Izabela Janachowska odpowiada na hejt

Izabela Janachowska retuszuje swoje zdjęcia? Prezenterka odpowiada ostro i w punkt!

Izabela Janachowska odpowiada na hejt

Izabela Janachowska kilka miesięcy temu została mamą, a na świat przyszedł jej ukochany synek Christopher. Młoda mama bardzo szybko pogodziła obowiązki zawodowe z życiem rodzinnym i wróciła do pracy. Jest również bardzo aktywna na swoich profilach społecznościowych, gdzie dzieli się zdjęciami ze swojego życia. Niedawno pokazała wakacyjne zdjęcia w stroju kąpielowym. Figura Izabeli po ciąży zachwyciła fanki, ale znalazły się również osoby, które zarzuciły prezenterce nieudolną ingerencję graficzną w zdjęcia. Ten fakt mocno oburzył gwiazdę i postanowiła ostro zareagować. Co powiedziała ?

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała płaski brzuch po ciąży. Fanki są zachwycone!

Izabela Janachowska o swojej figurze

Zdjęcia Izabeli Janachowskiej w stroju kąpielowym zachwyciły internautów. O takiej figurze marzy wiele kobiet, a fakt, że prezenterka może się taką pochwalić zaledwie kilka miesięcy po ciąży jest zdumiewający. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy wyrażających podziw i pozytywną nutkę zazdrości. Jednak nie każdy chciał uwierzyć w idealną figurę gwiazdy i zarzucono jej ingerencję w photoshopie, czego dowodem miała być krzywa linia majtek. Te doniesienia oburzyły Izabelę Janachowską do tego stopnia, że postanowiła odpowiedzieć na bezpodstawną krytykę na swoim Instastory: 

Wszystkim geniuszom od photoshopa chciałabym coś pokazać, gdyż twierdzą, że moja linia majtek wskazuje, że retuszuje sobie brzuch. Otóż wyobraźcie sobie, że są majtki w takim niecodziennym kształcie. Nie wszystkie majtki są półokrągłe u góry, niektóre są w trójkąt. Mało tego niektóre mają trójkąt nawet z tyłu. Mam nadzieję, moi geniusze, że to odkrycie zmieni wasze życie i że przestaniecie pieprzyć głupoty, zwłaszcza jak nie wiecie o czym mówicie.

Izabela udostępniła zdjęcia swojego stroju kąpielowego, aby udowodnić, że ma rację. Dodała również, że jak każda kobieta posiada, jakieś kompleksy o których nie mówi, ale na pewno nie należy do nich jej brzuch: 

Rzadko co mnie wkurza ale takie bzdury przedrukowywane przez portale mogą zadziałać na nerwy każdemu. Zwłaszcza, że może miałabym w sobie takie rzeczy, które chciałabym poprawić ale akurat uwierzcie mi nie jest to mój brzuch. 

Ciężko się z tym nie zgodzić! 

Zobacz także: Izabela Janachowska w seksownym komplecie. Nie możemy oderwać oczu od jej talii!

Izabela Janachowska udowadnia, że nie musi używać Photoshopa, żeby mieć idealną figurę. 

Izabela Janachowska odpowiada na hejt

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Izabela Janachowska (@izabelajanachowska)

 

Więcej na temat Izabela Janachowska
Przeładuj

"Hotel Paradise: Ivan odpowiada na zarzuty Aty! "Została urażona damska duma”. Tego nie pokazali w telewizji!

zobacz 05:13