Maciej Zień
Newsy

Maciej Zień: "Zostałem zamknięty we własnym sklepie, wezwano policję… Moja mama płakała"

Zień zdradza kulisy afery.

 

 

Nie uwierzycie, co Maciej Zień zdradził na temat ślubu Anny Lewandowskiej i jej sukni!

Maciej Zień komentuje aferę!

 


Afera z udziałem Macieja Zienia wciąż wzbudza ogromne emocje. Kiedy kilka tygodni temu w mediach pojawiło się oświadczenie wspólników projektanta, w którym oskarżano go m.in. o kradzież pieniędzy oraz o wynoszenie kolekcji z butiku, rozpoczęły się spekulacje co tak właściwie się stało. Już kilka godzin później Zień skomentował zarzuty swoich wspólników. Projektant twierdził wówczas, że czuje się pokrzywdzony i zdradził, że od dłuższego czasu nie dostawał należnego mu wynagrodzenia. Zobacz: Maciej Zień się broni! "W całym oświadczeniu jest tylko jedno prawdziwe zdanie, że wyjechałem do Brazylii :)"


Maciej Zień postanowił zdradzić nieco więcej szczegółów z zaistniałej afery. W rozmowie ze znanym blogerem Michałem Zaczyńskim opowiedział jak wyglądały jej kulisy.

- ...zaufałem obcej osobie, która przejęła prowadzenie moich finansów. Wydawało mi się, że gdy ktoś prowadzi mój biznes, to ja nie jestem już za niego odpowiedzialny, tylko mogę zająć się projektowaniem. A to gówno prawda. Nie znam dobrze prawa i teraz ponoszę tego konsekwencje - przyznaje Maciej Zień w wywiadzie dla fashionpost.pl. Owszem, pracowaliśmy nad ekspansją linii Zień’a’Porter. Było nią spore zainteresowanie, ale w zasadzie na krótko przed podpisaniem ważnych kontraktów zostałem wyrzucony z własnej firmy, więc niczego nie mogłem sfinalizować, choć w końcowym etapie wpakowałem w firmę mnóstwo własnych oszczędności. Mieliśmy też razem wskrzesić Zień Home. Ale poddałem się, kiedy wspólnik podsunął mi umowę, wg której miałbym jedynie 10% udziałów. Choć dotychczas miałem 60%. Nie podpisałem. Bo jeśli mam mieć takiego biznes partnera i zastanawiać się, czy na następnym spotkaniu rady nadzorczej mnie nie ochrzani, albo mi wykręci jakiś numer, to dziękuję bardzo. To nie dla mnie (...)


Zień opisał również jak wyglądała jego wizyta w butiku w Warszawie. Okazuje się, że sprawę mocno przeżył nie tylko sam projektant, ale również jego matka, która pojawiła się w warszawskim salonie, aby odebrać prywatne rzeczy syna.

- Poszedłem po swoje prywatne rzeczy, na przykład aparaty fotograficzne. Niestety, zostałem zamknięty we własnym sklepie, wezwano policję… Iść i błagać, by wpuszczono mnie do własnego sklepu? Jeśli masz choć trochę honoru, to będziesz siedział w domu, ryczał, pił wino, ale tego nie zrobisz. To kwestia godności. Zwłaszcza, że wspólnik robi wszystko, by mi zaszkodzić. Moje archiwum zostało wyrzucone na śmietnik, metki spalone, maszyny sprzedane, materiały, które zbierałem przez lata wyprzedane za grosze… (...)  Niestety, do rzeczy prywatnych też nie mam dostępu. Moja mama także ich nie dostała. Gdy przyszła do butiku odebrać moje rzeczy, dano jej dwa kartony jakiś śmieci, starych długopisów. Popłakała się. Nawet nie pozwolili jej wejść do środka. – Tylko tyle po moim synu zostawiliście? – spytała, a oni uśmiechnęli się i zamknęli drzwi.


Jesteście zaskoczeni?

Zobacz na Polki.pl: Maciej Zień o kontrowersjach wokół pokazu w kościeleMaciej Zień
Maciej Zień
ONS
Newsy
Maciej Zień po raz pierwszy z mężem na salonach! Zobacz przystojnego Brazylijczyka ZDJĘCIA
Maciej Zień po raz pierwszy z mężem na salonach! Zobacz przystojnego Brazylijczyka ZDJĘCIA
Wieczorny pokaz nowej kolekcji Macieja Zienia "Mojo"
East News
Fleszstyle
Wieczorna odsłona nowej kolekcji Macieja Zienia. Wśród gwiazd Rozenek, Szczęsna i Kożuchowska!
Wieczorna odsłona nowej kolekcji Macieja Zienia. Wśród gwiazd Rozenek, Szczęsna i Kożuchowska!

Maciej Zień celebruje premierę swojej nowej kolekcji. Projektant postanowił urządzić z tej okazji aż dwie imprezy. Pierwsza odbyła się wczesnym popołudniem. Pojawiły się na niej takie gwiazdy, jak choćby Paulina Krupińska , Paulina Sykut-Jeżyna czy też Natasza Urbańska. Wieczorem odbył się kolejny pokaz kolekcji "Mojo". Tym razem jeszcze więcej gwiazd oklaskiwało projekty Macieja Zienia. Wśród nich wypatrzeć można było między innymi Marinę Szczęsną , Małgorzatę Rozenek oraz Małgorzatę Kożuchowską . Kto jeszcze pojawił się na wieczornej odsłonie nowej kolekcji Macieja Zienia? Zobaczcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

ONS
Newsy
Maciej Zień zakłada z mężem swoją markę modową?
Wiemy jakie ma plany!

Nie cichną echa skandalu związanego z projektantem Maciejem Zieniem , który został oskarżony przez swoich wspólników o wyprowadzanie pieniędzy z firmy i wynoszenie ubrań z butiku. Maciej Zień wyjechał na urlop do Brazylii zabierając ze sobą część kolekcji oraz kilkadziesiąt tysięcy złotych w gotówce bez wiedzy i zgody spółki - czytamy w oświadczeniu spółki.  Maciej Zień broni się i twierdzi, że jego wspólnik chce przejąć firmę i tym oświadczeniem próbuje zdyskredytować go w oczach opinii publicznej.  Jak udało nam się dowiedzieć, projektant planuje otworzyć nową markę modową, dlatego zależy mu na dobrym wizerunku i kontaktach w Polsce. Mąż Macieja Zienia jest asystentem brazylijskiej projektantki i wspólnie planują stworzyć nową markę modową w Brazylii - zdradza nam osoba ze świata mody. Czy po takim skandalu Zień odzyska jeszcze dobre imię i odniesie sukces z nową kolekcją? A może przeprowadzi się na stałe do Brazylii i tylko tam będzie rozwijał swoją markę? Jedno jest pewne - Maciej Zień na długo zostanie zapamiętany w polskich mediach! W końcu nie każdy projektant w Polsce znika na kilka miesięcy, bierze ślub z Brazylijczykiem, a po powrocie zostaje oskarżony o kradzież własnych kreacji... Czekamy na dalszy ciąg afery!    Zobacz na Polki.pl:  Wybrałyśmy najlepiej wyglądające gwiazdy na pokazie Zienia    

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner