Zuza Kołodziejczyk o całowaniu
AKPA/Facebook

Zuza Kołodziejczyk: Z Bravo nauczyłam się całować

Zuza Kołodziejczyk o całowaniu
AKPA/Facebook

Zuza Kołodziejczyk po wygranej w trzeciej edycji "Top Model" powoli wdraża się w świat show-biznesu. Pomimo krytyki ze strony chociażby Kuby Wojewódzkiego, który porównał jej urodę do "kanonu piękna z "Pamiętników z wakacji" początkująca modelka nie poddaje się i rozkręca swoją karierę. Uczestniczka show jak na razie udziela głównie wywiadów, w których przybliża nam swoją osobę.

W najnowszym numerze "Bravo" Zuza zdradziła kilka faktów ze swojego życia prywatnego. Między innymi opowiedziała o tym, od kogo nauczyła się całować. Okazało się, że to właśnie młodzieżowy dwutygodnik miał największy wpływ na sprawy bardzo osobiste modelki.

- Powiem szczerze, że kiedy je czytałam, to wszystko wydawało się takie proste. Później w praniu, trochę inaczej to wyglądało - wyznała Zuza.


W dalszej części wywiadu zwyciężczyni "Top Model 3" powiedziała, że na razie nie planuje doskonalić swojego warsztatu w zakresie pocałunków, gdyż nie rozgląda się za chłopakiem:

- W najbliższym czasie nie będę zawracała sobie głowy chłopakami. Muszę skupić się na swoich celach. Nie chcę za kilka lat pluć sobie w brodę, że przez pana X czy Y, nie skorzystałam z tych możliwości, które teraz mam. Na razie więc zamykam się na miłość.


Mamy nadzieję, że jak Zuza rozkręci na dobre swoją karierę, to znajdzie odpowiedniego kandydata, z którym będzie mogła się namiętnie całować według wskazówek "Bravo" ;)

Zobacz: Sokołowska o Zuzie: Ma niedoskonałości, ale nadrabia

Zuzanna Kołodziejczyk z siostrą bliźniaczką Tamarą


Zuza Kołodziejczyk Bravo

Zuza podczas finału "Top Model 3":

Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56