Antek Królikowski w Tańcu z gwiazdami
ONS
Newsy

Znamy nazwisko ostatniego uczestnika "Tańca z gwiazdami"!

Kto dołączył do grona gwiazd?

Kilka tygodni temu Polsat oficjalnie opublikował listę gwiazd, które wystąpią w XIV edycji "Tańca z gwiazdami". Wśród wymienionych brakowało ostatniego nazwiska. Wielu liczyło, że będzie to topowa gwiazda. Jak dowiedziało się AfterParty.pl, do grona uczestników z numerem 12 dołączył... Antek Królikowski.

Zobacz: Tak wygląda nowe logo i nazwa "Tańca z gwiazdami"!

- Podpisał umowę jako ostatni. Nina postanowiła dać mu szansę, aby pokazał, że jest naprawdę fajnym i ciepłym chłopakiem, wbrew wizerunkowi jaki przedstawiają media. Czy wygra? Na pewno jest szansa, że polubi go publiczność - mówi AfterParty.pl osoba z produkcji programu.


Jednocześnie znamy już wszystkich, którzy powalczą o Kryształową Kulę. Lada dzień zostaną oficjalnie zaprezentowane pary, a wszystkie gwiazdy pojawią się na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu, 26 lutego.

Komu będziecie kibicować? Poniżej sonda z pełną listą nazwisk. Przypomnijmy: Mamy oficjalną listę uczestników "Tańca z Gwiazdami"

Aneta Zając na treningu do "Tańca z gwiazdami":

Rafał Maserak zatańczy z Marceliną Zawadzką w Tańcu z gwiazdami
Akpa
Newsy
Wiemy z kim Rafał Maserak zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"!
Tym razem wygra program?

Poprzednia edycja "Tańca z gwiazdami" zagwarantowała Rafałowi Maserakowi dużą popularność i szansę na ponowne zaistnienie w mediach. Tancerz razem z Joanną Moro dotarł do samego finału XIV edycji show, ostatecznie ustępując Stefano Terrazzino i Anecie Zając . Czy teraz znów ma szansę powtórzyć sukces, albo nawet wygrać program? Zobacz: Maserak o Moro: "Miałem niełatwe zadanie" AfterParty.pl dowiedziało się, że Rafał zatańczy z Marcelą Zawadzką . Podobnie jak w poprzedniej edycji, tancerz został sparowany z wysoką blondynką. Para z pewnością rozgrzeje do czerwoności publiczność, jurorów i telewidzów. - Dogadują się świetnie. Na treningach jest dużo poczucia humoru, bo Marcelina i Rafał to dusze towarzystwa. Do tego tworzą piękną parę, on przystojny brunet, ona ognista blondynka - zdradza w rozmowie z AfterParty.pl osoba z produkcji. Będziecie im kibicować? Mają szansę wygrać tę edycję? Przypomnijmy, że AfterParty.pl jako pierwsze ujawniło nazwiska wszystkich uczestników "Dancing with the stars" . Zobacz: Mamy pełną listę uczestników "Tańca z gwiazdami" ''''+''''ipt>''''); //--> Pełna lista uczestników XV edycji "Tańca z gwiazdami":

Aneta Zając wystąpi w Tańcu z gwiazdami. Uczestniczy Tańca z gwiazdami 2014
ONS
TV-Show
Aneta Zając wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"! Zatańczą także...
Kto jeszcze zawalczy o Kryształową Kulę?

Spekulacje związane z udziałem gwiazd w "Tańcu z gwiazdami" nie cichną. W sieci pojawia się coraz więcej nazwisk gwiazd, które rzekomo mają powalczyć o Kryształową Kulę. Dotychczas jedyną, która półoficjalnie potwierdziła udział jest Natalia Siwiec . Z kolei Marta Grycan , Sylwia Grzeszczak i Michał Wiśniewski solidarnie oznajmili, że odmówili propozycji. Przypomnijmy: "Gwiazdy już rozpoczęły treningi" Polsat finalizuje właśnie listę uczestników show i nie zabrakło na niej gwiazd od lat związanych ze stacją. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, w programie zatańczy Aneta Zając . Aktorka była jednym z głównych nazwisk branych pod uwagę przy tworzeniu listy uczestników od samego początku i po długich namowach zdecydowała się przyjąć propozycję stacji. Aneta długo rozważała zaproszenie do "Tańca z Gwiazdami". Nie była jednak pewna czy uda się jej pogodzić wszystkie obowiązki z napiętym grafikiem treningów, szczególnie że teraz w jej życiu prywatnym przeprowadzka z Wrocławia do Warszawy . W końcu jednak zgodziła się, uznając, że może to być dobra okazja, aby spróbować czegoś innego, poza aktorstwem - zdradza nam osoba z Polsatu. Udział potwierdziła nam również menadżerka gwiazdy: Tak, Aneta wystąpi w nowej edycji "Tańca z gwiazdami" - mówi AfterParty.pl Anna Adamiak z Oxy Management. Przykład wielu kobiecych gwiazd z przeszłości udowodnił już, że "Taniec z Gwiazdami" może być dobrym początkiem nowego rozdziału w ich życiu. Nasze źródło związane z produkcją programu (to samo które potwierdziło wykupienie licencji przez Polsat) dodaje też, że wśród gwiazd, którymi zainteresowana jest stacja są również Klaudia Halejcio i Filip Bobek , ale w ich wypadku nie zostały podjęte żadne wiążące decyzje. Na razie trwają negocjacje stawek jakie mieliby otrzymać za odcinek. Należy...

Natalia Siwiec w Tańcu z Gwiazdami
ONS
TV-Show
Wiemy z kim zatańczy Siwiec w "TzG". Z nim ma szanse wygrać
To będzie bardzo zmysłowa para

Dokładnie za trzy tygodnie startuje nowa edycja "Tańca z Gwiazdami", która po raz pierwszy zagości na antenie Polsatu. Stacja robi wszystko, aby zaprezentować znany już widzom format w mocno odświeżonej wersji - zmieniła się delikatnie nawet nazwa i logo show. Ujawniono też listę gwiazd, które zobaczymy na parkiecie. Przypomnijmy: Mamy oficjalną listę uczestników "Tańca z Gwiazdami" Jedną z faworytek show jest Natalia Siwiec . Dla modelki udział w programie to olbrzymia szansa, bo do tej pory nie udało się jej jeszcze podbić telewizji na tak dużą skalę, a występując jednocześnie w "Tańcu" i mając reality-show na VIVIE może naprawdę nasycić rynek swoją obecnością. W walce o Kryształową Kulę pomoże jej też bardzo doświadczony partner. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Natalia Siwiec zatańczy w parze z Janem Klimentem . Utalentowany Czech w poprzednich edycjach występował m.in. z Edytą Górniak i z pewnością jego obecność stanowić będzie duży atut Natalii. Myślicie, że Siwiec ma szanse na zwycięstwo w "Tańcu"? Będziecie na nią głosować? Zobacz: Mąż Siwiec wynajął jej luksusowy dom. Zapłacił za niego fortunę ''''+''''ipt>''''); //--> Natalia Siwiec z rodzicami i mężem na planie reality show "Enjoy the View":

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner