Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Hotel Paradise
Instagram
Newsy

Znamy finałowe pary "Hotel Paradise"! Kto dziś odpadł z programu?

Wiemy, kto znajdzie się w finale "Hotel Paradise"!

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" za nami! Znamy już dwie finałowe pary, które jutro zawalczą o zwycięstwo pierwszej edycji reality-show. Po głosowaniu uczestników, którzy opuścili już rajski hotel okazało się, że z programu odpadli Viola i Adam

Para była bardzo zaskoczona taką decyzją, ale pożegnali się ze wszystkimi uczestnikami słowami:

Cieszę się, że dotrwaliśmy tak daleko. - powiedział Adam. A Viola dodała: Ja bardzo Wam dziękuję. Każdy z Was wniósł do hotelu coś pięknego. Dotrwaliśmy naprawdę daleko.

"Hotel Paradise 3": Maurycy o zachowaniu Marcina wobec Nathalii! "Nie jest do końca fajne podkręcanie relacji..."

Adam szczerze o odpadnięciu z "Hotel Paradise"!

Po pożegnaniach para miała zaledwie 15 minut, aby spakować się i opuścić rajski hotel. Kiedy w pokoju znalazł się sam na sam z Violą powiedział szczerze:

Ja się cieszę, że stąd wyjeżdżam – powiedział Adam do kamery.

To wyznanie zaskoczyło jego partnerkę, która otwarcie powiedziała, że ma zupełnie inne odczucia i fakt, że odpadła wcale ją nie cieszy!

Czas na wspomnienia na rajskiej wyspie

W dalszej części "Hotel Paradise" Martyna i Blondino oraz Marietta i Chris wspominali różne zabawne, a niekiedy smutne fragmenty programu. Nie mogli uwierzyć, że dotarli do finału, a uczestniczki wybrały kreacje na wielki finał!

Potem przyszedł czas na rozmowy z bliskimi przez telefon. Chris podczas rozmowy z mamą bardzo się wzruszył i popłynęły łzy. Z kolei Marietta przedstawiła Chrisa swojej mamie, i zapytała ją czy nie ma do niej o nic żalu. Morze łez pojawiło się również u Martyny i Blondino, kiedy rozmawiali ze swoimi rodzicami. 

Teraz czekamy na wielki finał! Jak sądzicie, kto wygra?

 

Adam i Viola odpadli z "Hotel Paradise".

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

Marietta w programie wyznała, że obawia się komentarzy w sieci po programie!

Marietta z Hotel Paradise o zdradzie

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Klaudia El Dursi o przyjaźni z uczestnikami "Hotelu Paradise"
Newsy
Klaudia El Dursi szczerze o relacjach z uczestnikami "Hotelu Paradise". Zaprzyjaźnili się?

Wielkimi krokami zbliżamy się od finałowego odcinka pierwszego sezonu " Hotelu Paradise ". Już w piątek poznamy zwycięzcę lub zwycięzców programu - ponieważ finałowa dwójka zdecyduje czy dzielą się wygraną, czy jedno z nich zabiera całość tylko dla siebie.  Udział w show to niezwykła przygoda nie tylko dla uczestników, ale również dla gospodyni programu, która debiutowała w tej roli. Czy Klaudia El Dursi mogłaby się zaprzyjaźnić z uczestnikami show TVN 7? Zobaczcie co nam powiedziała!  Zobacz także:  Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie pozostało pięć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady! Czy Klaudia El Dursi mogłaby się zaprzyjaźnić z uczestnikami show, którego była gospodynią?  Uczestnicy "Hotelu Paradise" spędzili ze sobą kilkadziesiąt dni i zdążyli się ze sobą zżyć. Narodziły się także pierwsze uczucia.   

Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy
"Hotel Paradise": kolejna para pożegnała się z programem! Sprawdź, co jeszcze wydarzyło się w dzisiejszym odcinku!
Tydzień finałowy w "Hotel Paradise" dostarcza widzom wielu emocji. Kolejna para musiała się pożegnać z show!

Wielki finał "Hotel Paradise" zbliża się wielkimi krokami! Już w najbliższy piątek 17 kwietnia dowiemy się kto wygra pierwszą polską edycję tego show! Główną nagrodą w finale jest 100 tysięcy złotych, o które powalczą dwie pary. Z tego też względu również w dzisiejszym odcinku pożegnaliśmy jedną z pięciu pozostałych par! Zobaczcie kto odpadł na kilka dni przed finałem.  Zobacz także:  Tydzień finałowy w "Hotelu Paradise"! W programie jest sześć par, ale w finale będą tylko dwie! Zasady! "Hotel Paradise" wkroczył w decydującą fazę! W programie pozostało już tylko pięć par: Marta i Łukasz, Szymon i Ola, Adam i Viola, Chris i Marietta oraz Blondino i Martyna. Jednak w dzisiejszym odcinku musieliśmy się rozstać z jedną z nich! Jak do tego doszło?  Uczestnicy musieli podjąć wyjątkowo trudną decyzję. W swoich pokojach mieli przygotowane koperty i kartki i musieli zadecydować, kto zasługuje na finał, a kto powinien pożegnać się z show już teraz. Uczestnicy nie mogli w tej sprawie konsultować się z pozostałymi mieszkańcami hotelu. Para, która nie zdobyła zaufania pozostałych uczestników, musiała wymeldować się z hotelu. Jak głosowali uczestnicy? Adam i Viola zadecydowali, że Marietta i Chris zasługują na finał, a Łukasz i Marta powinni odpaść. Marta i Łukasz zagłosowali za Mariettą i Chrisem, którzy ich zdaniem powinni trafić do finału, za to Ola i Szymon powinni odpaść. Martyna i Blondino zadecydowali, że Ola i Szymon zasługują na finał, zaś Marta i Łukasz powinni odpaść. Ola i Szymon stwierdzili, że Blondino i Martyna powinni znaleźć się w finale, zaś Adam i Viola powinni odpaść.  Decydujący głos mieli Marietta i Chris . Zdaniem tej pary Adam i Viola powinni być w show do...

Finał "Hotelu Paradise" - Chris, Marietta, Blondino i Martyna
Grzegorz Piekarski
TV-Show
"Hotel Paradise": Wiemy, kto wygrał pierwszą polską edycję! Chris i Marietta czy Blondino i Martyna?
"Hotel Paradise" Wiemy kto wygrał pierwszą polską edycję! Kto wygrał Hotel Paradise?

Za nami finał pierwszej polskiej edycji programu "Hotel Paradise" w TVN 7! W finale o główną nagrodę walczyły dwie pary - Marietta i Chris oraz Martyna i Blondino. Ale tylko jedna z nich mogła stanąć na rajskiej ścieżce i powalczyć o główną wygraną. Wygrała miłość czy pieniądze? Zobaczcie relację z show! "Hotel Paradise" - kto wygrał? W dzisiejszym odcinku o zwycięstwo zmierzyły się dwie pary. O tym, kto wygra zdecydowali pozostali uczestnicy "Hotelu Paradise", którzy odpadli we wcześniejszych odcinkach.  I tak za Chrisem i Mariettą stanęli Ania, Matt, Sandra, Adam, Viola, Maciek oraz Marta. Zaś za Martyną i Blondino tylko Szymon, Ola oraz Łukasz.  Sandra zaskoczyła kostiumem podczas finału Hotelu Paradise! Tym samym to Chris i Marietta walczyli o główną nagrodę! Finałowa para musiała przejść ze złotymi kulami po rajskiej ścieżce. Na każdym etapie mieli minutę, czy zrobią kolejny krok, warty 10 tysięcy złotych. Jeśli jedno z nic rzuciłoby ją, zabrałoby pieniądze z danego etapu. Chris i Marietta na rajskiej ścieżce doszli do  jednak do samego końca razem, wygrywając aż 100 tysięcy złotych do podziału!           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Wygrała miłość. Wygrali Marietta i Chris! 😍 #hotelparadisetvn7 #siodemka #tvn7 #player #wiosnawplayerze #uczestnicy #milosc #intryga #sojusze #uczucia #love #rywalizacja #emocje #final Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Kwi 17, 2020 o 11:54 PDT   Wygrała więc miłość! W tym programie totalnie niespodziewanie...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner