Zofia Ślotała pokazała pokój dla swojej córki
ONS

Ślotała urządziła pokój dla dziecka. Przy okazji zdradziła jego płeć

Zofia Ślotała pokazała pokój dla swojej córki
ONS

Kilka miesięcy temu Zosia Ślotała pochwaliła się, że spodziewa się dziecka. Przyszła mama postanowiła wówczas założyć bloga, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami z okresu ciąży. I chociaż pomysł stylistki nie spodobał się kilku gwiazdom to w sieci wciąż pojawiają się nowe wpisy. Na stronie Ślotały możemy znaleźć między innymi porady jak powinny ćwiczyć i jaką dietę stosować przyszłe mamy. Zobacz: Ślotała pokazała jak ćwiczy przed porodem. Przy okazji pochwaliła się brzuszkiem

Termin porodu Zofii Ślotały zbliża się wielkimi krokami. Ciężarna celebrytka wzięła się wcięc ostro do pracy i urządziła już pokój dla swojej córeczki. Na babyboomzosi.pl Ślotała pokazała zdjęcie jak wygląda królestwo nienarodzonego jeszcze maleństwa. Na fotografii widzimy białą komodę połączoną z różowymi dodatkami.

Okazuje się, że przy aranżacji pokoiku Zosia ślotała wpadła na pomysł nakręcenia filmiku, dzięki któremu będzie mogła podzielić się zdobytą wiedzą.

- Od przyszłego tygodnia co tydzień przez miesiąc będziemy wrzucać filmiki instruktażowe odnośnie organizacji pokoju, rozmieszczenia mebli, doboru odpowiedniego łóżeczka, utrzymania czystości i psychologii kolorów! Nie ukrywam, że wiele się nauczyłam kręcąc te odcinki, więc mam nadzieję, że Wam też się przydadzą! - napisała Ślotała.


Zobaczcie jak Zosia Ślotała urządziła pokój jej dziecka:

Zobacz na Polki.pl: Zosia Ślotała zdradziła płeć dziecka


Zosia Ślotała podkreśliła ciążowy brzuszek na pokazie Tomaotomo:

Więcej na temat Zofia Ślotała
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01