Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News

Żona Daniela Olbrychskiego o śmierci wnuka aktora: "Nie ma słów"! 

Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News

W weekend o śmierci Jakuba Olbrychskiego za pomocą Facebooka poinformował jego straszy brat, Antoni. Wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł w wieku 28 lat! Mężczyzna od lat zmagał się z chorobą.

Wpis Antoniego Olbrychskiego ujawniający szczegóły chorob szybko został usunięty, ale informację o śmierci Jakuba potwierdziła żona Daniela Olbrychskiego, pisząc na swoim oficjalnym koncie na Facebooku:

Nie żyje Kubuś, starszy wnuk Daniela. Nie ma słów... - napisała Krystyna Demska-Olbrychska.

Widać, że cała rodzina mocno przeżyła dramatyczne okoliczności śmierci Jakuba, jak poinformował jego brat nie są do końca znane. Jednak widać, że mogą liczyć na ogromne wsparcie ze strony Internautów i fanów Daniela Olbrychskiego, którzy w komentarzach wyrażają wyrazy współczucia i przesyłają kondolencję:

Wielki żal, przyjmijcie moje kondolencje

Najszczersze wyrazy współczucia

Bardzo, bardzo współczuję Danielowi, Rafałowie, bratu Antkowi i całej rodzinie.

Daniel Olbrychski przeżywa śmierć wnuka

Znajomy rodziny Olbrychskich w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że Daniel Olbrychski jest jest załamany śmiercią wnuka:

Nie może tego w sobie pomieścić ani wyobrazić, że będzie musiał chować wnuka. To nie jest zgodne z naturą kolei rzeczy. Daniel doskonale pamięta, jak kiedyś Antka i Kubę uczył jazdy konnej i boksu. Oba wnuki, jak byli małymi chłopcami, często pomieszkiwały u dziadka. Wszyscy byli ze sobą bardzo zżyci – powiedział w rozmowie z se.pl przyjaciel rodziny Olbrychskich.

Aktualnie nie jest znana data pogrzebu Jakuba Olbrychskiego.

O śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego poinformowała żona aktora.

Krystyna Demska-Olbrychska
East News

Ze śmiercią wnuka nie może pogodzić się sam Daniel Olbrychski.

Daniel Olbrychski
East News

 

 

Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05