Uczestnicy programu
Facebook
Newsy

Za nami ostatni półfinał ''The Voice of Senior''. Wiemy, kto wystąpi w finale!

W programie ''The Voice of Senior'' rozegrała się ostateczna gra o miejsca w finale. Znamy zwycięzców tego odcinka!

''The Voice of Senior'': dziś odbył się ostatni półfinałowy odcinek. Wiadomo już, kto wystąpi w finale programu.  Był to bardzo trudny odcinek dla zarówno dla uczestników, którzy musieli ze sobą rywalizować jak i trenerów, którzy musieli dokonywać najtrudniejszych wyborów.

Edyta Górniak wróciła do "The Voice of Poland". Dlaczego zabrakło jej w poprzednich edycjach? "Skład trenerski nie był kuszący"

''The Voice of Senior'' - kto przeszedł do finału?

Za nami pierwszy etap programu, podczas którego Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Andrzej Piaseczny i Witold Paszt wybrali swoje sześcioosobowe drużyny. W dzisiejszym odcinku każda drużyna została podzielona na dwie trzyosobowe grupy, z których trener musiał wybrać jedną osobę, która przejdzie dalej. Ostatecznie do finału przeszło tylko 8 osób. 

Jako pierwszy wyboru dokonał Andrzej Piaseczny. Fani programu na Facebooku przyznali, że trzymają kciuki najbardziej za Andrzeja Musiałka. Jednak Piaseczny zdecydował inaczej. Do finału zaprosił dwie panie: Barbarę Parzeczewską oraz Annę Tchórzewską. 

Ani Alicja Majewska, ani Izabela Trojanowska nie posłuchały rad kolegów i koleżanek w kwestii wybory finalistów. Majewska, mimo że była zachęcana, by do finału wybrać Elzbietę Jatulewicz, zdecydowała się na Kazimierza Góreckiego i Raisę Misztelę, która zaśpiewała ''Oczy cziornyje'' z repertuaru Violetty Villas. 

Z kolei Izabela Trojanowska postawiła na męską siłę w finale. Wybrała Andrzeja Nosowskiego i Andrzeja Szpaka, choć trenerzy sugerowali, by postawiła na Teresę Kuczerę.  

W trakcie pierwszego etapu programu Alicja Majewska, Izabela Trojanowska, Witold Paszt i Andrzej Piaseczny stworzyli swoje sześcioosobowe drużyny. Z kolei Witold Pasz wywołał swoim wyborem największe oburzenie internautów. Muzyk postawił na Andrzeja Pawłowskiego, który zaśpiewał ''Uciekaj moje serce'', oraz Ewę Olszewską. 

Internauci licznie komentują ten wybory trenerów na Facebooku:

Pan Andrzej Musiałek - piękny młody głos, szkoda, że nie dostał się do finału

Pani Basia to mistrzostwo świata, super, że przeszła dalej. Mam nadzieję, że wygra

Naprawdę Panie Witku chyba słuch pan stracił

Pan Witold bardzo zawiódł... Pani Alicja była ponad wszystkimi. Wielka szkoda...

Pan Andrzej, kwintesencja prawdziwego talentu . Skromność, wręcz zagubienie w tym wszystkim, a wykonanie wow. Szczerze się wzruszyłem, uderzyła mnie niesamowita prawda, która zadała cios prosto w moje serce.

Zobacz także: "The Voice Senior": Alicja Majewska nie chciała zostać jurorką! Namówił ją Włodzimierz Korcz

Dzisiejszy odcinek ''The Voice of Senior'' był bardzo emocjonujący.

 

Zaczynamy PÓŁFINAŁ! 🔥 Przed nami największe przeboje w najlepszym wykonaniu! Oglądajcie, kibicujcie i komentujcie. ✊ ✍️

Opublikowany przez The Voice Senior TVP Sobota, 30 stycznia 2021
 

 Program pokazuje ogromną energię seniorów.

The Voice Senior - wróżka na scenie
Natasza Młudzik / TVP
 

 

Jury w finale The Voice Senior
East News
Newsy
"The Voice Senior" znika z anteny przez koronawirusa?! Co dalej z show? "Nie ma grafiku, nie ma planu"
Czy będzie druga edycja The Voice Senior? Jeśli tak, to kiedy?

"The Voice Senior" to kolejny format z serii "The Voice", który okazał się być ogromnym hitem Telewizji Polskiej. Już jakiś czas temu pojawiła się informacja o nowym składzie jury i planowanych castingach, jednak jak się teraz okazało, program najprawdopodobniej wystartuje ze sporym opóźnieniem. Wszystko przez pandemię koronawirusa. Sprawdźcie szczegóły.  Zobacz także:   Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska Co dalej z "The Voice Senior"? Pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany produkcji Pierwsza edycja "The Voice Senior" dostarczyła nam wielu emocji i wzruszeń. Śpiewający seniorzy i ich życiowe historie, przypadły do gustu wielu widzom. Już pierwszy odcinek tego muzycznego talent show przyciągnął przed telewizory 4 miliony Polaków. Ostatecznie po kilku tygodniach rywalizacji, główną nagrodę czyli 50 tysięcy złotych i voucher o wartości 30 tysięcy złotych na wakacje marzeń zdobyły siostry Szydłowskie z drużyny Urszuli Dudziak .  Jakiś czas temu media obiegła informacja, że po sukcesie pierwszej edycji, produkcja zaplanowała już drugą odsłonę muzycznego show dla seniorów. W fotelach jurorskich ponownie mieliśmy zobaczyć Andrzeja Piasecznego oraz Alicję Majewską, a nowymi jurorami zostali zaś Witold Paszt oraz  Izabela Trojanowska . Jednak jak się teraz okazuje, najprawdopodobniej szybko nie zobaczymy wokalnie uzdolnionych seniorów na scenie programu "The Voice".  Jak poinformował portal plejada.pl, pierwotnie produkcja show zakładała, że kolejna edycja "The Voice Senior" pojawi się już 2. stycznia 2021 roku. Jednak w związku z rosnącą liczbą osób zakażonych koronawiusem, produkcja talent show dla seniorów została na...

Jury w finale The Voice Senior
East News
Newsy
Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska
Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska

W formatach "The Voice" w tym roku nie brakuje zaskoczeń! Poznaliśmy już pełny skład jury "The Voice of Poland" , a teraz media właśnie obiegła informacja dotycząca oficjalnego składu jurorskiego w programie "The Voice Senior". Pojawiły się dwa nowe nazwiska! Kto będzie oceniał dojrzałych wokalistów w tym talent show? Sprawdźcie szczegóły!  Zobacz także:  Oficjalnie! Znamy pełen skład jury "The Voice of Poland"! Wielki powrót plus nowe nazwisko!  Oficjalnie: Znamy wszystkich trenerów "The Voice Senior"! Pojawiły się nowe nazwiska!  Już za kilka tygodni znów będziemy mogli oglądać wokalne zmagania wokalistów w każdym wieku! A to wszystko na antenie TVP2 dzięki programom "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "The Voice Senior". Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, kto zasiądzie w jury najstarszego formatu, czyli "The Voice of Poland". W składzie jurorskim znaleźli się Tomson i Baron, Edyta Górniak , Michał Szpak oraz Urszula Dudziak, która wcześniej zasiadała w "The Voice Senior".  Z tego też względu od razu było wiadomo, że w "The Voice Senior" na pewno pojawi się nowa gwiazda. Teraz, kiedy otrzymaliśmy już oficjalne informacje okazało się, że w drugiej edycji show zabraknie również Marka Piekarczyka. Jak zatem będzie wyglądał pełen skład?  W drugiej edycji "The Voice Senior" ponownie zobaczymy Andrzeja Piasecznego oraz Alicję Majewską . Nowymi jurorami zostali zaś Witold Paszt oraz Izabela Trojanowska . To właśnie ten skład wybierze najlepiej śpiewające osoby po 60. roku życia!  Ale to niejedyne zmiany w "The Voice Senior". Jak już wcześniej było wiadomo, w roli prowadzącego zabraknie Tomasza Kammela, a jego miejsce...

Marta Manowska na planie "Rolnik szuka żony 6"
AKPA
Newsy
Znamy skład jury "The Voice Senior"! Marta Manowska została prowadząca...
Znamy skład jury "The Voice Senior"! Marta Manowska została prowadząca...

Po ogromnym sukcesie „ The Voice of Poland ” pojawił się format dla dzieci. „The Voice Kids” okazało się prawdziwym hitem, a Roksana Węgiel , która wygrała jedną z edycji robi ogromną karierę. Teraz przyszedł czas na edycję dla seniorów! Już od jakiegoś czasu słychać było o giełdzie nazwisk do składu jurorskiego. Nie było też wiadomo, kto miałby poprowadzić edycję dla emerytów. Tu najczęściej padało jednak nazwisko Marty Manowskiej , która ma już ogromne doświadczenie jako prowadząca programy „Rolnik szuka żony” czy „Sanatorium miłości”. Tomasz Kammel ujawnił ostateczny skład jury „The Voice Senior” i zdradził. Kto poprowadzi pierwszą edycję programu! Nie obyło się bez niespodzianek... Jury "The Voice Senior"! Pierwszą edycję "The Voice Senior" poprowadzi Marta Manowska i Tomasz Kammel. Tu obyło się bez niespodzianek, bo te dwa nazwiska były najczęściej typowane. Jednak, jeśli chodzi skład jury - tu niektóre nazwiska wywołały spore zaskoczenie. Okazuje się, że w fotelach jurorskich zasiądą: Alicja Majewska,  Urszula Dudziak,   Andrzej Piaseczny  oraz Marek Piekarczyk . Tomasz Kammel pod opublikowanym zdjęciem z trenerami "The Voice Senior" napisał: @voiceofpoland#voicesenior Oto nasza ekipa trenersko prowadząca. Będziecie ogladać czadowych wokalistow 60plus? Juz Wam mogę zdradzić, naprawdę mocna ekipa uhhh! - napisał Tomasz Kammel na I nstagramie Jak Internauci zareagowali na ekipę trenerów "The Voice Senior"? Pod zdjęciem składu trenerów pojawiło się mnóstwo komentarzy. Okazuje się, że fani są zachwyceni i już nie mogą się doczekać programu, który pojawi się już w jesiennej ramówce: Super skład! ❤️ Zapowiada się...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner