Magda Modra miała wypadek
ONS

Z OSTATNIEJ CHWILI: Magda Modra miała groźny wypadek! Jechała z małą córką

Magda Modra miała wypadek
ONS

Dziś wieczorem około godziny 19:00 na skrzyżowaniu al. Wilanowskiej i ul. Rolnej w Warszawie zderzyły się dwa samochody: BMW i mini - dwie osoby zostały ranne. Z naszych ustaleń wynika, że za kierownicą mini siedziała Magda Modra, która jechała ze swoją małą córkę. Obie trafiły do szpitala, dziecku na szczęście nic się nie stało.
 

Na środku skrzyżowania BMW zderzyło się z mini. Ranne zostały dwie osoby. Kobieta kierująca mini z ogólnymi obrażeniami została odwieziona do szpitala. Małemu dziecku, które było przewożone w foteliku w mini, nic się nie stało. Zostało zabrane na badania - czytamy na stronie TVN Warszawa.


Tyle szczęścia nie miał za to kierowca BWM, który od razu trafił na nosze. Żeby go uwolnić strażacy musieli wyciąć drzwi i słupek rozbitego auta. Po uderzeniu, BWM ścięło słup sygnalizacji świetlnej, który runął na jezdnię - w efekcie Al. Wilanowska była zablokowana w obu kierunkach.
 

Mężczyzna kierujący BMW został odwieziony do szpitala. Karetka zabrała też kobietę, która jechała mini i małe dziecko - podawał Paweł Brzeziński z komendy stołecznej w rozmowie z TVN Warszawa.


Miejmy nadzieję, że wszystkie strony wypadku nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Zobacz: Modra niczym hollywoodzka gwiazda. Pokazała córkę w pięknej sesji

Magda Modra z córką u fryzjera:

Więcej na temat Magda Modra
Przeładuj

Z okazji urodzin Party.pl Izabela Janachowska wybrała cztery najpiękniejsze suknie ostatnich czterech lat!

zobacz 01:53