Magdalena Kajrowicz łysa Żona Sławomira jest łysa Magdalena Kajrowicz na Instagramie Magdalena Kajrowicz w TTBZ?
Magdalena Kajrowicz łysa
Instagram
Zobacz nowe fotki Kajry!
1/4
Magdalena Kajrowicz łysa
Instagram

Od soboty Magdalena Kajrowicz, żona Sławomira, jest na językach wszystkich. A to za sprawą jej nowej fryzury! Kajra wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym jest kompletnie łysa! Fani byli zaniepokojeni, bowiem Kajra miała piękne i gęste włosy i nikt nie rozumiał, dlaczego postanowiła się ich pozbyć! Niektórzy podejrzewali chorobę, inni udział w nowym projekcie.

 

Wszystkiego trzeba w życiu spróbować. Pozdro dla odważnych

Zapewne przygotowania do roli teatralnej lub filmowej 

Widać przecież, że są zaklejone, czyżby teraz Kajra była uczestniczką ttbz?, pisali fani. 

 

Większość fanów zaczęła podejrzewać, że to tylko charakteryzacja i Kajra tak naprawdę przygotowuje się do występu w show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Dziś Kajra pochwaliła się nowymi fotkami. Czy wiadomo już, dlaczego jest łysa? Sprawdź kolejny slajd!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

2/4
Żona Sławomira jest łysa
Instagram

Kajra zszokowała swoich fanów zdjęciem, na którym widać ją bez makijażu i z kompletnie łysą głową. Wszyscy zaczęli martwić się o jej zdrowie... Wielu fanów Sławomira polubiło żonę muzyka, która towarzyszy mu na każdym kroku - podczas festiwali muzycznych, na koncertach i w show telewizyjnych. Niedługo zobaczymy ich też w "Barwach szczęścia". Teraz wszyscy zadają sobie pytanie, czy łysa głowa to tylko charakteryzacja... Zobaczcie nowe zdjęcia, którymi Kajra pochwaliła się na Instagramie. 

Zobacz: Sławomir rozkręca nowy biznes! Będzie śpiewać na weselach! Cena za występ? Zwala z nóg!

3/4
Magdalena Kajrowicz na Instagramie
Instagram

Kajra zamiast uspokoić fanów, znów ich zszokowała. Tym razem wrzuciła fotki, na których widać, że robi odlew swojej głowy. I znów wszyscy fani zaczęli pisać, że pewnie po wakacjach zobaczymy ją w kolejnej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". 

 

czyżby będziesz w kolejnej edycji twoja twarz brzmi znajomo 💕

W końcu postawią wam pomnik?

Nowa postać w Muzeum woskowych figur 

Ojjjj tam to tylko nowy zabieg u kosmetyczki, pisali fani.

 

W jednym z komentarzy Kajra odpowiedziała na pytanie, czy to przygotowania do nowej edycji "Twoje twarz brzmi znajomo". Co zdradziła? Zobacz kolejny slajd!

 

Bądź zawsze na bieżąco z newsami! Zapisz się w Facebook Messengerze na dzienną dawkę najważniejszych informacji. Kliknij w link.

4/4
Magdalena Kajrowicz w TTBZ?
Instagram

Na pytanie jednego z fanów, czy to przygotowania do TTBZ, Kajra odpowiedziała: "Nie. Kombinujcie dalej". I wtedy jeden z fanów napisał, że to zdjęcie z planu show "The Story Of My Life - Historia naszego życia". Kajra już nie zaprzeczyła. Myślicie, że o to show właśnie chodzi?

Więcej na temat Sławomir Zapała