Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek Zombie Boy w teledysku Lady Gagi Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek Zombie Boy w Dzień dobry TVN Nie żyje Zombie Boy! Miał 32 lata. Popełnił samobójstwo
Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek
YouTube
1/6
Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek
YouTube

Tragiczna wiadomość dla fanów Zombie Boya. Model znany z tego, że wytatuował całe swoje ciało, nie żyje. W wieku 32 lat popełnił samobójstwo. Informację tę potwierdziły zagraniczne media oraz sama Lady Gaga, w której teledysku do piosenki "Born This Way" wystąpił właśnie Zombie Boy. Miało to miejsce w 2011 roku, od tego momentu jego kariera nabrała rozpędu.

 

Zombie Boy (tan naprawdę Rick Genest) był bardzo tajemniczą postacią - prawdziwą twarz chował za tatuażami. Ale jaki był naprawdę? W naszej galerii przedstawimy wam jego tajemnice oraz ciekawostki z jego życia, o których możecie nie wiedzieć. Okazuje się, że Zombie Boy wystąpił nie tylko w teledysku Lady Gagi, ale również w teledysku jednej z polskich piosenkarek! Której?

 

Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii.

2/6
Zombie Boy w teledysku Lady Gagi
East News

Zombie Boy wystąpił w 2011 roku w teledysku Lady Gagi do piosenki "Born This Way". Ten epizod otworzył mu drzwi do wielkiej kariery, która później rozpędzała się z każdym tygodniem coraz szybciej. Występował w pokazach mody w Paryżu i Nowym Jorku. Pojawiał się na okładkach GQ, Vanity Fair czy Vogue Hommes.

3/6
Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek
YouTube

Nie wszyscy mogą o tym wiedzieć, ale Zombie Boy wystąpił również w teledysku polskiej piosenkarki Honoraty Skarbek, znanej pod pseudonimem "Honey".

 

Teledysk z udziałem w teledysku do piosenki "Sabotaz" możecie zobaczyć poniżej:

4/6
Zombie Boy w Dzień dobry TVN
East News

Zombie Boy po spektakularnym początku kariery w teledysku Lady Gagi stał się rozpoznawalny na całym świecie. Po nagraniu teledysku przyjechał do Polski i wystąpił jako gość specjalny w "Dzień Dobry TVN". Rozmowę z Kanadyjczykiem przeprowadziła Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk. W programie opowiedział o sobie:

Nigdy nie wiadomo jak się skończy, nigdy nie wiadomo do końca jak się będzie wyglądało. Na początku chciałem mieć tylko jeden, a potem jak widać zrobiło się więcej... - mówił Zombie Boy o swoich tatuażach.

Jak na wygląd Zombie Boya i jego pracę performera zareagowała jego rodzina?

Moja rodzina, znajomi znali mnie i wiedzieli jaką mam osobowość. Nie zaskoczyło ich to za bardzo - mówił Zombie Boy.

Kinga zadała pytanie, czy Zombie Boy lubił sam siebie zanim zaczął się tatuować.

Kiedy byłem młody, przyjaciele nazywali mnie Zombie. Miałem taką ksywkę. To delikatna historia. Miałem guza mózgu, kiedy byłem mały i operowano mój mózg poprzez moje podniebienie. Szanse na przeżycie były znikome. Udało mi się, to był cud. Po operacji, kiedy wyszedłem ze szpitala, to był jak cud - dlatego przyjaciele nazwali mnie Zombie.

5/6
Nie żyje Zombie Boy! Miał 32 lata. Popełnił samobójstwo
EastNerws

Zombie Boy wziął udział w kampanii reklamowej marki kosmetycznej i... pozbył się swoich tatuaży. Został cały pokryty podkładem po to by pozbyć się wszystkich swoich tatuaży! Tutaj zobaczycie efekt pracy: 

 

6/6
Zombie Boy zagrał w teledysku Honoraty Skarbek
YouTube
Więcej na temat Lady Gaga Zombie Boy