Drugi odcinek "Rolnik szuka żony 6"
Instagram

Kogo rolnicy zaproszą do swoich domów? Zobaczcie zwiastun programu "Rolnik szuka żony"!

Drugi odcinek "Rolnik szuka żony 6"
Instagram

Już w najbliższą niedzielę Telewizyjna Jedynka wyemituje kolejną odsłonę 6. edycji programu "Rolnik szuka żony"! W poprzednich odcinkach widzowie mogli zobaczyć, jak Seweryn, Waldemar, Sławomir, Adrian oraz Jakub czytają listy i wybierają, z którymi kobietami chcą się bliżej poznać. W ostatniej odsłonie show nie zabrakło wzruszeń i zaskakujących zwrotów akcji-  jedna z kandydatek Waldemara przyznała przed kamerami,  że pomyliła rolników i zamiast do Jakuba, wysłała list właśnie do Waldemara.

Teraz fani programu z pewnością zastanawiają się, co wydarzy się w nowym odcinku "Rolnik szuka żony". Które kandydatki przejdą do kolejnego etapu? W sieci pojawił się zwiastun programu!

Kogo wybiorą rolnicy?

Na fanpage'u programu "Rolnik szuka żony" pojawił się zwiastun trzeciego odcinka, który zostanie wyemitowany już w najbliższą niedzielę. W najnowszej odsłonie show rolnicy będą musieli zdecydować, które kandydatki zaproszą do swoich domów, a z kim będą musieli się pożegnać. Przed Sewerynem, Adrianem, Jakubem, Waldemarem i Sławomirem naprawdę trudny wybór! 

Komuś powiedzieć do widzenia to zawsze są ciężkie chwile- nie będzie ukrywać Adrian.

Zobaczcie fragment trzeciego odcinka najnowszej edycji programu "Rolnik szuka żony"! Myślicie, że Wioletta- kandydatka Waldemara- powie rolnikowi, że tak naprawdę chciała wysłać list do kogoś innego? 

Zobacz także: Tak wygląda druga kandydatka Jakuba z "Rolnik szuka żony"! Ewa nie pojawiła się na nagraniach programu, a szkoda...

Zwiastun nowego odcinka "Rolnik szuka żony".

 

Przed rolnikami trudne decyzje.

Waldemar Rolnik szuka żony
Facebook

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Diety gwiazd. Kto w ostatnich dniach przeszedł największą metamorfozę?

zobacz 02:10