Współpracownik Roksany Węgiel został zapytany o to, jak się pracuje z młodą wokalistką. Mężczyzna postanowił szczerze odpowiedzieć i zdradził, jak jest traktowany w domu 19-latki. Ukochana Kevina Mgleja nie wytrzymała i również zabrała głos w tej sprawie.

Reklama

Jak się pracuje z Roksaną Węgiel? Pracownik wokalistki odpowiedział

Kariera Roksany Węgiel rozpędziła się niczym błyskawica. 19-latka jest jedną z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, która wzbudza niemałą sensację. Młoda piosenkarka nie spoczęła na laurach po wygranej Eurowizji Junior i od tego czasu nagrała wiele hitowych utworów takich jak "Miasto" czy "Łobuz" z Beatą Kozidrak. Nie da się jednak ukryć, że za sukcesem wokalistki stoi również sztab ludzi, który z nią współpracują. Jeden z nich postanowił zdradzić, jaka Roksana Węgiel jest naprawdę.

Roksana Węgiel dała czasu na scenie
Roksana Węgiel Jacek Kurnikowski / AKPA

Zobacz także: Roksana Węgiel o relacji z synem Kevina Mgleja i byciu macochą: "Nie jest to najłatwiejsza rola"

Fryzjer Roksany Węgiel został zapytany podczas Q&A na Instagramie o to, jak się pracuje z młodą wokalistką. Mężczyzna nie zamierzał ukrywać prawdy i chętnie wypowiedział się na ten temat, nie szczędząc przy tym komplementów wokalistce.

Gdy przychodzisz do czyjegoś domu o 6:00, a on wita Cię kawą i przytulaskiem. Gdy czujesz, że Cię słucha, coś wie o Tobie. Myślę, że udało nam się stworzyć naprawdę fajny zespół ludzi, który czuje się ze sobą dobrze, komfortowo i bezpiecznie. Wiem, że z takiego miksu powstają piękne rzeczy. I jest to moje zdanie na temat całego ''Domu Roxie''. Uwielbiam Was kociaki
— napisał fryzjer wokalistki.
Roksana Węgiel
Roksana Węgiel Instagram @roxie_wegiel

Zobacz także: Niewiarygodne, co zrobiła Roksana Węgiel. Dla wielu to nie do pomyślenia

Zobacz także
Reklama

Obok tak miłej wypowiedzi nie mogła przejść obojętnie Roksana Węgiel, która postanowiła udostępnić miłe słowa mężczyzny na swojej relacji i napisać kilka słów od siebie.

Ooo jak uroczo
— odpowiedziała Roksana Węgiel.
Roksana Węgiel promuje Taniec z Gwiazdami na ramówce Polsatu 2024
Roksana Węgiel fot Artur Zawadzki/REPORTER, East News
Roksana Węgiel na premierze filmu "Emma i czarny jaguar"
Roksana Węgiel VIPHOTO/East News
Reklama
Reklama
Reklama