Kasia Kowalska z córką, Olą Kowalską
Instagram
Newsy

Córka Kasi Kowalskiej nadal w szpitalu. Przyjaciel rodziny zdradził, jaki jest jej stan

Córka Kasi Kowalskiej przebywa w szpitalu w Londynie. Według informatora "Super Expressu', sytuacja jest naprawdę dramatyczna.

Kasia Kowalska przeżywa kolejne trudne chwile w swoim życiu. W ubiegłym tygodniu piosenkarka poinformowała, że jej córka trafiła do szpitala w Anglii, w którym musiała zostać intubowana. Relacja wokalistki była dramatyczna, ale szybko zniknęła z sieci. "Super Express", powołując się na relację znajomego Kasi Kowalskiego, poinformował w jakim stanie jest 23-latka.

Zobacz także: Bosch opracował super szybki test na koronawirusa! Kiedy pojawi się na rynku?

Kasia Kowalska i Patrycja Markowska zachwycone nową gwiazdą Polsatu! Dziś pozna go cała Polska

Córka Kasi Kowalskiej walczy o powrót do zdrowia w jednym ze szpitali w Londynie

Ola Yoriadis, córka Kasi Kowalskiej w ubiegłym tygodniu trafiła do szpitala w Londynie. Wokalistka nagrała wtedy dramatyczny apel, który zamieściła w swoich mediach społecznościowych. Z relacji piosenkarki wynikało, że jej córka zaraziła się koronawirusem.

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, z pytaniem, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę jest to konieczne. Zainspirował mnie do tego filmiku jeden z lekarzy, z którym rozmawiałam. Powiedział: „Niech pani przemówi do rozumu młodym ludziom, bo oni sobie nie zdają sprawy, co się dzieje”. Nie potrafię płakać, choć dzisiaj wiele godzin przepłakałam. Kochani, jeśli nie musicie, nie wychodźcie z domu. Zostańcie w domu powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie.

Kilka godzin później wideo zniknęło z mediów, a Kasia Kowalska zamieściła wpis, w którym poinformowała, że stan Oli jest już stabilny. 

Dziękuje Wam za wszystkie ciepłe słowa ....
Oli stan jest dziś stabilny.
Wszyscy jesteśmy z nią!

Inne informacje podał za to "Super Express", który podał, że Ola trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Córka wokalistki miała mieć, według doniesień "Super Expressu", ostrą niewydolność płuc, wysoką gorączkę, a także została podłączona do respiratora. Przyjaciel Kasi Kowalskiej miał powiedzieć dla dziennika:

Z Olą nie ma kontaktu, Kasia jest rozbita. Pozostaje tylko czekać na lepsze wieści (...) - „Super Express” cytuje słowa przyjaciela piosenkarki. 

Jak poinformował przyjaciel gwiazdy, 23-latce wykonano testy na obecność koronawirusa w organizmie.

Jeszcze nie mam oficjalnego potwierdzenia. No, ale co to mogłoby być innego? Ciężka niewydolność płuc, gorączka 40 st., respirator, nieprzytomna... wszystko wskazuje na koronawirusa – dodaje rozmówca "Super Expressu".

Trzymamy mocno kciuki, aby Ola jak najszybciej powróciła do zdrowia, a Kasia Kowalska mogła w końcu spotkać się z córką. 

Kasia Kowalska z córką na festiwalu w Sopocie
EastNews

Kasia Kowalska musiała się zmagać z wieloma dramatami w swoim życiu. Teraz mierzy się z kolejną trudną sytuacją

Kasia Kowalska w koszuli z aplikacjami
EastNews

Trzymamy mocno kciuki, aby Ola jak najszybciej wróciła do zdrowia!

Zobacz także
królowa Elżbieta II z koroną na głowie

Lokaj królowej Elżbiety II zarażony koronawirusem! Codziennie widywał się z monarchinią! 

Ola Kowalska ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie

Ola Kowalska, córka Kasi Kowalskiej, ma koronawirusa. Kilka dni wcześniej dodała wymowne zdjęcie

 

Kasia Kowalska nie ma kontaktu ze szpitalem, w którym leży jej córka. Jaki jest stan zdrowia Oli Kowalskiej?
Newsy
Kasia Kowalska nie może nawiązać kontaktu ze szpitalem! Ola Kowalska nadal jest w śpiączce
Nowe fakty na temat stanu zdrowia Oli Kowalskiej. Córka Kasi Kowalskiej została wprowadzona w stan śpiączki

Tydzień temu Kasia Kowalska poinformowała, że jej córka Ola Kowalska trafiła do szpitala i musiała zostać zaintubowana. Córka piosenkarki trafiła do szpitala prawdopodobnie z powodu koronawirusa. Super Express dotarł do nowych informacji dot. zdrowia Oli Kowalskiej. Jej mama nie ma prawie żadnych wieści na temat córki. Nie może się również skontaktować ze szpitalem w Londynie. Dziennik informuje, że lekarze wprowadzili Olę w stan śpiączki.  Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej, Ola - czym się zajmuje i dlaczego mieszka w Anglii? Córka Kasi Kowalskiej jest w śpiączce. Nowe informacje na temat stanu zdrowia Oli Kowalskiej  Stan zdrowia Oli Kowalskiej jest poważny. Jak informuje Super Express, córka Katarzyny Kowalskiej od tygodnia nie odzyskała przytomności. Kontakt ze szpitalem również jest utrudniony, ponieważ w poniedziałek Ola została przeniesiona do innej placówki:  Kasia nie może dodzwonić się do szpitala. Ciągle łączy ją z jakąś centralą. Nikt nie odpowiada na jej pytania. Nie ma jak uzyskać informacji o córce. Jest skazana na telefony ze szpitala, które dostaje średnio co dwa dni. Siedzi jak na szpilkach. Żyje tylko nadzieją, że Ola wyzdrowieje. Nic innego jej teraz nie pozostaje - zdradziło Super Expressowi źródło  W Londynie obecny jest chłopak Oli ale ze względów bezpieczeństwa również nie może przebywać w szpitalu. Z całego serca trzymamy kciuki za powrót Oli do zdrowia.  Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej nadal w szpitalu. Przyjaciel rodziny zdradził, jaki jest jej stan Ola Kowalska od tygodnia przebywa w szpitalu z powodu koronawirusa. Super Express dotarł do informacji, że córkę Katarzyny Kowalskiej wprowadzono w stan śpiączki.  Ola Kowalska przebywa w...

Kasia Kowalska z córką, Olą Kowalską
Instagram
Newsy
Córka Kasi Kowalskiej wybudzona ze śpiączki!
Córka Kasi Kowalskiej wybudzona ze śpiączki!

Ola Kowalska, córka polskiej piosenkarki Kasi Kowalskiej, czuje się coraz lepiej. Jeszcze kilka tygodni Kasia Kowalska poinformowała swoich fanów o tym, że Ola została zarażona koronawirusem i przebywa w szpitalu w Londynie. Jej stan był dramatyczny : Dzisiaj dostałam telefon z jednego ze szpitali w Anglii, w którym leży moja córka.  Pytali, czy zgadzam się na jej intubację.  Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy musicie wychodzić z domu, czy to naprawdę jest konieczne - zaapelowała Kasia Kowalska. Cała Polska żyła tragedią Kasi Kowalskiej. Na szczęście stan Oli zaczął się stabilizować. Teraz jak podaje "Super Express", Ola Kowalska została wybudzona ze śpiączki i czuje się coraz lepiej: Odzyskała przytomność . Jest jeszcze bardzo słaba, ale powinno być już tylko coraz lepiej. Wprowadzenie w stan śpiączki było po to, by ją podleczyć, a intubowanie, żeby płuca odpoczęły.  Pewnie niedługo zostanie odłączona od aparatury, aby mogła zacząć jeść samodzielnie i wracać do sił  - podaje źródło "Super Expressu". Trzymamy kciuki za to, aby Ola Kowalska w pełni wróciła do zdrowia! Zobacz także:  Córka Kasi Kowalskiej ma koronawirusa. Ola to jej jedyna córka, w wywiadzie mówiła o trudnym porodzie: "Była zatruta wodami płodowymi" Ola Kowalska odzyskała przytomność. Teraz może być już tylko lepiej!

Kasia Kowalska z córką, Olą Kowalską
Instagram
Newsy
Kasia Kowalska o stanie zdrowia swojej córki zarażonej koronawirusem. Jak czuje się Ola?
Kasia Kowalska zdradziła, jaki jest stan zdrowia jej córki, Oli, która została zakażona koronawirusem

W piątkowy wieczór Kasia Kowalska opublikowała na Instagramie nagranie, które wstrząsnęło jej fanami. Piosenkarka wyznała, że jej 23-letnia córka przebywa w jednym ze szpitali w Anglii. Kasia Kowalska nie powiedziała wprost, jednak z jej słów można było wyczytać, że Ola została zarażona koronawirusem . W sobotę artystka umieściła na Instagramie kolejny wpis, w którym zdradziła, jak czuje się jej córka. Czy najgorsze minęło? Stan zdrowia córki Kasi Kowalskiej, Oli Jak już wspomnieliśmy, Kasia Kowalska podzieliła się z fanami wstrząsającym nagraniem. Artystka drżącym głosem oznajmiła, że dostała telefon z angielskiego szpitala, gdzie przebywa jej córka. Lekarz pytał piosenkarkę, czy zezwala na zaintubowanie Oli.  Dzisiaj dostałam telefon z Anglii ze szpitala, w którym leży moja córka, z pytaniem o zgodę na intubację  mojej córki .  Chciałabym was tym filmikiem sprowokować do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu, jeżeli to nie jest koniecznie - powiedziała Kasia Kowalska na Instagramie. Gwiazdę wsparli internauci oraz jej przyjaciele z branży, w tym między innymi Agnieszka Chylińska. Kasia Kowalska postanowiła podziękować im za pośrednictwem Instagrama. Przy okazji zdradziła, w jakim stanie jest obecnie Ola Kowalska. #dziekuje❤️  z całego serca za wasze wsparcie .Oli stan jest dziś stabilny  #jesteśmywszyscyznia   #zostańwdomu  - napisała artystka pod zdjęciem, na którym widać Olę wraz z jej młodszym bratem. Trzymamy kciuki, aby córka Kasi Kowalskiej szybko wróciła do zdrowia! I pamiętajcie - najlepsze, co możecie teraz zrobić dla siebie i bliskich, to zostać w domu!         Wyświetl ten...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik