Marcin Wrona to wieloletni korespondent "Faktów" TVN w Stanach Zjednoczonych. Właśnie przekazał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych bardzo niepokojące informacje. Dziennikarz przyleciał do Polski, żeby pomóc chorym rodzicom, ale niestety... sam trafił do szpitala.

Reklama

Co się stało i w jakim stanie jest Marcin Wrona? Sprawdźcie szczegóły.

Zobacz także: Tomasz Lis ponownie trafił do szpitala! Chodzi o problemy z sercem

Marcin Wrona z "Faktów" TVN trafił do szpitala

Marcin Wrona już od 15 lat jest korespondentem "Faktów" TVN w Stanach Zjednoczonych. Mieszka tam razem z rodziną, ale w Polsce są jego rodzice, do których przyleciał kilka dni temu. Z wpisów w mediach społecznościowych dziennikarza wynika, że rodzice prezentera, mają problemy ze zdrowiem.

Kilka dni temu Marcin Wrona opublikował poruszający post, do którego dołączył zdjęcie z rodzinnego domu w Krakowie.

Zobacz także

Wizyty w Polsce zawsze były powodem do radosnych wpisów, zdjęć ... Teraz głównie milczę, ale chciałem się podzielić tym zdjęciem, zimowy widok z okien mieszkania rodziców, taki jak dziesiątki lat temu, gdy wszystko było inne... - czytamy w poście Marcina Wrony.

Niedługo potem okazało się, że również ze zdrowiem Marcina Wrony nie jest najlepiej. Korespondent "Faktów" wylądował w szpitalu. Zamieścił zdjęcie z pobytu w placówce medycznej i dodał:

Przyleciałem do Polski żeby pomoc chorym rodzicom, a właśnie sam trafiłem do szpitala. Brawo ja ☹️ #szpital #choroba #pech - napisał pod fotografią ze szpitala, Marcin Wrona.

Dziennikarz nie wyjawił jednak, dlaczego znalazł się w szpitalu i w jakim jest stanie. Pod postem pojawiło się mnóstwo słów wsparcia od Internautów.

- Dużo zdrowia ????????

- Będzie dobrze????zdrowia ????

- Zdrówka panie Marcinie ✊

- Trzymam kciuki - piszą Internauci.

My również życzymy dziennikarzowi i jego rodzicom szybkiego powrotu do zdrowia.

Marcin Wrona przyleciał do Polski, żeby pomóc chorym rodzicom. Niestety, sam trafił do szpitala. Dziennikarz nie wyjawił jednak, co się stało.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama