włoskich wakacjach. Zobaczcie te urocze zdjęcia, które dzieli dokładnie rok! Agnieszka Kaczorowska świętuje rocznicę ślubu! Agnieszka Kaczorowska z okazji 1. rocznicy ślubu przypomniała swoje zdjęcie ślubne, tak jak robi to wiele gwiazd. Jednak dodała jeszcze jedno - aktualne, aby pokazać, jak dużo zmieniło się w jej życiu. Gwiazda jest już nie tylko żoną, ale też mamą Emilki , a niebawem razem z mężem planuje przeprowadzkę do ich nowego domu , który kupili niedługo przed porodem. Aktorka podzieliła się swoim szczęściem z fanami i pokazała piękne, rodzinne zdjęcie z Włoch. Para zabrała tam swoją miesięczną córeczkę i rodzinnie mogli świętować rocznicę ślubu: Nasz ślub to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❗️Dziś jestem wdzięczna, że mogliśmy świętować z naszym małym cudem na rękach... i to w tak pięknym miejscu.💛 - napisała Agnieszka Kaczorowska na Instagramie.         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Rok temu i dziś. ❤️ . ____________________ Różnica tylko lub AŻ taka, że jest nas o jeden więcej w rodzinie 👨‍👩‍👧 ...ach! No i inne włoskie tereny.😌 Dziś pozdrawiamy z pięknego Bellagio! 🌏 #Pelakowelove #Pelakiwpodróży ___________________ Nasz ślub to był jeden z najpiękniejszych dni mojego życia❗️Dziś jestem...

Agnieszka Szulim o seksie
ONS
Newsy
Czego Szulim nigdy nie powie dziennikarzom? "Mam swoją granicę"
Agnieszka nie taka bezpruderyjna

Agnieszka Szulim nie raz udowodniła, że seks nie jest dla niej tematem tabu. Kiedy pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego , bez skrępowania opowiadała o nagich zdjęciach i masturbacji. Później musiała się z tego tłumaczyć. Przypomnijmy:  Wojewódzki znalazł nagie zdjęcia Szulim. Agnieszka: Mam tego pecha, że... Są pewne granice, których dziennikarka nigdy nie przekroczy. Agnieszka doskonale wie, jak dawkować informacje o swoim życiu prywatnym, dlatego też wszystko, co pojawia się w mediach jest kontrolowane . Nie mam żadnego problemu z rozmowami o seksie, pod warunkiem że nie są zaangażowane w to jakieś bardzo konkretne osoby. Tylko jak sobie mamy pogadać, pogawędzić i coś powymyślać, to proszę bardzo. Nie wiem, to jest mój pomysł na siebie i to są te bariery i te granice, które ja stawiam. Mam swoją granicę, którą postawiłam już jakiś czas temu, że na tematy bardzo prywatne, takie, które dotyczą innych ludzi w moim życiu, nie rozmawiam i koniec . I to się sprawdza, bo mnie o to nikt nie pyta, w związku z tym, że o tym nie mówię. Myślę, że akurat mam tę granicę, ale też wiem, że jestem na innych polach może trochę bardziej odważna niż inn i - przyznaje w rozmowie z lifestyle.newseria.pl Oby tylko Agnieszka nigdy tej granicy nie przekroczyła. Zobacz:  Szulim zadzwoniła do Rozenek. Miała dla niej zaskakujące zaproszenie Agnieszka Szulim na sportowej imprezie: 

Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Woźniak-Starak
ONS/Instagram
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak rok po ślubie podsumowuje małżeństwo z Piotrem. Jaką jest żoną?

Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie niedługo świętować będą pierwszą rocznicę ślubu. Para pobrała się  27 sierpnia 2016 roku. Uroczystość ślubna odbyła się w romantycznej Wenecji i niewątpliwie byłą jedną z najbardziej spektakularnych w polskim show-biznesie.  W gronie zaproszonych znaleźli się m.in.  Magdalena Boczarska,   Mateusz Banasiuk,   Nergal, Edward Miszczak,   Katarzyna Kolenda Zaleska, Zosia Ślotała oraz Kamil Haidar. Tego dnia para młoda wyglądała na bardzo szczęśliwą! A jak jest w rok po ślubie? Czy uczucie nadal jest równie płomienne? Jaki model małżeństwa stworzyli Woźniakowie-Starakowie?   Zobacz też:  Jak Agnieszka Woźniak Starak będzie świętować 1. rocznicę ślubu? "Ja czekam, mężu...". Na co? ;)   Agnieszka Woźniak-Starak o małżeństwie   Agnieszka Woźniak-Starak zdradziła, że jest bardzo szczęśliwą żoną. Życie u boku męża Piotra Woźniaka-Staraka bardzo służy dziennikarce. A wszystko dzięki temu, że małżonkowie idealnie się dobrali, mają wspólne pasje, ale też... unikają stereotypów.   Myślę, że żyjemy dość intensywnie. Jesteśmy taką oryginalną parą. Ja nie jestem osobą, która w domu gotuje rosół i zakłada kapcie. Lubimy przygody, lubimy się bawić, robić ciekawe rzeczy. Prowadzę radosne życie z moim małżonkiem - powiedziała Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z "Faktem".   Gratulujemy! I życzymy szczęścia!   Polecamy:   Ślub kościelny – formalności w kancelarii parafialnej i Urzędzie Stanu Cywilnego   Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie pobrali się niemal rok temu, podczas pięknej uroczystości w Wenecji. To niewątpliwie jedna z najpiękniejszych par w polskim-show biznesie! Życzymy kolejny wspólnych lat w szczęściu.

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner