Hubert Urbański i Tomasz Karolak
EOS
1/8
Hubert Urbański i Tomasz Karolak
EOS

Są aktorami, prezenterami i... świetnymi ojcami! Kto waszym zdaniem jest w polskim showbiznesie najlepszym tatą pod słońcem? Mamy parę typów. Sprawdzicie sami, kto oszalał na punkcie swoich dzieci.

2/8
Tomasz Karolak z synkiem Leonem i córką Lenką
EOS

Tomasz Karolak ma ośmioletnią córkę Lenkę i dwuletniego synka Leona z Violą Kołakowską.

 

Karolak tak odnalazł się w roli taty, że teraz będzie pisał na blogu swojej partnerki – będzie się dzielił przeżyciami z życia ojca oraz doradzał innym tatom!

3/8
Janusz Józefowicz, Natasza Urbańska z córką Kalinką
EOS

Janusz Józefowicz ma dwoje dorosłych dzieci z poprzedniego związku. Córkę Kamilę (32) i syna Jakuba (22). Z Nataszą Urbańską ma sześcioletnią córeczkę Kalinkę, która podobnie jak rodzice chce zostać artystką :). Józefowicz najchętniej spędza czas z córką w Jajkowicach na swojej farmie, gdzie razem opiekują się zwierzętami.

4/8
Agustin Egurrola z córką Carmen
EOS

Agustin Egurrola ze związku z tancerką Niną Tyrką ma siedmioletnią córkę Carmen. Mała jest oczywiście córeczką tatusia i, jak rodzice, w przyszłości będzie tańczyć!

5/8
Hubert Urbański z córkami Danutą i Stefanią
EOS

Hubert Urbański ma... cztery córki! Dwie starsze: Mariannę (25) i Krystynę (21) oraz dwie młodsze ze związku z Julią Chmielnik. Sześcioletnią Stefanię i czteroletnią Danutę. Hubert uwielbia spędzać czas ze swoimi dziewczynami: ze starszymi w restauracjach, a z młodszymi na placu zabaw.

6/8
Oliver Janiak z synami Fryderykiem i Christianem
EOS

Oliver Janiak jest ojcem trzech synów: sześcioletniego Fryderyka, czteroletniego Christiana i dwuletniego Juliana. I, jak mówi jego żona Karolina Malinowska, jest tatą, którego nie trzeba prosić, aby spędzał z nimi czas. Zabawy, wycieczki, ćwiczenia - chłopaki z tatą nigdy się nie nudzą.

7/8
Piotr Kraśko z żoną Karoliną Ferenstein-Kraśko i synami Konstantym i Aleksandrem
EOS

Piotr Kraśko ma dwóch synów z Karoliną Ferenstein-Kraśko - ośmioletniego Konstantego i sześcioletniego Aleksandra. Chłopcy dużo czasu spędzają w Gałkowie, gdzie mieści się rodzinna stadnina koni mamy. Z tatą rozwijają pasję do piłki nożnej.

8/8
Ryszard Kalisz z synem Ignacym
Viva

Ryszard Kalisz ma dwuletniego synka Ignacego ze związku z Igą Pietrusińską. Trzy tygodnie temu urodził mu się drugi syn, którego mamą jest jego żona Dominika Lis. Do tej pory Kalisz wydawał się być tatą idealnym, choć jego była partnerka ma co do tego wątpliwości. Oby jednak synowie byli dla polityka najważniejsi.