Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

Małgosia i Paweł z "Rolnik szuka żony" pokazali zdjęcie z synem! To ich pierwsze wspólne święta

Małgosia z "Rolnik szuka żony" i Paweł Borysewicz w eleganckich strojach

To będą wyjątkowe święta dla Małgosi i Pawła z show "Rolnik szuka żony". Po raz pierwszy para spędzi je z synem Ryszardem, który przyszedł na świat 27 lutego. Od tamtego czasu rolniczka jest bardzo aktywna w sieci i regularnie pokazuje zdjęcia ze spacerów z synkiem czy zabaw w domu. Również w swoich wpisach Małgosia nie ukrywa, że jest bardzo szczęśliwa!

Jesteśmy teraz trochę w innej rzeczywistości i pewnie długo to nie minie 😍 (...) Dać komuś życie... Może do najłatwiejszych to nie należy, ale z moimi chłopakami teraz mogę już wszystko, mam wszystko ❤️Chwilo trwaj - napisała Małgosia kilka dni po porodzie.

Pierwsze święta z synem Małgosi i Pawła z "Rolnik szuka żony"

Teraz przyszła pora na kolejne ważne wydarzenie w ich życiu - pierwsze święta z synem Ryszardem, który otrzymał imię po ojcu Pawła. W Wielką Sobotę para wraz z synem wzięła udział w święceniu pokarmów. Tym ważnym momentem dla całej rodziny Małgosia pochwaliła się w sieci. 

 

My już poświęcili 😁 ja i moje zajączki❤️życzymy wesołych, radosnych, mokrych 😂 świąt! - napisała Małgosia i pokazała urocze zdjęcia z rodziną. 

Małgosia i Paweł wzięli ślub we wrześniu 2018 roku. Para poznała się na planie 4. edycji show "Rolnik szuka żony". Paweł od początku walczył o względy Małgosi, która początkowo zachowywała dystans, ponieważ chłopak był od niej kilka lat młodszy. Z czasem okazało się, że ta różnica wieku nie stanowi dla nich żadnego problemu, a uczucie, które połączyło ich w programie okazało się bardzo silne. Po zakończeniu show, Paweł przeprowadził się do Małgosi, zaczął prowadzić z nią gospodarstwo, a kilka miesięcy później poprosił ją o rękę. Ślub pary został pokazany podczas 1. odcinka kolejnej edycji "Rolnik szuka żony". Teraz para cieszy się już z przyjścia na świat ich pierwszego dziecka - syna Ryszarda. 

Małgosia i Paweł są bardzo zakochani!

Małgosia i Paweł z Rolnik szuka żony
mat. prasowe

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23