Adele to ceniona artystka, a fani masowo wykupują miejsca na jej koncerty. Na początku 2024 roku artystka rozpoczęła swoją trasę koncertową i w marcu miała pojawić się w Las Vegas. Dosłownie kilka dni przed rozpoczęciem pierwszego z dziesięciu planowanych koncertów, Adele wydała oświadczenie, które okazało się dla fanów druzgocące.

Reklama

Adele odwołała swoje koncerty w Las Vegas

Fani Adele nie mogli się doczekać, aby zobaczyć swoją ulubioną artystkę na scenie. Miało się to stać w marcu w Las Vegas, ponieważ tam miało odbyć się 10 koncertów artystki. Aby uczestniczyć w koncercie Adele należało zapłacić nawet do 10 000 złotych za bilet, nie licząc oczywiście przelotu samolotem czy zakwaterowania. Jednak zobaczenie Adele na żywo musi na ten moment pozostać jedynie marzeniem, ponieważ piosenkarka odwołała swoje wszystkie marcowe koncerty.

We wtorek, 28.02 na swoim profilu na Instagramie poinformowała fanów, że ze względu na stan zdrowia jest zmuszona odwołać koncerty w Las Vegas.

Niestety muszę odpocząć i wstrzymać mój pobyt w Vegas. Byłam chora pod koniec ostatniej trasy i przez całą przerwę. Nie do końca miałam szansę wrócić do pełnego zdrowia przed wznowieniem występów, a teraz znowu jestem chora i niestety to wszystko odbiło się na moim głosie.: I tak zgodnie z zaleceniami lekarzy, nie mam innego wyboru, jak tylko odpocząć. Pozostałe pięć weekendów tej trasy zostaje przełożonych na późniejszy termin. Pracujemy już nad szczegółami. Informacje prześlemy najszybciej jak to możliwe
- napisała na swoim Instagramie.

Fani są zaskoczeni i życzą zdrowia Adele. Między pozytywnymi komentarzami znalazły się również te mniej przychylne. Internauci nie kryją rozczarowania i nie wiedzą, jak odzyskać swoje pieniądze za noclegi czy bilety lotnicze.

Wrócisz silniejsza, powodzenia
Adele, rozumiemy. Najważniejsze jest zdrowie, trzymaj się
Nie powinnaś była planować tylu występów. Kto zapłaci za już zarezerwowane loty i hotele? To naprawdę niepoważne
Fani mają prawo czuć złość z powodu odwołanych koncertów i nadal współczuć Adele. Mamy prawo do naszych uczuć
Adele
CBS/Ferrari Press/East News

Co ciekawe, Adele nie jest jedyną gwiazdą, która z powodów zdrowotnych musiała odwołać koncerty. W ubiegłym roku podobna sytuacja przydarzyła się Madonnie, kiedy to tuż przed trasą koncertową trafiła do szpitala i była zmuszona przełożyć trasę koncertową.

Zobacz także

Adele życzymy szybkiego powrotu do pełni sił.

Reklama

Zobacz także: Universal zrywa współpracę z TikTokiem. Znikną hity największych gwiazd!

February 12, 2016 Los Angeles, CA Adele 59th GRAMMY Awards held at Staples Center © Tammie Arroyo / AFF-USA.com
Reklama
Reklama
Reklama