Party Stories
Marian Lichtman na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka
East News
Newsy

Marian Lichtman bronił syna Krzysztofa Krawczyka na pogrzebie artysty? "Ja go popchnąłem naprzód"

Nie milkną kontrowersje po pogrzebie artysty! Doszło do przepychanek? Członek legendarnego zespołu zabrał głos w sprawie

Marian Lichtman w rozmowie z mediami odbiera zarzuty menedżera Krzysztofa Krawczyka i tłumaczy swoje zachowanie na pogrzebie artysty. Czy muzyk naprawdę "przepychał" się w trakcie ostatniego pożegnania legendy polskiej sceny muzycznej? Jest zdecydowany komentarz Mariana Lichtmana! Muzyk uderza w menedżera Krzysztofa Krawczyka! 

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

Co wydarzyło się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka?

W sobotę 10 kwietnia w Grotnikach rodzina, przyjaciele i fani pożegnali Krzysztofa Krawczyka. Artysta zmarł w poniedziałek wielkanocny, 5 kwietnia, a kilka dni później odbył się jego pogrzeb. Na ceremonii nie zabrakło Mariana Lichtmana z którym Krzysztof Krawczyk występował w zespole "Trubadurzy". Niestety, ostatnio okazało się, że podczas pogrzebu między Marianem Lichtmanem, a żoną zmarłego artysty doszło do bardzo nieprzyjemnej rozmowy.

Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj, robisz wszystko by zarobić na śmierci mego męża- napisał ostatnio w sieci menedżer Krzysztofa Krawczyka. (...) Na pogrzebie rozpychał się by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy- napisał Andrzej Kosmala, menadżer Krawczyka, na swoim Facebooku.

Marian Lichtman w rozmowie z "Faktem" skomentował zarzuty o "przepychanie" się na pogrzebie. Muzyk twierdzi, że podczas ceremonii musiał bronić syna Krzysztofa Krawczyka! Marian Lichtman uderzył w Kosmalę.

W miejscu, w którym odbywały się uroczystości pogrzebowe, dostrzegłem gdzieś z tyłu Krzysia, syna piosenkarza. Można powiedzieć, że był bojkotowany, więc ja go popchnąłem naprzód i powiedziałem: "Idź do samej trumny, pożegnaj swojego tatę". Tak zrobił, choć nieśmiało, a jak zobaczył to Kosmala, to prawie szału dostał. Stanąłem przy Krzyśku i również pożegnałem zmarłego, bo to był mój największy przyjaciel. Kosmala skłamał w mediach społecznościowych, pisząc, że ja się przepychałem. Nieprawda. Ja tylko chciałem przepuścić syna Krzysztofa Krawczyka, bo nikt go nie chciał dopuścić do trumny. Podejrzewam, że tak się stało na prośbę pana Kosmali. Nie mogłem na to patrzeć- muzyk powiedział w wywiadzie dla "Faktu". 

Myślicie, że menedżer Krzysztofa Krawczyka odpowie na zarzuty Mariana Lichtmana? 

Zobacz także: Ostatnie słowa Krzysztofa Krawczyka do żony łamią serce. Poświęcił jej nawet ostatnie sekundy swojego życia

Menedżer Krzysztofa Krawczyka zdradził, że podczas pogrzebu artysty doszło do nieprzyjemnej rozmowy Ewy Krawczyk i Mariana Lichtmana.

 

Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej,ale Marian Lichtman dobrze wie dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj,...

Opublikowany przez Andrzeja Kosmalę Środa, 14 kwietnia 2021

Teraz Marian Lichtman zdradza, że na pogrzebie przyjaciela bronił jego syna.

Marian Lichtman na scenie z Krzysztofem Krawczykiem
East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Marek Piekarczyk
East News
Newsy
Marek Piekarczyk przeżył straszliwy dramat, śmierć dziecka! "Sam niosłem tę małą trumienkę"

W latach 80. idol młodzieży i jeden z symboli niezależnej muzyki. W ostatnich latach kochany przez widzów juror "The Voice of Poland" i " The Voice Senior ". Ale niewielu wie, że  Marek Piekarczyk  przeżył w młodości niewyobrażalną wprost tragedię. Wokalista kultowej grupy TSA stracił dziecko! Jak do tego doszło? Zobacz także:   Marek Piekarczyk miał okazję poznać Edytę Górniak w prywatnej sytuacji: Zbeształa mnie Marek Piekarczyk o śmierci dziecka O swojej tragedii Marek Piekarczyk opowiedział w książce "Zwierzenia kontestatora". To wydany w 2014 roku wywiad-rzeka, poprowadzony przez znanego dziennikarza muzycznego Leszka Gnoińskiego.  W książce Piekarczyk opowiada m.in. o młodości i swojej pierwszej żonie. Gdy ją poznał on miał 27 lat, ona była o 10 lat młodsza, choć - jak zaznacza muzyk - wyglądała na 20.  Ewa zaszła w ciążę i dostała zezwolenie na ślub. Nie chcieliśmy się pobierać przed narodzinami dziecka - powiedział Gnoińskiemu w książce. Z samymi narodzinami wiąże się chyba największa tragedia w życiu Piekarczyka. Michał urodził się trochę wcześniej, włożyli go do inkubatora i tej samej nocy, z soboty na niedzielę, umarł. Po prostu zrobili sobie imprezkę na oddziale i nie dopilnowali - czytamy.  Jak się okazało, wokalista nawet nie mógł zobaczyć swojego dziecka. (...) takie były głupie czasy! Musiałem przekupić gościa, który w prosektorium zbijał trumny. Dałem mu pięćdziesiąt złotych i otworzył mi trumnę. Piękny, wspaniały, cudowny chłopczyk. Śliczne rysy, długie palce, wyglądał jak anioł - wspomina. Cieżko nawet wyobrazić sobie, co musieli czuć rodzice maleństwa. Na pogrzebie sam niosłem tę małą trumienkę. Chciałem zrobić im sprawę sądową, ale gdy nad grobem powiedziałem, że...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner