Untistled-1.jpg
Newsy

Żebrowska, Przybylska, Herbuś, Pietrucha i Schejbal na premierzę filmu "Sęp"


Na wczorajszej premierze filmu "Sęp" z Michałem Żebrowskim w roli tytułowej, zjawił się tłum gwiazd. W większości - świetnie ubrany. Najlepiej na czerwonym dywanie wyglądały Magdalena Przybylska i żona Michała, Aleksandra Żebrowska. W długich sukniach wyglądały doskonale, nawet Hollywood nie miałoby się czego powstydzić. Odważna kreacja Żebrowskiej z transparentnym dołem była bardzo odważna, ale wyboru gratulujemy!

Na bardziej rockowy, casualowy look postawiła Julia Pietrucha. Odnosimy wrażenie, że aktorka kocha ten styl i nigdy się z nim nie rozstaje. Edyta Herbuś w prostej sukience i wysokim koku wyglądała elegancko, ale ustępowała na podium miejsca Przybylskiej i Żebrowskiej.

Bardzo spodobała nam się również stylizacja Magdy Schajbal. Może nawet nie cała stylizacja, a ażurowa bluzka. Skóra z perforacjami to dla nas hit!

Zobaczcie jak wyglądały inne gwiazdy na premierze filmu "Sęp":
Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska
Newsy
Bieniuk ma obsesję na punkcie Przybylskiej
Kocha aż za bardzo?

Ostatnio pisaliśmy o tym, że partner Anny Przybylskiej jest o nią szalenie zazdrosny (Przypomnijmy: Bieniuk o Przybylskiej: chcą mi ją ukraść ) . Nie ma się czemu dziwić, ponieważ aktorka gdzie się nie pojawi, zawsze olśniewa urodą, wdziękiem i kreacją. Tak jak to było chociażby na premierze filmu „Sęp”. Okazuje się, że Jarosław Bieniuk przed obiektywem starał się zachować zimną krew i w blasku fleszy nie dawał po sobie poznać niezadowolenia, ale w rzeczywistości dąsał się i pokazywał nerwowe gesty. Jak twierdzi "Grazia", piłkarz złościł się, gdy dookoła jego żony było mnóstwo fanów i fotoreporterów. Cały wieczór był naburmuszony i usilnie próbował popsuć jej święto. Nie ma co się dziwić, że zdenerwowało to jego partnerkę. Przybylska jednak zignorowała zachowanie partnera i postanowiła szaleć do białego rana. Na drugi dzień nawet zakryła oczy gigantycznymi okularami w "Dzień Dobry TVN" za co przepraszała. Przypomnijmy: Co się stało Przybylskiej? Anna Przybylska z partnerem na premierze filmu "Sęp":

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk na premierze filmu "Sęp"
Newsy
Piękna Przybylska w objęciach męża w kinie
Para przyćmiła wszystkie gwiazdy na premierze "Sępa"

Anna Przybylska rzadko pojawia się na branżowych imprezach. Jednak na premierze swojego filmu "Sęp", w którym zagrało się jedną z głównych ról wypadało być. Aktorka po czerwonym dywanie Multikina w Złotyhch Tarasach w Warszawie przeszła się ze swoim mężem J arosławem Bieniukiem . Para razem wyglądała rewelacyjnie. Ona w długiej zwiewnej metalicznej kreacji z srebrnym paskiem w tali, rozpuszczonych włosach i naturalnym makijażu. On w czarnym dopasowanym garniturze. Patrząc na zdjęcia aż trudno uwierzyć, że Przybylska wraz z mężem wychowuje trójkę dzieci. Anna Przybylska bez wątpienia ciągle pozostaje jedną z najseksowniejszych i najpiękniejszych polskich aktorek. Mamy nadzieje, że w tym roku gwiazdę będziemy mogli oglądać częściej. Zobacz: Gwiazdy na premierze filmu "Sęp"

Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w okularach przeciwsłonecznych
Newsy
Menadżerka Przybylskiej wspomina wizytę aktorki w PNŚ: "Jak zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę"
"Myślałam, że ją zabiję", wspomina przyjaciółka Ani.

Już 27 września ukaże się książka "Ania", biografia Ani Przybylskiej. Choć premiera dopiero za kilka dni, w sieci codziennie pojawiają się nowe fragmenty książki o aktorce , w której jej bliscy wspominają ją. Jeden z fragmentów książki dotyczy premiery filmu "Sęp", która odbyła się w 2013 roku w Złotych Tarasach. Paparazzi nie dawali Ani Przybylskiej spokoju i nawet już po części oficjalnej, chodzili za nią i robili jej zdjęcia. Ania była bardzo zła i prosiła ich, żeby dali jej już spokój. Dzień później już w nieco lepszym humorze pojawiła się w "Pytaniu na śniadanie". Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie okulary przeciwsłoneczne, które aktorka zdecydowała się założyć... ZOBACZ:  Mama Ani Przybylskiej o ślubie córki z Dominikiem Zygrą: "Nie było nas stać na wesele". Jak wyglądała uroczystość?   Anna Przybylska w Pytaniu na śniadanie w 2013 roku – Są z nami Anna Przybylska... – zaczyna prowadząca rozmowę Marzena Rogalska. – Nie mamy pewności – dodaje Łukasz Nowicki.  - Jestem w gwiazdorskim wydaniu. Wczoraj świętowaliśmy premierę, dziś film wchodzi do kin - mówi Ania.   Menadżerka aktorki, Małgorzata Rudowska w biografii Ani wspomina ten wywiad, który bardzo przeżyła.  –  Myślałam, że ją zabiję .   Kładłam Ance do głowy, że nazajutrz z samego rana musi, choćby nie wiem co, po prostu musi iść do Pytania na śniadanie. Sama wieczorem wracałam do Gdyni. Rano włączyłam telewizor, by sprawdzić, czy dotarła. Kiedy zobaczyłam ją w tych ciemnych okularach, myślałam, że się przewrócę. Podobno Anka na fotelu u charakteryzatorek założyła te okulary i mówi: „Pudrujcie tylko naokoło”. Myślałam, że będzie afera, ale jakoś rozeszło się po kościach - cytuje wypowiedź menadżerki aktorki viva.pl .   Jeszcze w innym wywiadzie Małgorzata Rudowska...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner