Zofia Ślotała na pokazie Tomaotomo
ONS

Ślotała nauczy modeli pozowania na ściance: Muszą uważać na niebezpieczeństwa

Zofia Ślotała na pokazie Tomaotomo
ONS

Uczestnicy Top Model z każdym odcinkiem dostają coraz trudniejsze i coraz dziwniejsze zadania do wykonania. Wsytarczy przypomnieć sobie selfie w otoczeniu różnych stworzeń z poprzedniego odcinka. W tym tygodniu modeli i modelki czeka również ciekawe zadanie. Zobacz: Zosia Ślotała wystąpi w Top Model

Już w poniedziałek zobaczymy, jak uczestnicy poradzą sobie z pozowaniem na ściance, a pomoże im w tym stylistka Zofia Ślotała, która bywa na salonach i ma doświadczenie w wykonywaniu tego rodzaju zdjęć. Pojawiły się też pogłoski, że bywanie na imprezach i zdjęcia na ściance to jedyne, czym Zosia się zajmuje. Specjalnie dla AfterParty.pl Ślotała wyznała, jakie było jej zadanie i dlaczego zdecydowała się na udział w programie Top Model:

Uważam, że dla osób takich jak uczestnicy Top Model ważne jest, aby dbać o image. Tak jak ludzie ich widzą, tak będą ich odbierali i w momencie, kiedy pojawiają się na ściance, a jest to część ich pracy, muszą uważać na pewne niebezpieczeństwa tak to nazwijmy, które moga wpłynąć na ich złą opinię. I moje zadanie było takie, żeby podłożyć im nogę i zobaczyć, jak z tego wybrną. Potem analizowaliśmy te zachowania i dałam im cenne wskazówki.
 

Jesteśmy ciekawi, jak Zosia wypadnie w najbliższym odcinku, a Wy?

Zobacz: Ślotała ma romans z synem Rodowicz?
 


 

Zosia Ślotała z siostrą na wakacjach:

 

Więcej na temat Zofia Ślotała Top Model
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04