Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner Jamie Dornan, Amelia Warner
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News
Widzieliście?!
1/6
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

We wtorkowy wieczór w Paryżu odbyła francuska premiera filmu "Nowe oblicze Greya". Na czerwonym dywanie nie zabrakło odtwórców głównych ról hitowego erotyka: Dakoty Johnson i Jamiego Dornana oraz innych VIP-ów. Aktorzy wyglądali niezwykle elegancko, przepięknie prezentując się na czerwonym dywanie. Uwagę przykuł zaokrąglony brzuszek jednej z uczestniczek premiery. Dopasowana, granatowa sukienka wyraźnie podkreśliła tę część ciała i... ruszyła lawina spekulacji!

 

Zobacz też: Wszyscy patrzyli tylko na brzuch Dakoty, a ona zachwyciła w czerwonej sukni! Zobacz ZDJĘCIA z promocji "Greya" w Hollywood

 

Zobacz zdjęcia na następnej stronie!

 

Polecamy: „Nie lubimy się z Dornanem, ale mamy romans. I co z tego?”. Dakota Johnson w wywiadzie dla „Vogue’a”

2/6
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Na premierze pojawiła się żona Jamiego Dornana, Amelia Warner. Flesze fotoreporterów wychwyciły, że brzuszek małżonki aktora jest nieco zaokrąglony. Amelia Warner miała na sobie zjawiskową, granatową, długą suknię z z trenem oraz asymetryczną górą. Dopasowany fason kreacji wyeksponował okolice brzucha i... natychmiast pojawiły się domysły ciekawskich, czy przypadkiem Jamie Dornan i jego żona nie oczekują narodzin trzeciego dziecka!

3/6
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Małżonkowie - jak na razie - nie podzielili się z mediami radosną nowiną. Para ma już dwie córeczki: 5-letnią Dulcie oraz 3-letnią Elvę.

4/6
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Amelia Warner i Jamie Dornan są małżeństwem od niemal pięciu lat. Starają się trzymać swoje życie prywatne z dala od zainteresowania mediów. Jednak chętnie pojawiają się razem publicznie na ważnych wydarzeniach, jak chociażby premiery nowych filmów z udziałem Jamiego.

5/6
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Myślicie, że figura Amelii Warner faktycznie może świadczyć o trzeciej ciąży żony Jamiego Dornana? A może po prostu to niefortunnie układająca się tkanina sukni lub źle dobrana bielizna?

6/6
Jamie Dornan, Amelia Warner
East News

Zapewne już wkrótce poznamy odpowiedź na to pytanie!

Więcej na temat Jamie Dornan Nowe oblicze Greya