Party Stories
Paris Hilton
ONS/ kolaż fleszstyle.pl
Newsy

Wybór gwiazd: Paris Hilton w spódnicy z sieciówki

Gdzie ją kupiła?

Paris Hilton bardzo często plażuje... Często też zmienia plażowe stylizacje. Gwiazda bardzo lubi monikini. Tym razem wybrała czarny, ażurowy kostium. Uzupełniła go dodatkami - dużymi okularami przeciwsłonecznymi, szeroką, dzianinową opaską i dużą kobaltową torbą.

Obejrzyj też inne ubrania z szafy gwiazd

Głównym punktem tej letniej stylizacji jest jednak spódnica w odcieniach kobaltu, chabru i trawiastej zieleni. Paris kupiła ją w znanej i lubianej przez fashionistki sieci Topshop. Trzeba jest przyznać - wyglądała świetnie!
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Czy Paris jest w ciąży?
Luźna sukienka, niższe niż zwykle buty

Paris Hilton została przyłapana przez fotografów, gdy robiła zakupy w Los Angeles. Naszą uwagę zwrócił jednak strój dziedziczki. Dość luźna sukienka z maskującym talię pasem oraz dużo niższe buty, niż Paris zwykle nosiła. Widać też odznaczający się brzuch Hilton. Media już od kilku tygodni spekulują, że Paris jest w ciąży. Często nosi luźne stroje i nie komentuje tej sensacji na swój temat. Myślicie, że to prawda?

Nowy kolor włosów Paris Hilton
ONS
Newsy
Paris Hilton zmieniła kolor włosów. Koniec z platynowym blondem
Stary rok żegna nową fryzurą

Paris Hilton utrzymuje się już w show-biznesie od ponad dekady. Protoplastka celebrytek zbudowała na swojej sławie prawdziwe imperium i choć czasy jej świetności raczej minęły, ona wciąż radzi sobie świetnie. Jej legendarny status budują też wpadki, które pannie Hilton zdarzają się dość często. Przypomnijmy: Internauci nabijają sie z Paris Hilton. Tym razem słusznie? Celebrytka, choć naturalnie jest brunetką, z tlenionych blond włosów uczyniła swój znak rozpoznawczy. Ostatnio jednak Paris postanowiła zafundować sobie małą metamorfozę i przyciemnić włosy. Paparazzi zgromadzonym na lotnisku LAX w Los Angeles zaprezentowała już nową fryzurę i ciemniejszy, miodowy odcień blondu, który wygląda zdecydowanie naturalniej. Zadowolona uśmiechała się do fotografów. Cel został osiągnięty - po raz kolejny zwrócono na nią uwagę. Tak Paris Hilton prezentuje się w ciemniejszych włosach. Pasują jej? Zobacz: Kolorowy teledysk Paris Hilton. Pierwszy od 7 lat! Przesadnie opalona Paris w drodze na imprezę:

Paris Hilton odwiedzi Polskę na Fashion Weeku w Łodzi
ONS
Newsy
Paris Hilton przyjedzie do Polski! Będzie gwiazdą prestiżowej imprezy
Wystąpi w nieznanej dotąd roli

Paris Hilton jest protoplastką Kim Kardashian . Celebrytka kilka lat temu była najpopularniejszą celebrytką na świecie, a wszystko za sprawą wystawnego trybu życia, za którym niekoniecznie szły jakieś działania zawodowe. Co prawda, Paris próbowała śpiewać (wydała płytę), liznęła też gry aktorskiej ("Dom woskowych ciał"), ale wszystko kończyło się klapą. Nie przeszkodziło to jednak w budowaniu marki z własnego imienia. Celebrytka wciąż odcina kupony od popularności. Często gości w Europie jako ekspertka od mody. W Polsce gościła trzy lata temu podczas otwarcia centrum handlowego w Katowicach. Teraz odwiedzi nasz kraj po raz drugi. Hilton zawita uświetni jedną z najbardziej znanych imprez modowych w Polsce. Od 18 do 22 lutego Ptak Fashion City będzie gospodarzem II edycji Międzynarodowych Targów Mody i pierwszej edycji Fashion Week Poland . W trakcie trwania obu imprez będzie możliwość zapoznania się z kolekcjami polskich i zagranicznych projektantów. Ale nie to jest najciekawsze. Kluczowym elementem wizyty Paris Hilton w Polsce będzie rola... DJ-a na after party po imprezie. Szok? Zobacz: Tak wyglądała pierwsza wizyta Paris Hilton w Polsce Paris Hilton w Polsce:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner