Wymagania Edyty Górniak w trasie koncertowej
ons

Górniak rusza w trasę koncertową. Ma sporo wymagań

Wymagania Edyty Górniak w trasie koncertowej
ons

Festiwal w Opolu już za nami. To był szczególny czas dla Edyty Górniak, która miała tam swój recital i wykonała największe hity, które wszyscy dobrze znają. Diwa porwała opolską publiczność. Zobacz: Recital Edyty Górniak na festiwalu w Opolu. Artystka wykonała swoje największe przeboje

Tuż po zakończeniu koncertu w Opolu diwa szykuje się do trasy koncertowej, która ma być podsumowaniem jej dotychczasowej działalności na scenie muzycznej. Jak donosi magazyn "Flesz" diwa ma jednak całkiem spore wymagania, a organizatorzy koncertów muszą spełnić kilka wymagań, aby artystka czuła się komfortowo.

Edyta będzie zatrzymywała się w najlepszych hotelach, cichych, przestronnych apartamentach. Zgodnie z jej wymaganiami temperatura w pokoju nie będzie przekraczała 22 stopni. Na gwiazdę będą czekać między innymi ulubiona woda mineralna sprowadzona specjalnie dla niej z Tajlandii, rumianek, miód, cytryna, kosz świeżych owoców i obowiązkowo krówki ciągutki, które uwielbia. A kuchnia będzie jej serwować zdrowe dania wegańskie - zdradza "Fleszowi" pracownik jednego z hoteli. 

Przesada?

Zobacz na Polki.pl: Górniak stawia na designerskie ubrania od światowych projektantów
 Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33