Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS

Jutro pogrzeb córki Kolskiej. Aktorka nie uczestniczy w przygotowaniach

Wypadek Grażyny Błęckiej-Kolskiej. Pogrzeb córki Grażyny Błęckiej-Kolskiej
ONS

Pod koniec ubiegłego tygodnia doszło do tragicznego wypadku Grażyny Błęckiej-Kolskiej, znanej z serii filmów "Kogel Mogel". Aktorka jechała na otwarcie festiwalu filmowego wraz ze swoją córką, Zuzanną i znaną projektantką, Teresą Kopias. Auto Kolskiej wpadło w poślizg i wylądowało na poboczu. W wyniku poniesionych obrażeń 23-letnia Zuzanna Kolska zmarła w szpitalu. Przypomnijmy: Tragiczny wypadek gwiazdy "Kogel Mogel". Zginęła jedna osoba

Jak donosi "Super Express" już jutro odbędzie się pogrzeb Zuzanny. Przygotowaniem ceremonii zajął się jej ukochany ojciec, reżyser - Jan Jakub Kolski. Odbędzie się ona na cmentarzu w Łaskach i zostanie podzielona na dwa dni.  Dziś zostanie odprawiona msza święta za zmarłą, jutro zaś ciało Zuzanny zostanie pochowane w rodzinnym grobie, obok babci Leonardy i brata matki - Jarosława. 

Tymczasem, Grażyna Błęcka-Kolska przebywa jeszcze w szpitalu. Już niedługo będzie musiała odpowiedzieć za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym, za co grozi jej osiem lat pozbawienia wolności.

Zobacz: Tragicznie zmarła córka Kolskiej niedawno przyjechała do Polski. Tu miała spędzić wakacje
 


Gwiazdy "Kogel Mogel" na urodzinach filmu:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04