Zosia Ślotała przez ostatnie kilka miesięcy przygotowuje się do roli matki. Stylistka wraz z pomocą ekspertów tworzy bloga, na którym każda przyszła mama znajdzie coś dla siebie. Gwiazda nie oszczędza siebie, a ostatnio pokazała jak trenuje w ciąży. Zobacz: Ślotała pokazała jak ćwiczy przed porodem. Przy okazji pochwaliła się brzuszkiem

Reklama

Wczoraj Ślotała pojawiła się na pokazie kolekcji Tomaotomo zaprojektowanej przez Tomasza Olejniczaka, a swoją sukienką od Lidii Kality podkreśliła już coraz większy brzuch. Nasza reporterka Iwona Piotrowska postanowiła zapytać gwiazdę czy niebawem planuje zorganizować dla swoich przyjaciół tzw. baby shower. Odpowiedź stylistki jest bardzo zaskakująca i interesująca:

Planuję i będzie się składać z dwóch części. Jedna będzie prywatna, a w drugiej każdy będzie mógł wziąć udział. Razem z PAH-em będziemy organizować baby shower online. Troszkę podpatrując Shakirę, która zrobiła niesamowitą rzecz dla UNICEF-u. I każdy kto będzie chciał wziąć w tym udział to podaruje ciepły posiłek dzieciom w Polsce.

Dobry pomysł?

Zobacz na Polki.pl: Ślotała z dużym brzuchem na pokazie. Zaprzyjaźniła się z Zielińską?

Zobacz także


Reklama

Ciężarna Ślotała na salonach:

Reklama
Reklama
Reklama