Opóźnienia z dostawą DVD Dody
ONS

W ostatni wtorek odbyła się huczna premiera pierwszego DVD koncertowego Dody. Efektowna impreza odbyła się w warszawskim kinie Luna, gdzie bardzo licznie pojawili się nie tylko fani artystki, ale również jej rodzicie i przyjaciele. (Zobacz: Byliśmy tam z kamerą! Tak wyglądała premiera DVD Dody). Wczoraj płyta miała pojawić się w dużych sklepach muzycznych w Polsce. Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Zobacz: Rodzice, tort i owacje na stojąco - tak Doda zakończyła premierę DVD

Warner Music Poland, z którym od jakiegoś czasu związana jest artystka, opublikowało w sieci oświadczenie, w którym przeprasza wszystkich fanów wokalistki, za spore opóźnienie w dostawie płyty do sklepów, które zostało spowodowane błędem systemu operacyjnego. DVD trafiło jednak do sprzedaży w największych miastach w Polsce, a wytwórnia zapewnia, że dołoży wszelkich starań, aby swój błąd naprawić jak najszybciej. Oto fragment ich oświadczenia:
 

Szanowni Państwo, Warner Music Poland bardzo przeprasza Fanów DODY za opóźnienie w dostawie wydawnictwa „Fly High Tour Live” do sklepów na dzień premiery. Opóźnienie zostało spowodowane błędem systemu operacyjnego. Dokładamy wszelkich starań, aby najnowsze wydawnictwo Dody jak najszybciej znalazło się w Państwa rękach! - pisze na swoim Facebooku Warner Music Poland


Doda znalazła jednak sposób na tymczasowe rozwiązanie - DVD można kupić w jej oficjalnym sklepie na stronie internetowej i podobno sprzedaje się jak świeże bułeczki. Będzie hitem?

Zobacz: Gwiazdy na premierze koncertowego DVD Dody "Fly High Tour"


Doda na imprezie z torebką za 40 tysięcy złotych: