Podczas gdy inne gwiazdy narzekają na to, że polski show-biznes jest bezwzględny, relacja Karoliny Pisarek i Blanki Lipińskiej jest dowodem na to, że istnieje bezinteresowna pomoc, pomiędzy celebrytami. Wzruszona Karolina Pisarek ze łzami w oczach postanowiła publicznie podziękować koleżance, za okazaną pomoc, w czasie jej choroby. O co dokładnie chodzi?

Reklama

Karolina Pisarek dziękuje Blance Lipińskiej

Karolina Pisarek nie ukrywała, że udział w "Tańcu z Gwiazdami" jest spełnieniem jej marzeń. Nieoczekiwanie jednak jej ambitne plany pokrzyżowała choroba. Już po pierwszych odcinkach zaczęły się problemy. Wówczas, pod koniec października Karolina Pisarek trafiła do szpitala, a w sieci pojawiła się informacja, że lekarze podejrzewają guza. Szybko wyszło, że modelka ma przepuklinę międzykręgową, a torbiel naciska na powiększoną przesadkę mózgową. To właśnie wtedy okazało się, że Karolina Pisarek kwalifikuje się do operacji. W tym trudnym okresie jednak nie była sama. Cały czas czuwał przy niej ukochany mąż, Roger Salla. Modelka otrzymała także duże wsparcie od swoich fanów. To jednak nie wszystko - teraz przyznała, że pomocną rękę wyciągnęła do niej również inna celebrytka, Blanka Lipińska.

Instagram @karolina_pisarek

Zobacz także: Karolina Pisarek odpadła z "Tańca z Gwiazdami". Modelka komentuje swój udział: "Bardzo dużo rzeczy się działo"

Karolina Pisarek wyznała, że to właśnie autorka "365 dni" poleciła jej lekarzy, którzy byli w stanie jej pomóc w czasie choroby. Karolina Pisarek udostępniła na swoim Instagramie wiadomości, które wymieniła z Blanką Lipińską:

Kochanie, jak Ty się czujesz? Gdybym mogła jakoś pomóc, współpracuje z różnymi lekarzami, więc być może, że mogę pomóc. Wysyłam dużo miłości i zdrowia życzę - czytamy.

Modelka przyznała, że pomoc Blanki Lipińskiej była nieoceniona.

Zobacz także
Instagram @karolina_pisarek

Zobacz także: Party Fashion Night: Tak dużo ciała Karolina Pisarek jeszcze nie odsłoniła [ZDJĘCIA]

Wzruszona Karolina Pisarek podziękowała pisarce, którą poznała przy okazji współpracy na planie "365 dni":

Najgorsze jest, to kiedy nie wiesz, co ci jest [...] Chciałabym podziękować Blance Lipińskiej, która zauważyła, że coś jest nie tak. I Blanka bardzo mi pomogła [...] Wyobraźcie to sobie - środa, potężny ból głowy, wymioty. A Blania do mnie napisała w sobotę. Do soboty nie miałam żadnej poprawy... W sobotę Blania dała mi kontakt do swoich lekarzy - mówiła zalana łzami.

Następnie modelka wyznała, że nadal się bada i jest pod stała opieką lekarzy. Na sam koniec zaapelowała do swoich obserwujących:

Badajcie się! Mam nadzieję, że moja historia komuś pomoże, zmotywuje do badań. Lepiej zapobiegać, niż leczyć. Postawcie na siebie - podsumowała.

Reklama

Ten incydent na pewno wzmocnił przyjaźń Blanki Lipińskiej i Karoliny Pisarek.

Instagram @karolina_pisarek
Instagram @blanka_lipinska
Reklama
Reklama
Reklama