Paryż jest od zawsze światową stolicą trendów, najsłynniejszych domów mody, a jego mieszanki uważane są za najbardziej stylowe kobiety na świecie. Za co kochamy styl Paryżanek? Za ich klasę, wdzięk, nonszalancję oraz umiejętność mieszania różnych stylów! Francuskiego stylu możemy uczyć się od gwiazd, takich jak Vanessa Paradis czy Marion Cotillard.

Reklama

East News

KONKURS - WYGRAJ ZESTAW NAGRÓD OD ORIFLAME!

Styl Paryżanek inspiruje cały świat, zainspirował i nas! Wraz z marką Oriflame, przygotowaliśmy dla was konkurs, w którym możecie wygrać stylowe nagrody od Oriflame - zestaw biżuterii i nowe, przepiękne perfumy Eclat Mon Parfum. Perfumy Eclat Mon Parfum od Oriflame to finezyjny, kwiatowo-zielony zapach. Zdobi je szlachetny akord białego irysa, który został stworzony na wyłączność dla Oriflame przez legendarny, paryski dom perfumeryjny DeLaire.

kolaż Oriflame

Naszyjnik Olivia Pearl, Oriflame Kolczyki Olivia Pearl Oriflame, Perfumy Eclat Mon Parfum Oriflame.

Zobacz także

Co trzeba zrobić, by wygrać zestaw nagród? Wystarczy, że odpowiesz na proste pytanie: co najbardziej kojarzy Ci się ze stylem Paryżanek? Napisz w kilku zdaniach lub pokaż w kreatywnej formie na zdjęciu lub filmiku. Wybierz jedną formę, która najbardziej ci pasuje – pisemnej, zdjęciowej lub filmowej! Pamiętaj, że każda osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie.

Mamy do wygrania aż 10 zestawów nagród, a każdy z nich jest wart 229,88 zł! Termin akcji: 25.09. - 16.10.2018r.

Zgłoszenia będziemy przyjmować tylko przez formularz zamieszczony poniżej na stronie.

Reklama

Czekamy na Wasze zgłoszenia!

Materiał powstał we współpracy z marką Oriflame

Reklama
Reklama
Reklama