Z kim związany był Rafał Mroczek? Z kim związany był Rafał Mroczek? Z kim związany był Rafał Mroczek?
Z kim spotykał się Rafał Mroczek?

W czwartek Rafał Mroczek na Instagramie poinformował fanów o swoim rozstaniu z Joanną Skrzyszewską. Byli parą od kilku lat, w 2016 roku zaręczyli się, a kilka miesięcy później zostali rodzicami Zosi. Dziś związek aktora i Joanny to przeszłość mimo wielu prób jego ratowania:

Prawdą jest, że pomimo wielu prób i profesjonalnej pomocy nie udało mi się uratować związku z partnerką. Kocham swoją córką ponad wszystko i chcę uczestniczyć w jej życiu na tych samych prawach, co jej mama. Dobro mojej córki jest dla mnie celem najwyższym, dlatego zwracam się do mediów z prośbą o zaprzestanie publikacji na ten temat. Jest to moje jedyne oświadczenie w tej sprawie - napisał gwiazdor na Instagramie - napisał Rafał na Instagramie.

Zanim Rafał związał się z Joanną, spotykał się ze znaną tancerką oraz aktorką. Pamiętacie?

1/3
Z kim związany był Rafał Mroczek?

Z kim spotykał się Rafał Mroczek?

Rafał Mroczek w 2006 roku wystąpił w "Tańcu z Gwiazdami". Partnerowała mu Aneta Piotrowska. Para podbiła serca widzów i wygrała trzecią edycję hitowego programu, nadawanego jeszcze w TVN. Po zakończeniu show związali się ze sobą! Ich relacja przetrwała jednak tylko kilka miesięcy. 

2/3
Z kim związany był Rafał Mroczek?

Rafał Mroczek rzadko komentuje swoje życie. Jednak 11 lat temu zdradził, co łączyło go z Anetą i dlaczego im się nie udało:

W pewnym momencie między nami zaczęło tak „iskrzyć”, że nie byliśmy w stanie nad tym zapanować. Nie będę już tego ukrywać – byliśmy ze sobą przez jakiś czas i łączyło nas naprawdę gorące uczucie. [...] Ale później, niestety, nasze drogi zaczęły się rozchodzić. Mieliśmy coraz więcej pracy i coraz mniej czasu dla siebie - cytowało Rafała "Twoje Imperium".

3/3
Z kim związany był Rafał Mroczek?

Kilka miesięcy potem pojawiły się doniesienia o tym, że Rafał spotyka się z Urszulą Dębską, dzisiejszą gwiazdą "Pierwszej miłości". Para miała jednak mocno ukrywać swój związek przed mediami. Nigdy nie potwierdzili tych spekulacji, a oficjalnie mówili, że to tylko przyjaźń. Często byli jednak widywani razem. Pamiętaliście o tym?

 

Więcej na temat Rafał Mroczek