Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Jarosław Bieniuk o świętach bez Anny Przybylskiej
ONS
Newsy

Bieniuk miał wypadek na boisku! Skończyło się poważnym urazem

O mały krok do tragedii

Jarosław Bieniuk powoli wraca do normalnego życia po śmierci Anny Przybylskiej. Piłkarz jakiś czas temu nawiązał współpracę z klubem, w którym występował przez kilka lat, pojawił się również na evencie firmy kosmetycznej, której jest ambasadorem. Przypomnijmy: Jarosław Bieniuk pierwszy raz po śmierci Przybylskiej. Dziś mijają dokładnie dwa miesiące

Tuż przed Wigilią Lechia Gdańsk postanowiła zorganizować przedświąteczny mecz towarzyski, w którym zagrał również Jarosław. Niestety, podczas rozgrywki sporowiec doznał bardzo poważnego urazu, a mianowicie zerwania wiązadeł krzyżowych. Na szczęście badanie wykazało, że nie jest to na tyle poważny uraz, by uniemożliwiał mu pracę w zarządzie:

Jarosław Bieniuk nabawił się kontuzji, zerwania wiązadeł krzyżowych, biorąc udział w wigilijnym meczu towarzyskim, który miał miejsce w piątek. W tym tygodniu, już po szczegółowych badaniach, m.in. wykonanym rezonansie magnetycznym, pan Bieniuk był już w klubie, zajmując się wyznaczonymi mu zadaniami. Kontuzja nie uniemożliwia mu normalnego funkcjonowania - mówi "Super Expressowi" Michał Lewandowski, rzecznik prasowy Lechii Gdańsk.


Trzymamy kciuki za szybki powrót do formy.

Zobacz: Gazeta zapytała Bieniuka o święta bez Przybylskiej. Szczerze odpowiedział na trudne pytanieBieniuk na imprezie kosmetycznej:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Jarosław Bieniuk opłakuje kolegę z Lechii Gdańsk
ONS
Newsy
Jarosław Bieniuk żegna zmarłego kolegę
Maciej Kozak odszedł w niedzielę

W niedzielę po ciężkiej i długiej chorobie zmarł Maciej Kozak , były bramkarz Lechii Gdańsk. Z Lechią Kozak był związany od samego początku swojej kariery (wystąpił w jej barwach ponad 200 razy). Sportowiec miał 43 lata. Śmierć piłkarza bardzo przeżył Jarosław Bieniuk , który również związany jest z nadmorskim klubem - tam zaczynał swoją karierę, a teraz jest dyrektorem sportowym klubu. Na swoim Instagramie opublikował zdjęcie zmarłego z krótkim komentarzem: Maciek... . Zobacz: Bieniuk powoli wraca do normalnego życia  po śmierci Anny Przybylskiej Rodzinie i najbliższym Macieja Kozaka składamy wyrazy głębokiego współczucia.  Zobacz: Bieniuk pierwszy raz o życiu bez Przybylskiej: Boli każda minuta bez niej                

Klub piłkarski złożył kondolencje Jarosławowi Bieniukowi
ONS
Newsy
Kluby piłkarskie Bieniuka złożyły mu kondolencje. Piłkarz może liczyć na wsparcie
Wzruszający gest ze strony drużyn

W niedzielę wieczorem w mediach pojawiła się smutna informacja o śmierci Anny Przybylskiej . Aktorce, pomimo walki do samego końca, nie udało się pokonać raka trzustki. Gwiazda osierociła trójkę dzieci, którymi teraz zajmie się jej parter, Jarosław Bieniuk . Czeka go wielkie wyzwanie. Przypomnijmy:  Bieniuk i Przybylska myśleli o ślubie. Po śmierci Ani czeka go ogromne wyzwanie O Jarosławie w trudnych dla niego chwilach nie zapomniały kluby piłkarskie, w których przez wiele lat grał. Na Facebooka Lechii Gdańsk, gdzie występował trzy lata pojawił się wzruszając wpis. Bieniuk może liczyć na wsparcie kolegów z drużyny: Z wielkim smutkiem w niedzielę wieczorem przyjęliśmy informację o śmierci Anny Przybylskiej. W związku z tą tragiczną informacją zarząd, pracownicy, piłkarze i sztab szkoleniowy Lechii Gdańsk składają Jarosławowi Bieniukowi i jego najbliższym szczere wyrazy współczucia i łączą się z nimi w żałobie.  Jarku, jesteśmy z Tobą w tych trudnych chwilach - czytamy O Bieniuku nie zapominał również Widzew Łódź, gdzie grał dla nich w latach 2009-2012: Wyrazy szczerego, głębokiego współczucia z powodu śmierci partnerki życiowej - aktorki Anny Przybylskiej, byłemu zawodnikowi Widzewa Łódź Jarosławowi Bieniukowi oraz całej Rodzinie, składają Zarząd, Trenerzy, Piłkarze oraz Pracownicy RTS Widzew Łódź S.A. Jarosław – w tych trudnych chwilach Widzew Łódź jest z Tobą - pisze zarząd klubu My również jeszcze raz składamy szczere kondolencje.  Zobacz:  Pogrzeb Przybylskiej w czwartek. Rodzina podała plan ceremonii Mieszkańcy Trójmiasta żegnają Annę Przybylską: 

Jarosław Bieniuk na meczu Juventus Turyn-Lechia Gdańsk
ONS
Newsy
Kłopoty finansowe Jarosława Bieniuka? "Nie mam zabezpieczenia finansowego"
Walka o Anię pochłonęła wszystkie oszczędności

Od śmierci Anny Przybylskiej w październiku minie rok. Jarosław Bieniuk musiał szybko pozbierać się po tej tragedii dla trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. W ostatnich miesiącach oddał im się w stu procentach. Niedawno zaś wrócił do pracy. Zobacz: Dawno niewidziany Jarosław Bieniuk na meczu w Gdańsku Praca w Lechii Gdańsk spadła mu z nieba. Jak donosi Rewia, dramatyczna walka o życie Anny Przybylskiej pochłonęła wszelkie oszczędności rodzinne : Nie mam zabezpieczenia finansowego - mówi piłkarz w Rewii. Wielkim zastrzykiem gotówki będzie dla niego odszkodowanie od jednego z portali, który rok temu podał przedwcześnie informację o śmierci aktorki. Zobacz: Giertych wygrał proces w imieniu rodziny Przybylskiej. W przeszłości poniósł przykrą porażkę w podobnej sprawie Jarosław szybko wrócił do formy: Jestem zajęty i zalatany. Rano odwożę dzieci do szkoły i przedszkola, a potem pracuję do 15:30. Po południu zawożę je na dodatkowe zajęcia i mam czas na uczenie się biznesu - tłumaczy w Rewii. Zobacz: Jarosław Bieniuk znowu z tajemniczą blondynką. Ta sama, z którą był na koncercie Lenny''ego Kravitza?      

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner