Zuzanna Kołodziejczyk nie wyjedzie za granicę
ONS

Agencja nie chce wysłać Zuzy za granicę

Zuzanna Kołodziejczyk nie wyjedzie za granicę
ONS

Zuzanna Kołodziejczyk w pełni wykorzystuje szansę jaką dało jej zwycięstwo w trzeciej edycji "Top Model". Cały czas pracuje, robi nowe sesje i wzbogaca swoje portfolio. Nie ma tygodnia, aby w sieci nie pojawiły się nowe foty z udziałem modelki. Zobacz: Zuza Kołodziejczyk pozuje dla popularnego magazynu

Dziś Zuza gościła na kanapach "Dzień Dobry Wakacje". W programie opowiedziała jak wygląda jej życie dwa miesiące po programie. Okazuje się, że modelka nadal walczy o perfekcyjną figurę, która zapewni jej więcej zleceń.

- Codziennie ćwiczę. Nawet siostra mi pomaga. Ja z siostrą ćwiczę w domu. Katujemy się we dwójkę. Powiem szczerze, mało jem, jem bardzo zdrowo: sałaty, kurczak jakiś. Piję też dużo wody, to dużo mi pomaga - powiedziała Zuza w "DD TVN".


Kołodziejczyk wyjawiła również, że nie jest pewna czy uda jej się zaistnieć za granicą. Wszystko przez jej agencję modelek, która nie widzi jej osoby na światowych wybiegach:

- Bardzo bym chciała za granicą, ale agencja w stosunku do mnie się waha. Pokaże, że mnie stać i gdzieś mnie wyślą.


5 minut Zuzy ciągle trwa. W Polsce jej kariera ma się świetnie. Uważacie, że Kołodziejczyk nie ma szans wybicie się na Zachodzie czy Azji?

Zobacz: Rubik o Zuzie: Nie zrobi kariery za granicąZuza topless w kampanii popularnej marki odzieżowej:

Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48