East News

Znana uczestniczka "Top Model" jest w ciąży! To już 8. miesiąc! Znamy płeć i imię jej dziecka

East News

Uczestniczka "Top Model" właśnie ogłosiła radosną nowinę! Ada Daniel, która wzięła udział w 6. edycji tego programu po raz drugi zostanie mamą! Te wspaniałe wieści modelka przekazała na swoim Instagramie. Podzieliła się z fanami także informacją o płci i imieniu, jakie wybrała dla maluszka. Tylko spójrzcie na te piękne zdjęcia!

Zobacz także: To nagranie zadecydowało o karierze Klaudii El Dursi. Modelka wspomina swoje początki

Ada Daniel z "Top model" po raz drugi zostanie mamą! 

Ada Daniel z "Top model" spodziewa się dziecka! Modelka jest już mamą synka Igora, a teraz jej rodzina znów się powiększy. Uczestniczka hitowego programu TVN podzieliła się tą radosną nowiną na Instagramie, zamieszczając przepiękne zdjęcia z ciążowym brzuszkiem i balonami w różowym kolorze. Z opisu dowiadujemy się, że to już końcówka ciąży - 8. miesiąc! Na świat przyjdzie dziewczynka, dla której rodzice wybrali już imię Rozalia. 

It’s a GIRL 💗🌸🌷💐🌺🥳 Rozalia 💖 #Rozalinda #LINDA 🙈 #cantwait #8month #8monthpregnant #babygirl #WKONCUWDOMUBEDZIE50/50 🤪 #pregnant #itsagirl 💝 - napisała szczęśliwa przyszła mama. 

Oczywiście w komentarzach pod postem modelki, pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów! 

- Gratulacje, moja imienniczka 😁❤️❤️

- Ale super!😊 Gratulacje😘

- Ale świetnie! Gratulacje 🌸🎀💓

Ada Daniel dała się poznać jako charyzmatyczna dziewczyna w 6. sezonie programu "Top Model". Jurorzy byli oczarowani jej figurą i formą po urodzeniu pierwszego dziecka! Z powodzeniem przeszła wszystkie etapy castingów i dotarła aż do ćwierćfinału. Teraz ma 25 lat i dalej świetnie radzi sobie w modelingu, łącząc przy tym obowiązki macierzyńskie i opiekę nad Igorem. Teraz zapewne czeka ją chwilowa przerwa w karierze, kiedy na świecie pojawi się Rozalia.  

Mąż Ady Daniel jest piłkarzem i to on namówił ją do udziału w programie! Sama modelka chciała zrobić to również ze względu na swojego synka, ponieważ to właśnie dla niego chciała osiągać sukcesy, aby w przyszłości być dla niego wzorem do naśladowania. Ciekawe czy Rozalia również pójdzie w ślady mamy!

Oczywiście przyszłym rodzicom składamy serdeczne gratulacje! Zobaczcie jak pięknie wygląda Ada Daniel w 8. miesiącu ciąży!

Ada Daniel i jej mąż lada chwila powitają na świecie drugie dziecko!

Instagram

Modelka promienieje w ciąży!

Instagram

 

 

Więcej na temat Ada Daniel
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01