Olga Tokarczuk
EastNews
Newsy

Włamanie do mieszkania Olgi Tokarczuk? Według tabloidu, noblistce skradziono pieniądze

Olga Tokarczuk została okradziona? W mediach pojawiły się niepokojące informacje!

Olga Tokarczuk została okradziona? W mediach pojawiły się niepokojące informacje! Jak donosi Fakt, złodzieje włamali się do mieszkania pisarki. Do włamania miało dojść w sobotę lub w nocy z soboty na niedzielę. Na miejscu pracuje wrocławska policja.

Co zniknęło z mieszkania noblistki? Olga Tokarczuk i policja nie komentuje doniesień medialnych, ale "Fakt" informuje, że złodzieje ukradli sporą sumę pieniędzy. 

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Barbara Kurdej-Szatan oczarowała jurorów jako Sanah! Wygra?

Policja zabezpieczyła ślady w mieszkaniu

Policja w rozmowie z mediami potwierdziła, że rzeczywiście doszło do włamania, ale nie informuje, czy mieszkanie należy do Olgi Tokarczuk. 

Mogę jedynie powiedzieć, że tuż przed północą doszło do włamania do jednego z mieszkań na wrocławskich Krzykach - st. sierż. Krzysztof Marcjan przyznał w rozmowie z  dziennikiem Fakt. 

Dziennik dotarł jednak do sąsiadki Olgi Tokarczuk, która potwierdziła, że złodzieje weszli do mieszkania noblistki. 

Do włamania miało dojść w sobotę około godz. 15.30. Gotowałam wtedy obiad, nic nie słyszałam. To szokujące, że złodzieje weszli w biały dzień. Musieli nas obserwować, bo w mieszkaniu Olgi cały czas jest rodzina. Wtedy akurat wyjechali i stało puste. Jesteśmy zszokowani- Fakt cytuje sąsiadkę Olgi Tokarczuk.

Według doniesień medialnych w mieszkaniu Olgi Tokarczuk wciąż trwają prace policji. 

Zobacz także: Olga Tokarczuk zażartowała podczas ceremonii wręczenia Nagrody Nobla. Zobaczcie reakcję publiczności

Według medialnych doniesień złodzieje włamali się do mieszkania Olgi Tokarczuk.

Olga Tokarczuk odebrała nagrodę Nobla
East News

Noblistka do tej pory nie skomentowała medialnych doniesień. 

Olga Tokarczuk
ONS

 

Dawid Kwiatkowski w The Voice Kids
Jan Bogacz /TVP
Newsy
Dawid Kwiatkowski uciekł z domu mając zaledwie 13 lat! Zaskakujące wyznanie jurora "The Voice Kids"!
Dlaczego nie informując rodziców postanowił pojechać w podróż do Krakowa?

Zaskakujące wyznanie Dawida Kwiatkowskiego w "The Voice Kids"! Juror w trakcie programu przyznał, że mając zaledwie 13 lat uciekł z domu! Dlaczego nie informując rodziców postanowił pojechać w podróż do Krakowa? Już dziś wieczorem widzowie Telewizyjnej Dwójki zobaczą kolejną odsłonę muzycznego talent-show z udziałem dzieci. Dziś po raz ostatni odbędą się "Przesłuchania w ciemno" podczas których jurorzy będą kompletować swoje drużyny. Między występami młodych artystów  Dawid Kwiatkowski zdecyduje się na szczere wyznanie!  Zobaczcie, co Dawid Kwiatkowski powiedział na planie "The Voice Kids"! Dlaczego uciekł z domu? Zobacz także:    Mocne słowa Dawida Kwiatkowskiego o narkotykach "Ja chyba spróbowałem wszystkiego". Powiedział też o alkoholizmie rodziców! Dawid Kwiatkowski zdradził, że uciekł z domu.

Aukcje WOŚP na 2020 rok
Newsy
Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP 2020! Medal Tokarczuk na razie droższy niż spotkanie z Lewandowskimi
Oto najpopularniejsze aukcje WOŚP 2020! Medal Tokarczuk na razie droższy niż spotkanie z Lewandowskimi

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra po raz 28., a więc wciąż trwają aukcje specjalne (tutaj) na rzecz fundacji Jurka Owsiaka. Można wylicytować nie tylko pamiątki i rzeczy związane z gwiazdami, ale również możliwość spotkania się z nimi! Co obecnie kosztuje najdrożej? Jaka aukcja cieszy się największym zainteresowaniem? Zobaczcie szczegóły w naszej galerii poniżej! Zobacz także:   Jurek Owsiak prosi oddział o zmianę celu zbiórki! Zaskakująca decyzja tuż przed finałem WOŚP 2020

Olga Tokarczuk przekazała medal na WOŚP
Newsy
Olga Tokarczuk przekazała replikę medalu noblowskiego na WOŚP!
Olga Tokarczuk przekazała replikę medalu noblowskiego na WOŚP!

Olga Tokarczuk przed kilkoma dniami odebrała Nagrodę Nobla, a wczoraj media obiegła informacja o niezwykłym geście noblistki. Pisarka zdecydowała się na oddanie pierwszej repliki medalu noblowskiego! Olga Tokarczuk spotkała się osobiści z Jurkiem Owsiakiem i przekazała jedną z najcenniejszych rzeczy, jaka kiedykolwiek trafiła na charytatywną aukcję!  Olga Tokarczuk przekazała medal na WOŚP! Już 12 stycznia odbędzie się 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wiele znanych osób często decyduje się oddać cenne rzeczy na tę akcję charytatywną, aby w ten sposób wesprzeć potrzebujących. W tym roku będzie można wylicytować naprawdę cenny eksponat, a mianowicie medal noblowski Olgi Tokarczuk! Ten wyjątkowy gest zaskoczył nawet samego Jurka Owsiaka!  Aukcje już ruszyły, zapełniają się niesamowitymi historiami, przekazywanymi rzeczami takimi od serca, a obok jest ze mną Olga Tokarczuk, która także ma do przekazania rzecz od serca, przepiękną, fantastyczną. Usłyszałem, nie wierzyłem - powiedział Jerzy Owsiak na nagraniu, które można obejrzeć na Facebookowym profilu WOŚP Olga Tokarczuk podczas przekazania swojej cennej nagrody nie kryła radości, że może właśnie w ten sposób pomóc potrzebującym.  Jurku, chciałabym na twoje ręce przekazać na 28. Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy pierwszą replikę medalu noblowskiego, który przywiozłam ze Sztokholmu. Chciałabym, żeby przyczynił się do tego wszystkiego, co wy robicie i jestem szczęśliwa, że mogę to zrobić - powiedziała do Jurka Owsiaka pisarka.  Jerzy Owsiak był niezwykle wzruszony gestem noblistki i przyznał, że aż zaniemówił z wrażenia!  Z pewnością w tym roku padnie kolejny rekord na zbiórce Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a licytacja o medal...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner