Dorota Wróblewska krytykuje stylizacje Dody z Paris Fashion Week

Ten komentarz Doroty Wróblewskiej nie spodoba się Dodzie... Porównuje ją do drag queen! A kogo chwali?

Dorota Wróblewska krytykuje stylizacje Dody z Paris Fashion Week

Dorota Wróblewska oceniła stylizacje Dody z Fashion Week w Paryżu. Producentka pokazów, która z modą związana jest od lat, na Facebooku skomentowała wygląd piosenkarki. I Doda z pewnością nie będzie zachwycona, kiedy usłyszy, że została porównana do... drag queen!

Paryż, Fashion Week i "modna" reprezentacja czyli DODA. Takich stylizacji w Paryżu jest wiele, zwłaszcza w nocnych klubach dla drag queen. P.S. Bez złośliwości. To jest tylko moja opinia.

Zaledwie godzinę po tym wpisie, na profilu Doroty Wróblewskiej pojawił się kolejny post dotyczący stylizacji Dody. Odnosiła się do informacji, że wygląd Polki został doceniony przez zagranicznych ekspertów modowych.

Ponieważ stylizacja została doceniona przez ELLE to zdaniem wielu internautów powinnam być na tak. Jest małe ale... Jeżeli Doda miała koncert i zeszła ze sceny, to jestem w stanie zrozumieć "show". Tyłek bardzo zgrabny, ładny zwraca uwagę. Jednak ulica ma zupełnie inne prawa niż scena. Stylizacja jest przebieranką pod publiczkę. Miała zwrócić uwagę i zwróciła, ale to nie jest moda tylko SHOW - napisała.

Warto zwrócić uwagę, że Dorota Wróblewska oceniła nie tylko Dodę. Pod lupą znalazła się również Jessica Mercedes. Tym razem jednak producentka pokazów była zachwycona.

 Tu będziecie zaskoczeni, bo moim zdaniem jest to najlepsza stylizacja blogerki. Swobodnie, wygodnie i bez zadęcia. Awangarda to jest to!

Zgadzacie się z opinią Doroty Wróblewskiej- czy Was jednak przekonały stylizacje Dody podczas Paris Fashion Week?

 

Zobacz także: Sukces Jessiki Mercedes! Jej stylizacja z Paris Fashion Week doceniona za granicą!

 

Dorota Wróblewska o stylizacji Dody.

Doda skrytykowana przez Dorotę Wróblewską.

Dorota Wróblewska zachwycona stylizacją Jessiki Mercedes.

Dorota Wróblewska oceniła stylizację Dody i Jessiki Mercedes.

 

Więcej na temat Doda Dorota Wróblewska
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00