Książę Filip został przewieziony do innego szpitala
East News

Wspomnienie księcia Filipa wyemitowano w BBC! Stacja przeprasza, a Internauci sugerują, że mąż Elżbiety II nie żyje

Książę Filip został przewieziony do innego szpitala
East News

BBC Scotland przypadkowo pokazało czarno-biały film o księciu Filipie, przerywając obrady parlamentu. Stacja szybko zamieściła przeprosiny, ale Internauci obawiają się, że to był nekrolog męża Elżbiety II! 

Wspomnienie księcia Filipa wyemitowano w BBC! Książę Filip nie żyje?

 16 lutego książę Filip trafił do londyńskiego szpitala Króla Edwarda VII. Miał to być jedynie kilkudniowy pobyt wynikający jedynie z troski o zdrowie 99-letniego księcia. Niedawno okazało się, że stan Filipa jest poważniejszy i musiała zostać przeprowadzona operacja, dlatego mąż Elżbiety II został przewieziony do innego szpitala. Teraz stacja BBC Scotland nagle przerwała nadawanie obrad rządu i pojawił się materiał wspominający księcia Filipa z czasów młodości. Stacja szybko przeprosiła, ale czarno-białe nagranie mocno zaniepokoiło Internautów. 

Przepraszamy za przerwę w tym programie i pracujemy nad naprawą usterki. - taki komunikat zobaczyli widzowie po emisji nagrania z księciem Filipem.

Po emisji nagrania w mediach społecznościowych zawrzało. Niektórzy Internauci nie mają wątpliwości, że książę Filip nie żyje, a rodzina królewska czeka z oświadczeniem o jego śmierci. Pojawiają się też głosy, że królowa Elżbieta II wiadomość o śmierci męża ogłosi tuż przed wywiadem Meghan i Harry'ego. Inni podejrzewają zwykłą pomyłkę:

Książę Filip nie żyje i zamierzają to ogłosić jeszcze przed emisją wywiadu Meghan i Harry'ego

BBC mam takie nagrania przygotowane dla każdego członka rodziny królewskiej, ktoś je przypadkowo opublikował

To nekrolog Filipa

Czy to faktycznie był nekrolog księcia Filipa? A może stacja przygotowuje się na najgorsze i realizuje materiały, które przypadkowo zostały wyemitowane?

Zobacz także: Książę Filip znów przewieziony do innego szpitala. W jakim stanie jest mąż królowej Elżbiety?

 

Książę Filip materiał pośmiertny pokazany w BBC
fot. screen Twitter

Całe nagranie możecie obejrzeć tutaj!

 

Wczoraj media obiegła informacja, że książę Filip znów jest przewieziony do innego szpitala. Wygląda na to, że jego stan jest poważniejszy niż początkowo zapewniał pałac.

Książę Filip z królową Elżbietą, macha, królowa w kapeluszu
EastNews

 

 

 

Więcej na temat Książę Filip
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39