Podczas występów w "Tańcu z gwiazdami" Karolina Pisarek wyznała, że boryka się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Modelka wylądowała nawet w szpitalu. Wszystko jednak szczęśliwie się skończyło. Gwiazda nie ukrywała natomiast, że jest pod stałą opieką lekarzy. Teraz poinformowała internautów o stanie zdrowia. Ta nie kryła łez.

Reklama

Karolina Pisarek szczerze o swoim zdrowiu

Życie Karoliny Pisarek przypomina prawdziwą bajkę - wspaniały ślub, idealny mąż, piękny dom, wymarzona praca i duże perspektywy na przyszłość. Jednak nie wszystko układa się po jej myśli. Jakiś czas temu Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Wówczas modelka i jej mąż Roger Salla nie kryli swojego przerażenia, ponieważ u pacjentki pojawiło się podejrzenie guza. Po licznych badaniach okazało się jednak, że specjaliści wykryli u niej międzykręgową przepuklinę kręgosłupa oraz torbiel. Od tamtej pory Karolina Pisarek szczerze opowiada o problemach ze zdrowiem. Nie inaczej było tym razem. Modelka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym zalewa się łzami.

Instagram @karolina_pisarek

Zobacz także: Karolina Pisarek zdradziła, ile najwięcej ważyła. "To był dla mnie dramat"

Karolina Pisarek szybko poinformowała, że łzy, które się pojawiły to... łzy szczęścia! Jej stan zdrowia jest coraz lepszy oraz, że obejdzie się bez operacji:

- Dobre wieści! Moja torbiel o połowę mniejsza, niż poprzednio! Popłakuje sobie z tych całych emocji... Nie powiem, stresowałam się. Dzisiejsze wyniki oznaczają, że w najbliższym czasie nie muszę mieć operacji - napisała na swoim Instagramie.

Przy okazji modelka postanowiła podziękować lekarzowi, który przeprowadził ją przez trudny etap leczenia, oraz osobom, które wówczas były przy niej.

Zobacz także
Instagram @karolina_pisarek

Zobacz także: Karolina Pisarek w szczerym wyznaniu o ciąży. Wszystko jasne

Reklama

Na tym jednak się nie skończyło. Karolina Pisarek zwróciła się także do swoich licznych fanów, którzy nie ukrywali, że martwią się o jej stan zdrowia. Modelka, znana z "Top Model" z samego rana podziękowała za wsparcie:

- Dzień dobry! Ładuje się latte na wsianym mleku i zmykam na siłownię. Chciałam Wam podziękować za ogrom miłych, życzliwych wiadomości. Mega mi miło czytać tak pozytywne treści z samego rana! Btw... Życzę Wam również miłego dnia! - napisała.

Instagram @karolina_pisarek
Reklama
Reklama
Reklama