Joanna Przetakiewicz znana jest z tego, że kocha podróże. Założycielka domu mody La Mania zazwyczaj stara się łączyć zagraniczne wypady zarówno z odpoczynkiem, jak i sprawami służbowymi. Relacje z wyjazdów bizneswomen zawsze umieszcza na swoim blogu. Ostatnie jej wpisy dotyczą zimowego urlpu w ekskluzywnym kurorcie narciarskim St. Moritz w szwajcarskich Alpach. To właśnie tutaj regenerują się hollywoodzkie gwiazdy i najbogatsi ludzie świata.

Reklama

- Pogoda jest wspaniała, spędzam więc czas wędrując po górach. Rozkoszuję się imponującymi widokami, ciszą i spokojem - pisze Przetakiewicz na swoim blogu.

Żona Jana Kulczyka podczas urlopu spaceruje górskimi szlakami, łapie zimowe słońce oraz robi zakupy w butikach topowych domów mody. Przetakiewicz odwiedziła między innymi miejscowy salon Prady. Oglądając zdjęcia bizneswomen możemy również podziwiać jej zimowe stylizacje, które warte są fortunę. Dyrektor artystyczna La Manii szczególnie upodobała sobie śniegowce Moon Boot, ciepłą kurtkę Moncler oraz kultowe Ray Bany.

Reklama

Zobacz: Tak Joanna Przetakiewicz bawi się na Kubie

Reklama
Reklama
Reklama