Zosia Zborowska
Newsy

Zofia Zborowska planuje dziecko z Andrzejem Wroną? Odchodzi z "Barw szczęścia" i zmienia swoje życie!

Zofia Zborowska planuje dziecko z Andrzejem Wroną? Odchodzi z "Barw szczęścia" i zmienia swoje życie!

Czas na nowy etap! Zofia Zborowska ( 33 ) ogłosiła, że po trzech latach odchodzi z „Barw szczęścia”. Skąd ta decyzja? Aktorka nie ujawniła jej powodów wprost. Nieoficjalnie mówi się, że podjęła ją po tym, jak TVP wyemitowała dokument Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. W filmie przedstawiającym kulisy trójmiejskiego półświatka wymieniono nazwiska artystów bywających w sopockich klubach. Wśród nich nazwisko ojca Zofii, Wiktora Zborowskiego. Aktor szybko wydał oświadczenie:

„Kilka lat temu wystąpiłem w Zatoce Sztuki razem z kilkorgiem koleżanek i kolegów w koncercie piosenek Wojtka Młynarskiego. (…) Rzeczywiście napisałem Atak dla Zatoki Sztuki pod swoim zdjęciem. Gdybym wiedział wtedy, jak paskudne rzeczy tam się działy, nie napisałbym i nie wystąpił. Tyle prawdy”, napisał na Facebooku.

Czy Zofia odchodzi z serialu przez ten film?

– Powiedziałam już wszystko, co miałam na ten temat do powiedzenia. Moja decyzja jest raczej ostateczna – mówi „Party” Zborowska.

Na razie nie martwi się o karierę.

„Aktorstwo to niejedyne moje źródło utrzymania. (…) Nie mam się czego bać”, stwierdziła na Instastories.

Poza tym pod koniec czerwca Zofia wraz z mężem Andrzejem Wroną i suczką Wieśką wprowadzili się do nowego domu. Czyżby para planowała powiększenie rodziny?

Zosia Zborowska zdradza, jak potoczą się losy Anety i Marka w "Barwach Szczęścia". Co sądzi o różnicy wieku między bohaterami?

Murem za tatą

Zborowska, jak każdy aktor grający w serialu, jest związana umową – obowiązuje ją kilkumiesięczny okres wypowiedzenia.

„Przez najbliższe pół roku będę w "Barwach szczęścia". Muszę dokończyć wątek”, zapowiedziała na swoim Instagramie.

Ostatnie odcinki z udziałem aktorki zobaczymy po wakacjach. Co się stanie z graną przez nią postacią Anety?

– Nie potrafię powiedzieć, czy umrze, czy może wyjedzie za granicę. Zosia zaczęła pracę na planie „Barw…” w momencie, gdy nie byłam już autorką scenariusza, a jedynie doradzałam scenarzystom w sprawach awaryjnych – mówi „Party” Ilona Łepkowska.

Zosia Zborowska w niebieskiej sukience z Zary

– Jednak jej decyzja jest dla mnie w pełni zrozumiała. Aktor nie jest niewolnikiem. Ma prawo zrezygnować z roli ze względów osobistych – dodaje.

Czy Zofię zobaczymy wkrótce w innych serialach? Aktorka nie ma na razie żadnych nowych propozycji zawodowych.

– Sytuacja z koronawirusem pokrzyżowała nam plany. Większość teatrów i produkcji dopiero wraca do pracy po epidemii, dostosowując się do warunków i obostrzeń. Zobaczymy, co przyniosą kolejne miesiące – tłumaczy „Party” Damian Bogołembski, menedżer Zborowskiej.

Na deskach teatru aktorka wystąpi ponownie zapewne dopiero jesienią.

– Zofia gra u nas w sztuce „Zemsta”, która prawdopodobnie wróci do repertuaru po wakacjach – usłyszeliśmy w Och-Teatrze.

Nie oznacza to jednak, że przez najbliższe miesiące gwiazda „Barw szczęścia” będzie się nudzić. Kończy urządzać dom i to pochłania teraz większość jej czasu. Jest także zaangażowana w kilka projektów charytatywnych i współpracę reklamową na Instagramie. A w sierpniu Zofia wraz z mężem zamierzają wyjechać na wakacje, podczas których będą świętować pierwszą rocznicę ślubu…

Zofia Zborowska w białej koszuli
East News

Hłanita i Anżej

Sierpień jest dla nich wyjątkowym miesiącem. Dwa lata temu właśnie pod koniec lata poznali się i zakochali w sobie. Rok później, 13 sierpnia, złożyli przysięgę małżeńską. Zborowska i Wrona powiedzieli sobie „tak” w obecności urzędnika stanu cywilnego, rodziny i gości… na boisku do siatkówki plażowej! Ich znajomi twierdzą, że „Wronki” są świetnie dobranym małżeństwem. Oboje mają ogromne poczucie humoru, co widać na ich Instagramach oraz na profilu ich suczki Wieśki, na któLrym funkcjonują jako Anżej i Hłanita. Wspierają się i nie boją publicznych wyznań.

„Jesteś najwspanialszym człowiekiem, jakiego dane mi było poznać. Moją największą inspiracją, wsparciem i wszystkim, czego kiedykolwiek mi brakowało”, komplementowała męża w internecie Zborowska.

Gwiazda „Barw szczęścia” żartuje, że „chajtnęła się ze swoim ojcem” – twierdzi, że Andrzej, podobnie jak jej tata, jest wrażliwym, czułym i opiekuńczym mężczyzną, u boku którego czuje się bezpiecznie.

Choć sama jest wegetarianką, w dowodzie miłości gotuje mężowi mięso (ale tylko z ekologicznych hodowli!).

„Zośka przywróciła mi wiarę w miłość”, mówi o ukochanej Wrona. Sportowiec nie ukrywa, że oboje mają silne charaktery i lubią stawiać na swoim. Mimo to są zgodnym małżeństwem i każde z nich stara się, by ta relacja pozostała wyjątkowa. „Wiem, że razem damy sobie ze wszystkim radę”, dodaje Wrona. Ich związkowi kibicują nie tylko rodzice, z którymi Zofia i Andrzej mają wyjątkowo dobre i przyjacielskie stosunki.

– To cudowne, że tych dwoje się odnalazło. Mają siebie, wspaniały dom. Może niebawem na świecie pojawią się małe Wronki? To byłby dla nich najpiękniejszy prezent na drugą rocznicę ślubu – mówią znajomi pary.

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona

Zofia Zborowska w okularach
East News
Newsy
Zofia Zborowska odeszła z "Barw szczęścia". Teraz czas na... dziecko z Andrzejem Wroną?! 
Zofia Zborowska odeszła z "Barw szczęścia". Jakie teraz ma plany?

Przeszedł czas na nowy etap! Niedawno Zofia Zborowska ogłosiła, że po trzech latach odchodzi z „Barw szczęścia”. Skąd ta decyzja? Aktorka nie ujawniła jej powodów wprost. Nieoficjalnie mówi się, że podjęła ją po tym, jak w TVP wyemitowano dokument Sylwestra Latkowskiego „Nic się nie stało”. W filmie przedstawiającym kulisy trójmiejskiego półświatka wymieniono nazwiska artystów bywających w sopockich klubach. Wśród nich nazwisko ojca Zosi, Wiktora Zborowskiego. Czy to skłoniło ją do podjęcia tak radykalnych kroków? Powiedziałam już wszystko, co miałam na ten temat do powiedzenia. Moja decyzja jest raczej ostateczna – skwitowała swoją decyzję w rozmowie z „Party”. Na razie Zosia nie martwi się o karierę. Powód? Gwiazda zarzeka się, że aktorstwo to niejedyne jej źródło utrzymania, dlatego nie ma się czego bać. Poza tym pod koniec czerwca Zosia wspólnie z mężem Andrzejem Wroną i suczką Wieśką wprowadzili się do nowego domu. Czyżby teraz stawia na rodzinę? Zosia Zborowska i Andrzej Wrona planują powiększenie rodziny? Zborowska, jak każdy aktor grający w serialu, jest związana umową – obowiązuje ją kilkumiesięczny okres wypowiedzenia. Przez najbliższe pół roku Zosia będzie jednak występować będę "Barwach szczęścia". Ostatnie odcinki z udziałem aktorki zobaczymy już po wakacjach. Co się stanie z graną przez nią postacią Anety? Nie potrafię powiedzieć, czy umrze, czy może wyjedzie za granicę. Zosia zaczęła pracę na planie „Barw...” w momencie, gdy nie byłam już autorką scenariusza, a jedynie doradzałam scenarzystom w sprawach awaryjnych – mówi „Party” Ilona Łepkowska i dodaje: – Jednak jej decyzja jest dla mnie w pełni zrozumiała. Aktor nie jest niewolnikiem. Ma prawo...

Wiktoria Gąsiewska, Zofia Zborowska, Marietta Żukowska
East News
Newsy
Gwiazda "Barw Szczęścia" rezygnuje z pracy w serialu! Kto żegna się z produkcją?
Zofia Zborowska odchodzi z Barw Szczęścia. Dlaczego? Barwy Szczęścia - jedna z gwiazd odchodzi z serialu TVP 2!

Zła wiadomość dla wszystkich fanów "Barw szczęścia".  Jedna z gwiazd najprawdopodobniej już wkrótce zniknie z serialu! Okazuje się bowiem, że jedna z aktorek podjęła decyzję o odejściu z hitowej produkcji Telewizyjnej Dwójki. Dlaczego? Gwiazda "Barw szczęścia" nie zdradziła dlaczego zrezygnowała z roli, jednak media mają pewną teorię. Sprawdźcie, kto żegna się z serialem! Gwiazda "Barw szczęścia" żegna się z serialem Okazuje się, że z serialem "Barwy szczęścia" żegna się Zofia Zborowska! Aktorka, która od kilku lat (w 2017 roku dołączyła do serialu) wcielała się w dentystkę Anetę Dylską, podjęła decyzję o zakończeniu współpracy z TVP! Zofia Zborowska o swojej decyzji poinformowała podczas jednej z relacji na InstaStories. Aktorka miała sugerować wówczas, że nie zobaczymy jej już w "Barwach szczęścia". Dlaczego? Praca w TVP mnie już nie interesuje- Teleshow cytuje Zofię Zborowską.  Chociaż aktorka nie zdradza, dlaczego nie chce współpracować dłużej z TVP to media zastanawiają się, czy wpływu na decyzję aktorki nie miał m.in. film Sylwestra Latkowskiego "Nic się nie stało" wyemitowany ostatnio w TVP-  w dokumencie pokazano zdjęcie ojca Zofii Zborowskiej, Wiktora Zborowskiego, który kilka lat temu miał bronić "Zatoki Sztuki" przed zamknięciem.  Oglądacie "Barwy szczęścia"? Żałujecie, że serialowa Aneta najprawdopodobniej już wkrótce zniknie z hitowego serialu Telewizyjnej Dwójki?  Zobacz także:  Poruszający gest gwiazd na pogrzebie ojca Anny Adamus z "Barw szczęścia" Zofia Zborowska od 2017 roku występuje w serialu "Barwy szczęścia".          ...

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami
@zborowskazofia, Instagram
Newsy
Zofia Zborowska i Andrzej Wrona zostali rodzicami. O spełnienie tego marzenia walczyli długo
Jak wygląda dziś życie Andrzeja Wrony i Zofii Zborowskiej? Niedawno zostali rodzicami małej Nadziei. Przed jej narodzinami para przeszła naprawdę wiele...

Dwa lata po ślubie  Zofia Zborowska  i Andrzej Wrona  powitali na świecie córkę Nadzieję! „Nasz Złoty Medal Wszystkiego jest już z nami”, napisał siatkarz. Para długo walczyła o spełnienie swojego największego marzenia. Zofia Zborowska została mamą! "Informuję, że jest Wielka Nadzieja (61 cm) w narodzie”, napisał dumny tata Andrzej Wrona (32), a jego żona Zofia Zborowska (34) dodała: „Poród naturalny to zdecydowanie najbardziej kosmiczne doświadczenie, jakie przeżyłam. Andrzej był ze mną cały czas i wspierał ze wszystkich sił”. Aktorka podziękowała na Instagramie lekarzom i położnym ze szpitala Świętej Rodziny w Warszawie, w którym 29 lipca przyszła na świat jej córka Nadzieja. To nietypowe imię dziewczynka otrzymała po babci Zofii. „Niesamowicie piękna, dobra i kochana kobieta. Mama mojej Mamy. Była piosenkarką estradową, modelką i aktorką”, wyjaśniła Zborowska. Wiara czyni cuda Choć dziś aktorka i siatkarz mają bajkowe życie, mieszkają w wielkim domu z basenem i bardzo się kochają, to oboje pokonali długą drogę, żeby spełnić swoje marzenia. W lutym Zofia wyznała, że będąc już po ślubie, przez ponad rok zmagała się z depresją: „Pamiętam, jak leżałam na łóżku nieruchoma i miałam wrażenie, że zalewa mnie czarna maź (dosłownie) bezsilności i smutku. Nie byłam w stanie się ruszyć, łzy leciały mi ciurkiem, przestałam jeść”, napisała. Pomogła jej terapia. Wkrótce potem okazało się, że Zborowska spodziewa się dziecka. Na Instagramie zdradziła, że jej przygotowania do ciąży trwały aż rok! U aktorki zdiagnozowano zespół antyfosfolipidowy oraz mięśniaki macicy, dlatego przed zajściem w ciążę chciała zrobić serię badań i bardziej o siebie zadbać....

Nasze akcje
Zmysłowy i uwodzicielski czy delikatny i czarujący – jaki jest twój zapach?
Newsy

Ponadczasowy czy zaskakujący? Ten zapach ma jedno i drugie!

Partner
Weleda
Newsy

Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!

Partner
Sprawdź, jak skutecznie „cofnąć zegar” i odmłodzić spojrzenie!
Newsy

Spektakularny i jednocześnie naturalny wygląd? Sprawdź, jak odmłodzić spojrzenie!

Partner
Eva Longoria
Styl życia

Wymarzona sylwetka bez wyrzeczeń? To możliwe!

Partner
Newsy

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor
Newsy

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner
Newsy

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner
Newsy

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan

BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy

Julia Wieniawa

BZ
Kasia Cichopek pozuje na huśtawce na swoim balkonie
Newsy

Katarzyna Cichopek

BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show

Hotel Paradise

BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show

Ślub od pierwszego wejrzenia

BZ
Moda uliczna z nowojorskiego tygodnia mody wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Modne fryzury wiosna 2021. Buttercream blonde to nowy trend dla fanek jasnych fryzur. Koloryzacja pasuje do większości karnacji

Marcelina Zielnik
Paul Costelloe wiosna/lato 2021
Fleszstyle

Te trzy trendy zdominowały makijaż na wiosnę i lato 2021

Marcelina Zielnik
Modelka z koloryzacją "terracotta hair"
Fleszstyle

Modne fryzury na wiosnę 2021. Koloryzacja "terracotta hair" to hit Instagrama. To najgorętszy trend

Anna Kusiak
Leonie Hanne
Fleszstyle

Ta fryzura to najgorętszy trend wiosny i lata 2021. Instagramerki ją uwielbiają

Marcelina Zielnik
Jessica Alba i soft bob
Fleszstyle

Modne fryzury na sezon wiosna-lato 2021. Soft bob odejmie ci minimum 10 lat

Anna Kusiak