Hotel Paradise
Instagram

Znamy finałowe pary "Hotel Paradise"! Kto dziś odpadł z programu?

Hotel Paradise
Instagram

Kolejny odcinek "Hotel Paradise" za nami! Znamy już dwie finałowe pary, które jutro zawalczą o zwycięstwo pierwszej edycji reality-show. Po głosowaniu uczestników, którzy opuścili już rajski hotel okazało się, że z programu odpadli Viola i Adam

Para była bardzo zaskoczona taką decyzją, ale pożegnali się ze wszystkimi uczestnikami słowami:

Cieszę się, że dotrwaliśmy tak daleko. - powiedział Adam. A Viola dodała: Ja bardzo Wam dziękuję. Każdy z Was wniósł do hotelu coś pięknego. Dotrwaliśmy naprawdę daleko.

Adam szczerze o odpadnięciu z "Hotel Paradise"!

Po pożegnaniach para miała zaledwie 15 minut, aby spakować się i opuścić rajski hotel. Kiedy w pokoju znalazł się sam na sam z Violą powiedział szczerze:

Ja się cieszę, że stąd wyjeżdżam – powiedział Adam do kamery.

To wyznanie zaskoczyło jego partnerkę, która otwarcie powiedziała, że ma zupełnie inne odczucia i fakt, że odpadła wcale ją nie cieszy!

Czas na wspomnienia na rajskiej wyspie

W dalszej części "Hotel Paradise" Martyna i Blondino oraz Marietta i Chris wspominali różne zabawne, a niekiedy smutne fragmenty programu. Nie mogli uwierzyć, że dotarli do finału, a uczestniczki wybrały kreacje na wielki finał!

Potem przyszedł czas na rozmowy z bliskimi przez telefon. Chris podczas rozmowy z mamą bardzo się wzruszył i popłynęły łzy. Z kolei Marietta przedstawiła Chrisa swojej mamie, i zapytała ją czy nie ma do niej o nic żalu. Morze łez pojawiło się również u Martyny i Blondino, kiedy rozmawiali ze swoimi rodzicami. 

Teraz czekamy na wielki finał! Jak sądzicie, kto wygra?

 

Adam i Viola odpadli z "Hotel Paradise".

Czy Adam znajdzie parę w Hotelu Paradise?

Marietta w programie wyznała, że obawia się komentarzy w sieci po programie!

Marietta z Hotel Paradise o zdradzie

 

 

Więcej na temat Hotel Paradise
Przeładuj

Kaczorowska, Krupa, Przybysz... Dla tych gwiazd to pierwszy Dzień Matki! Kto jeszcze został mamą w ostatnich miesiącach?

zobacz 01:58