Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News
Newsy

Żona Daniela Olbrychskiego o śmierci wnuka aktora: "Nie ma słów"! 

Jakub Olbrychski zmarł w wieku 28 lat! Dramatyczne okoliczności śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

W weekend o śmierci Jakuba Olbrychskiego za pomocą Facebooka poinformował jego straszy brat, Antoni. Wnuk Daniela Olbrychskiego zmarł w wieku 28 lat! Mężczyzna od lat zmagał się z chorobą.

Wpis Antoniego Olbrychskiego ujawniający szczegóły chorob szybko został usunięty, ale informację o śmierci Jakuba potwierdziła żona Daniela Olbrychskiego, pisząc na swoim oficjalnym koncie na Facebooku:

Nie żyje Kubuś, starszy wnuk Daniela. Nie ma słów... - napisała Krystyna Demska-Olbrychska.

Widać, że cała rodzina mocno przeżyła dramatyczne okoliczności śmierci Jakuba, jak poinformował jego brat nie są do końca znane. Jednak widać, że mogą liczyć na ogromne wsparcie ze strony Internautów i fanów Daniela Olbrychskiego, którzy w komentarzach wyrażają wyrazy współczucia i przesyłają kondolencję:

Wielki żal, przyjmijcie moje kondolencje

Najszczersze wyrazy współczucia

Bardzo, bardzo współczuję Danielowi, Rafałowie, bratu Antkowi i całej rodzinie.

Daniel Olbrychski opowiada o swojej roli w Świecie według Kiepskich. Dziś ostatni odcinek w sezonie!

Daniel Olbrychski przeżywa śmierć wnuka

Znajomy rodziny Olbrychskich w rozmowie z "Super Expressem" wyznał, że Daniel Olbrychski jest jest załamany śmiercią wnuka:

Nie może tego w sobie pomieścić ani wyobrazić, że będzie musiał chować wnuka. To nie jest zgodne z naturą kolei rzeczy. Daniel doskonale pamięta, jak kiedyś Antka i Kubę uczył jazdy konnej i boksu. Oba wnuki, jak byli małymi chłopcami, często pomieszkiwały u dziadka. Wszyscy byli ze sobą bardzo zżyci – powiedział w rozmowie z se.pl przyjaciel rodziny Olbrychskich.

Aktualnie nie jest znana data pogrzebu Jakuba Olbrychskiego.

O śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego poinformowała żona aktora.

Krystyna Demska-Olbrychska
East News

Ze śmiercią wnuka nie może pogodzić się sam Daniel Olbrychski.

Daniel Olbrychski
East News

 

Zobacz także
Daniel Olbrychski

Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba miał tylko 28 lat...

Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego, Jakub Olbrychski

Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat

 

Krystyna Demska-Olbrychska Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Daniel Olbrychski pochował wnuka: "Pożegnaliśmy Kubę w maleńkim gronie" 
Pod koniec marca odbył się pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego. W ostatniej drodze towarzyszyło mu małe grono.

Rodzina Olbrychskich przeżyła ostatnio wielką tragedią. W połowie marca media obiegła informacja o śmierci wnuka wybitnego aktora, Daniela Olbrychskiego . Ze względu na pandemię koronawirusa, 28-letniego Jakuba pożegnała tylko najbliższa rodzina. Poruszający wpis o pogrzebie opublikowała żona aktora. Zobacz także:  Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba miał tylko 28 lat.. . Pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego Wiadomość o śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego dotarła do mediów w połowie marca. Drugi syn Rafała Olbrychskiego, Antoni, poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jego brat Jakub nie żyje.  Pod koniec marca odbył się pogrzeb wnuka Daniela Olbrychskiego. Ze względu na pandemię koronawirusa i wprowadzone ograniczenia dotyczące zgromadzeń, w ostatnim pożegnaniu Jakuba towarzyszyła tylko najbliższa rodzina. O tym fakcie poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, żona Daniela Olbrychskiego.  We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez jego obecności... - napisała żona aktora. Rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.  Syn Rafała Olbrychskiego zmarł w połowie marca 2020 roku.   

Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba miał tylko 28 lat...
Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego! Zmagał się z poważną chorobą.

Nie żyje Jakub Olbrychski , syn Rafała Olbrychskiego. O śmierci 28-latka w weekend poinformował za pośrednictwem Facebooka jego brat, Antoni. Młody mężczyzna od dawna walczył z chorobą i - jak wynika z relacji jego brata - leczenie przebiegało z wieloma komplikacjami. Teraz o reakcji Daniela Olbrychskiego na śmierć wnuka opowiedział "Super Expressowi" znajomy rodziny! Gwiazdor jest załamany śmiercią Jakuba! Jaki mieli kontakt? Brat Jakuba Olbrychskiego informuje o jego śmierci Antoni Olbrychski umieścił w sieci dramatyczny i bardzo emocjonalny wpis, który szybko został usunięty. Mogliśmy przeczytać, że jego brat zmagał się z poważną chorobą psychiczną i rodzina nie zna dokładnych okoliczności jego śmierci. Wiadomo tylko, że wyszedł z domu "bez niczego, w samej koszuli, bez dokumentów". Rodzina publicznie nie wypowiada się o śmierci Jakuba, co w tych okolicznościach wydaje się w pełni zrozumiałe. Jednak znajomy rodziny zdradził w rozmowie z  "Super Expressem", że Daniel Olbrychski jest zdruzgotany śmiercią wnuka, z którym miał dobry kontakt: Nie może tego w sobie pomieścić ani wyobrazić, że będzie musiał chować wnuka. To nie jest zgodne z naturą kolei rzeczy. Daniel doskonale pamięta, jak kiedyś Antka i Kubę uczył jazdy konnej i boksu. Oba wnuki, jak byli małymi chłopcami, często pomieszkiwały u dziadka. Wszyscy byli ze sobą bardzo zżyci – powiedział w rozmowie z se.pl przyjaciel rodziny Olbrychskich. Data pogrzebu Jakuba Olbrychskiego nie jest jeszcze znana. Rafał Olbrychski jest ojcem dwóch synów: Antoniego i Jakuba.  

Daniel Olbrychski
East News
Newsy
Nowe fakty w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego. Prokurator zabrał głos
Prokuratura ujawnia nowe fakty w sprawie śmierci Jakuba Olbrychskiego, wnuka Daniela Olbrychskiego. Jakich informacji udzieliła prokuratura? Czy brały w tym udział osoby trzecie?

Śmierć Jakuba Olbrychskiego, syna Rafała Olbrychskiego wstrząsnęła światem mediów. Smutną informację za pośrednictwem Facebooka, przekazał jego brat, Antoni. 28-latek od dawna walczył z chorobami psychicznymi, a jak wynikało z relacji jego brata, leczenie przebiegało z wieloma komplikacjami. Dziś znane są nowe fakty w sprawie śmierci Jakuba. Jakich informacji udzieliła prokuratura?  Zobacz także:  Nie żyje syn Rafała Olbrychskiego. Miał zaledwie 28 lat Nowe informacje w sprawie śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego  O śmierci Jakuba Olbrychskiego poinformował jego brat Antoni. Z wpisu zamieszczonego na Facebooku, dowiedzieliśmy się, że zmarły 28-latek zmagał się z poważną chorobą psychiczną. Kiedy ostatni raz wyszedł z domu był  "bez niczego, w samej koszuli, bez dokumentów".  Dziś znane są nowe informacje, w sprawie śmieci 28-latka. Prokuratura wyklucza udział osób trzecich:  Oględziny i sekcja zwłok pokrzywdzonego nie dały podstaw do przyjęcia, aby do jego śmierci przyczyniły się osoby trzecie. Jednocześnie ustalenie przyczyny zgonu będzie możliwe po przeprowadzeniu dodatkowych badań toksykologicznych, co nastąpi najwcześniej za kilka – kilkanaście tygodni – powiedział  prokurator Marcin Saduś w rozmowie z "Faktem" Pogrzeb Jakuba odbył się pod koniec marca. Żona Daniela Olbrychskiego , Krystyna Demska-Olbrychska napisała wówczas, że pogrzeb był kameralny:  We wtorek pożegnaliśmy Kubę. W maleńkim gronie najbliższych mu ludzi. Dziękujemy przyjaciołom, znajomym i setkom życzliwych ludzi, którzy w tych koszmarnie bolesnych dniach wysyłali nam serdeczne słowa. Teraz tylko trzeba próbować nauczyć się żyć bez Jego obecności...  Zobacz także;  Daniel Olbrychski załamany śmiercią wnuka. Kuba...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik