Zbigniew z "Rolnik szuka żony" został dziadkiem Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam? Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam? Zbigniew z Rolnik szuka żony 3 Zbyszek z Rolnik szuka żony 3 na planie show
Zbigniew z "Rolnik szuka żony" został dziadkiem
Facebook
1/5
Zbigniew z "Rolnik szuka żony" został dziadkiem
Facebook

Zbigniew Pyda z trzeciej edycji programu "Rolnik szuka  żony" po raz drugi został dziadkiem! Okazuje się, że córka rolnika, Beata, urodziła syna. Dumny dziadek pochwalił się radosną nowiną za pośrednictwem jednego z tabloidów. Zbigniew jest zachwycony wnuczkiem, Wojtusiem. Co powiedział szczęśliwy rolnik w rozmowie z tygodnikiem "Rewia"?

Śliczny chłopak. Nasza krew! - pochwalił się Zbigniew Pyda.

To już drugi wnuk Zbigniewa z "Rolnik szuka żony". Już kilka miesięcy temu jeden z najpopularniejszych uczestników programu Telewizji Publicznej opowiadał o swoim wnuku Gabrysiu. 

Prawdziwy gospodarz rośnie z tego Gabrysia. A niedawno dostałem od niego na Dzień Dziadka poduszkę z haftem: Super Dziadziuś, futerał na okulary i czekoladę. Bardzo się ucieszyłem!- mówił wówczas rolnik.

A czy Zbigniew utrzymuje kontakt ze swoimi wybrankami z programu "Rolnik szuka żony"? Tego dowiecie się na następnej stronie!

Zobacz także: Marta Manowska, prowadząca "Rolnik szuka żony": "Byłam nieszczęśliwie zakochana"

 

2/5
Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?

Okazuje się, że Zbigniew wciąż stara się utrzymywać kontakt z Ireną, z którą wydawało się, że stworzą szczęśliwy związek. Jak już wiemy para rozstała się i rolnik wciąż szuka prawdziwej miłości. Teraz rolnik przyznał, że w Dzień Kobiet wysłał Irence miód ze swojej pasieki ;).

 

3/5
Zbigniew z Rolnik szuka żony dlaczego nadal jest sam?
4/5
Zbigniew z Rolnik szuka żony 3
ons.pl
5/5
Zbyszek z Rolnik szuka żony 3 na planie show
Facebook Rolnik szuka żony