Anna Cieślak i Bronisław Cieślak
East News

Bronisław Cieślak szczerze o związku bratanicy - Anny Cieślak z Edwardem Miszczakiem! "To prawy człowiek"

Anna Cieślak i Bronisław Cieślak
East News

Bronisław Cieślak w skomentował zaskakującą informację o związku Anny Cieślak i Edwarda Miszczaka! Jak aktor ocenił nowego partnera swojej bratanicy i czy miał już okazję go poznać?

Kilka dni temu portal Pudelek.pl poinformował, że Anna Cieślak spotyka się z Edwardem Miszczakiem. Aktorka i dyrektor programowy TVN do tej pory nie skomentowali plotek na swój temat, jednak teraz ich związek potwierdził wujek Anny Cieślak!

Zobaczcie, co powiedział!

Bronisław Cieślak szczerze o związku swojej bratanicy

Bronisław Cieślak, czyli słynny Borewicz z hitowego serialu "07 zgłoś się", w rozmowie z "Faktem" w szczerych słowach skomentował związek swojej bratanicy. Aktor nie ukrywa, że zna Edwarda Miszczaka i bardzo go ceni. 

Znam Edwarda niemal 100 lat, jeszcze z jego krakowskich czasów, toteż nie jest to dla mnie nowa osoba. To prawy człowiek, więc się nie martwię o Anię. O ich związku dowiedziałem się już jakiś czas temu, więc mnie to nie zaskakuje. Życzę im wszystkiego najlepszego - przyznał w rozmowie z "Faktem".

Bronisław Cieślak przyznał również, że nie zamierza ingerować w wybory Anny Cieślak.

Mam bardzo dobry kontakt z Anią. Szanuję i wspieram wszystkie jej decyzje, traktując je jako suwerenne - dziennik cytuje aktora.

Przypominamy, że według doniesień portalu pudelek.pl 39-letnia gwiazda serialu "Na Wspólnej" i 65-letni dyrektor programowy TVN są parą od jesieni ubiegłego roku. 

Myślicie, że za jakś czas Anna Cieślak i Edward Miszczak pokażą się razem na oficjalnej imprezie? 

Zobacz także: Pod nowym postem Anny Cieślak masa komentarzy o jej nowym związku! Na te pozytywne reaguje! Jak?

Według medialnych doniesień Anna Cieślak i Edward Miszczak są parą od jesieni ubiegłego roku.

East News

Bronisław Cieślak potwierdził informacje o związku bratanicy.

Bronisław Cieślak na ramówce Polsatu
East News

 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27