Izabela Janachowska z synem na wakacjach
Instagram

Izabela Janachowska pokazała płaski brzuch po ciąży. Fanki są zachwycone!

Izabela Janachowska z synem na wakacjach
Instagram

Izabela Janachowska kilka miesięcy temu po raz pierwszy została mamą! Na świat przyszedł synek gwiazdy,  Christopher, który stał się prawdziwym oczkiem w głowie swojej mamy. Zapracowanej prezenterce jednak świetnie udaje się łączyć obowiązki zawodowe i rodzicielskie, a do tego w ekspresowym tempie udało jej się wrócić do figury sprzed ciąży! Najnowsze zdjęcie gwiazdy zachwyciło wielbicieli tancerki! Izabela Janachowska wygląda tak, jakby nigdy nie była w ciąży! 

Zobacz także: Izabela Janachowska pokazała piąty wózek syna! Cena? Mniej niż 1400 złotych!

Izabela Janachowska niemalże przez całą ciążę była aktywna zawodowo. Gwiazda często chwaliła się w mediach społecznościowych swoim brzuszkiem oraz przemyśleniami na temat macierzyństwa. Po urodzeniu synka, tancerka niemalże natychmiast wróciła do swoich obowiązków, a także zaczęła pracować nad swoją sylwetką. Chociaż Izabela przytyła w ciąży jedynie 10 kg, to jednak chciała móc cieszyć się nienaganną figurą! Teraz okazało się, że udało jej się to zrobić naprawdę szybko! 

Ostatnio Izabela Janachowska wstawiła zdjęcie w bikini. Jej idealna sylwetka sprawiła, że fani nie przestają się nią zachwycać! Część z nich wprost nie może uwierzyć, że tancerka w ogóle była w ciąży! Pod zdjęciem wylała się prawdziwa lawina komentarzy internautów, którzy zasypali gwiazdę komplementami! 

❤️ piękna figura!

Masz takie ciało po ciąży? Zazdraszczam i gratuluję 💕 jesteś piękna 😊

Wow! Jaka figura. W ogóle nie widać, że była Pani w ciąży. Przepiękna

Jaka piękna sylwetka a szczególnie brzuch

Takie ciało po ciąży? Niemożliwe!

Trzeba przyznać, że Izabela wygląda naprawdę wspaniale! Chyba każda kobieta chciałaby tak wyglądać kilka miesięcy po porodzie! 

Izabela Janachowska z Christopherem
Instagram

 

Więcej na temat Izabela Janachowska Ciąża
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56