Barbara Kurdej-Szatan

Zdjęcie Basi Kurdej-Szatan w płaszczu podsyciło plotki o ciąży! Widać brzuszek?

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan pochwaliła się na Instagramie tajemniczym zdjęciem w płaszczu, pod którym doskonale można ukryć ciążowe krągłości i napisała, że dziś w jej rodzinie wyjątkowy dzień! W komentarzach fani znów spekulują na temat drugiej ciąży Basi Kurdej-Szatan. Zobaczcie, o co całe zamieszanie!

Basia Kurdej-Szatan jest w ciąży?

Aktorka tajemniczym zdjęciem opublikowanym na Instagramie wzbudziła sporą sensację. Pod fotografią w obszernym płaszczu zagadkowo napisała:

Dzień dobry 🍀 gotowi na dzisiejszy dzień ??? Dla nas wyjątkowy ... ktoś wie dlaczego ? :> :))) - napisała na Instagramie Basia Kurdej-Szatan.

Niektórzy Internauci na podstawie zdjęcia aktorki podejrzewają, że jest w ciąży.

Chyba ciąża :)

My się chyba domyślamy 😉

Takie informacje już od jakiegoś czasu pojawiają się w mediach, a jak wiadomo Basia Kurdej-Szatan chciała po raz kolejny zostać mamą, co zdradzała w wywiadach.

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi… Może ta moja borelioza źle na to wpływa? Trudno powiedzieć. Hania również marzy o rodzeństwie. Jak miała sześć lat, to przez rok praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Ona jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci, bardzo ładnie się z nimi bawi. Ewidentnie chce rodzeństwa. I my też tego chcemy. Oboje wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo, i na pewno chcemy jej je dać… Mam nadzieję, że się uda – mówi gwiazda w rozmowie na blogu Anny Lewandowskiej „Baby by Ann”.

Tym razem jednak gwiazda nie poinformowała o powiększeniu rodziny, ale o urodzinach męża, Rafała Szatana, jednak zdjęcie w płaszczu wzbudziło spore kontrowersje. Tylko spójrzcie!

Basia Kurdej-Szatan milczy na temat plotek o drugiej ciąży!

Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem

Aktorka właśnie świętuje urodziny męża, Rafała Szatana. 

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na premierze "Swingersi"
East News

 

 

Więcej na temat Barbara Kurdej-Szatan
Przeładuj

Hotel Paradise: Ata i Artur o sprzeczce Soni i Julii! O co tak naprawdę poszło?

zobacz 02:08