Zenon Martyniuk zaśpiewa dla Piotra Żyły

Zenek Martyniuk napisze piosenkę dla Piotra Żyły! Czy król disco polo spełni inne wielkie marzenie skoczka?

Zenon Martyniuk zaśpiewa dla Piotra Żyły

Zenon Martyniuk napisze piosenkę dla Piotra Żyły! Okazuje się, że najpopularniejszy muzyk disco-polo planuje stworzyć hit na cześć naszego skoczka. A sam skoczek nie ukrywa, że jest wielkim fanem Martyniuka. Autor hitu "Przez twe oczy zielone" w rozmowie z Radiem ZET przyznał jednak, że zamierza napisać utwór nie tylko dla Żyły! Już wkrótce będziemy mogli usłyszeć jak Zenon Martyniuk śpiewa również o Kamilu Grosickim!

Zapowiadają się kolejne hity?

 

Piotr Żyła fanem Zenka Martyniuka

Piotr Żyła nie ukrywa, że jest wielkim fanem Zenka Martyniuka. W rozmowie z Dzień Dobry TVN nasz skoczek przyznał, że podczas wyjazdów na zawody zawsze towarzyszy mu muzyka disco-polo i piosenki Zenka. Co więcej, Piotr Żyła wygrał zakład z burmistrzem Wisły i teraz może wybrać gwiazdę, która wystąpi na wielkiej imprezie 6 maja. Kogo chciałby zaprosić Piotrek? Oczywiście padło na Martyniuka! 

Obawiałem się, że może wywinąć psikusa, proponując artystę, który wykroczy poza nasze możliwości, choćby Rolling Stones czy U2. Wprawdzie wcześniej rozmawialiśmy o możliwościach i większego zagrożenia nie było, ale Piotrkowi różne pomysły potrafią przyjść do głowy. Z drugiej strony jako podatnika powinno go interesować, aby nie pogrążyć budżetu miasta - TVN24 cytuje burmistrza Wisły.

Niestety, wciąż nie wiadomo, czy Zenon Martyniuk pojawi się na imprezie poświęconej skoczkowi. Okazuje się bowiem, że król disco polo już od dawna ma zaplanowane koncerty na ten dzień. Kto wie, może jednak uda się zrobić niespodziankę Piotrkowi Żyle i sportowiec usłyszy piosenkę o sobie na imprezie! Trzymamy kciuki! 

 

Zobacz także: Piotr Żyła mówi równie spektakularnie, jak skacze na nartach. Oto najlepsze wypowiedzi medalisty!

 

Zenek Martyniuk napisze piosenkę dla Piotra Żyły.

Zenek, a właściwie Zenon Martyniuk, nazywny Królem Disco Polo
East News

Już wkrótce usłyszymy hit o skoczku?

Piotr Żyła przed 22. Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi na konferencji "100 dni do Soczi"
Akpa

 

 

 

 

Więcej na temat Zenek Martyniuk Piotr Żyła
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48